Žaismingi eliksyrai ant tavo kaklo


Iki vasaros liko visai nebedaug! Su ja ateis ir atostogos, daugiau laisvo laiko pramogoms ir, žinoma, sau. Artėja tas metas, kuomet daugiau dėmesio skiriame savo stiliui, aprangai ir norime atrodyti lygiai taip pat gražiai kaip ir vasara. Todėl noriu jums pasiūlyti ir pranešti apie mažą įmonėlę, kuri gamina mažus papuošaliukus rankomis. Tokius papuošaliukus, kurie pagyvins jūsų įvaizdį, o vasara taps dar labiau magiška! 

ELIKSYRŲ LABORATORIJA save pristato labai kukliai - „Nors laboratorija yra įkurta mažoje Lietuvos provincijoje, mūsų produkcija pasižymi išskirtiniu dizainu. Šie ypatingi eliksyrai puikiai atrodo ne tik kaip akį traukiantys aksesuarai, bet ir kaip stilinga interjero detalė.“ Ir tikrai. Įmonė siūlo labai mielo dizaino pakabukus, kurie tiesiog prašosi paimami. 

Kol kas maža įmonėlė turi jau gan gausų dizainų pasirinkimą - vienaragių kraują, meilės eliksyrą, amžino gyvenimo eliksyrą, sajano galios eliksyrą, sėkmės skystį, antivirusą prieš zombius, zombių virusą ir vampyrų kraują. Yra galimybė rinktis: buteliukas gali būti kabinamas ant virvelės, grandinėlės arba raktų pakabuko! Gėris ir tame, kad įmonėlė plečiasi ir kuria naujus eliksyrus. Prieš dvi dienas, savo facebook paskyroje komanda paskelbė kurianti naują dizainą, kurį labai nekantrauju pamatyti ir įsigyti! Kadangi šie papuošaliukai tokie užkrečiantys, aš asmeniškai noriu juos surinkti visus. 

Kaip atradau šių papuošalų gamintojus? Nuoširdžios įmonės visada atranda savo pirkėją. Nors eliksyrų laboratorija nėra plačiai išreklamuota ir žinoma, aš ją vistiek užtikau savo  facebook sienoje. Noras pirkti atsirado ne tik pamačius kruopščiai padarytus papuošalus, bet ir pabendravus su komanda, kuri yra labai maloni ir atsakė į visus man rūpimus klausimus. Man buvo labai įdomu, kas yra pilama į tų buteliukų vidų ir ar jam sudužus nebus galimybės apsinuodyti? Nes prie papuošaliukų tikrai tas nenurodyta, todėl turėjau kreiptis į gamintojus. Tiesa, galvojau, kad atsakymo nesulauksiu, nes ne visos įmonės varginasi atsakinėti į tokius klausimus. Gamintojai atsako: „Tai iš kartos į kartą perduodamas slaptas receptas. Jo nepatariame gerti, tačiau buteliukui sudužus Jums tikrai nieko neatsitiks.“ Buvo labai įdomu kas kuria šiuos eliksyrus, todėl pasiteiravau ir šito. Prie papuošalų dirba du jauni vaikinai, tikintys šia idėja ir manantys, kad jiems pavyks išpopuliarinti šiuos papuošalus. Jie sako:  „Iš tiesų idėja kurti šiuos papuošalus kilo labai atsitiktinai - sumanėme eliksyrus pasigaminti sau, o vėliau pamatėme draugų susidomėjimą bei gavome prašymus, jog eliksyrus pagamintumėm ir jiems. Tai lėmė tolimesnę mūsų veiklą.“ Paklausti ar patys nešioja savo gamybos papuošalus jie užtikrinai atsakė žinoma! Kaip gi nenešiosi tokių gražuolių?

Pasikartosiu: labai laukiu naujojo eliksyro, labai nekantrauju pamatyti koks jis bus ir įsigyti! Nešiodama šiuos papuošalus ant kaklo sudominau savo draugus ir drauges, jie mano, kad šitie papuošaliukai „kieti“  ir visai nebrangūs - tik 3.99€! Be to, tikiu, kad šie malonūs vaikinai tikrai padarys nuolaidą perkantiems daugiau nei vieną eliksyrą.

Kokia tavo nuomonė apie tokius papuošalus? Žadi įsigyti ar šie daikčiukai tavęs nesužavėjo? 


11 Komentarai

 1. DOVILE!!! TU SUGRĮŽAIII! ☺☺☺

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oyeee! Grįžai <3 BAisiai smagu vėl skaityti tavo straipsnį!
  Man pačiai labai patinka tokie papuošalai. Jie yra labai žaismingi, pati norėčiau tokių!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnis vienos klaidos...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tavo veidas kaip klaida:) Gerai išmanau lietuvių kalbą ir klaidų nebuvo,užsidėk tris akinius,ir tada gal įmatysi kažką;)

   Panaikinti
 4. Anonime, dar kartą perskaičiusi pastebėjau tik vieną klaidą, kurią artimiausiu metu ištaisysiu. Jei pastebėjai daugiau - raštelk, norėčiau išgirsti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Taaip, aš irgi norėčiau šių pakabukų. Norėčiau Vampyrų kraujo ( nes esu peržiūrėjus daguma filmų ir serialų su vampiai, kažkaip tai mane savotiškai žavi), Unikorno kraujo (gražiai skamba).
  O šiaip šita mintis dar panaši kaip ir "Some magic" (Darau reklama... Ups xD)pakabukai. pvz kaip su samanom būna arba su smėliuku :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. vos tik pamačiau jų išvaizda, užrašus iškart 'įsimylėjau' :D nu nerealiai gražūs ir jaukūs mano stiliui pakabukai tikiuosi jau greitai atsidurs pas mane, ačiū už šį netikėtą atradimą :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Idėja tikrai puiki, tačiau savęs, dėvint šiuos papuošalus, neįsivaizduoju.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Atsirado naujas!!! :D
  Vaiduoklio siela :D Toks gerulis! :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Net nežinau kodėl, bet vos perskaičiusi straipsnio pavadinimą pagalvojau, kad rašė Dovilė....
  O papuošaliukai tai atrodo liuks, bet juos labai lengvai galima pasidaryti pačiam už mažesnę kainą, jei sunku rasti, kur juos pirkti!

  AtsakytiPanaikinti
 10. mane labai sudomino šie papuošalai. butinai jų isigysiu ;)

  AtsakytiPanaikinti