2016 metų vasaros iššūkis!

Pagaliau vasara jau čia! Karštis, plūstantis į mūsų kūnus jau užvaldo mus ir sukelia neapsakomą norą kažką nuveikti.. Kiekviena norime, jog vasara nepraeitų vėjais, todėl Teenage Dreams siūlo idėjas, kurios padės sugalvoti veiklos šiai vasarai!
1. Kadangi vasara - kelionių metas, skubėk krautis kuprinę ir pasitelkusi Geocaching programėlę leiskis į kelionę! Nesvarbu su kuo ar kaip, tačiau pasistenk, kad sąlygos būtų kuo geresnės, nes prisiminimais turi virsti viskas, kas geriausia.

2. Jeigu groji kokiu nors instrumentu, tai prasidėjus vasaros sezonui pabandyk išmokti  naujų dainų, nes juk gali prireikti pagroti draugams, linksmai susėdus po medžiu papietauti.

3. Jeigu nerašai dienoraščio, vasara yra puiki proga tuo užsiimti. Jeigu nepatinka paprastas dienoraštis ,gali išbandyti kelionių dienoraščio rašymą arba kaupti prisiminimus prisiminimų dėžutėje.

4. Paieškojusi idėjų Tumblr, Pinterest ir YouTube platformose įsirenk super vasarišką kambarį! Žinoma, kambaryje rinkis pačius šviesiausius ir gaiviausius atspalvius bei lengvas dekoracijas, kad atspindėtų lengvabūdišką ir šviesią vasarą!

5. Jeigu tavo gimtadienis yra vasarą, tuomet tau tikrai nuskilo. Surenk šaunų gimtadienio vakarėlį arba bent jau linksmai praleisk laiką su draugėmis ar šeima. Juk svarbiausia, kad būtų smagu, o ne kokio masto bus tavo šventė.

6. Kadangi vasara - braškių sezonas, siūlau netingėti ir nuvažiavus pas močiutę ar namie prisiskynus braškių (ar jų nusipirkus) pasigamink įvairių desertų! Čia ir čia gali rasti kokių tik panorėsi! Dar šauniau būtų, jeigu pati imtum kažką eksperimentuoti!

7. Vasarą išbandyk kažką naujo, ko dar niekada nesi bandžiusi. Tarkim, kad dar niekada nesi rašiusi blogo ar dariusi kažko kito... Dabar puiki proga pabandyti!

8. Lietuviška vasara dažniausiai pasižymi šiltais orais, tačiau kartais mėgsta ir pasikandžioti, todėl šiltų dienų nešvaistyk veltui. Išeik į lauką su drauge ar viena. Viena gali pasivažinėti dviračiu po dar niekada nelankytas vietas ar pasivažinėti riedlente...

9. Mokytojos vasarą dažniausiai užduoda perskaityti knygų, todėl neatidėliok to paskutinei valandai. Stenkis visą privalomą literatūrą perskaityti jau vasaros pradžioje, jog jos viduryje ir pabaigoje būtum laisva ir gerai pailsėjusi, pasiruošusi grįžimui į mokyklą.

10. Per vasarą pabandyk susirasti nedidelį darbelį, kad dėka uždirbtų pinigų galėtum pasipuošti naujais drabužiais ar naujomis kosmetikos priemonėmis.. Žinoma, niekada neatsisakyk padėti tėvams ar sutvarkyti kambarius. Galbūt pasiderėjusi su tėvais už tai gautum nedidelį atlygį.

11. Kadangi vasarą yra tikrai daug laiko, pasistenk, atsikratyti bent vieno komplekso. Gerai apgalvok kodėl jo nori atsikratyti ir susidaryk veiksmų planą, kaip tu tai darysi. Pasistenk išlikti užsispyrusi ir jo atsikratyti. Internete gali rasti įvairios medžiagos, kaip atsikratyti vieno ar kito komplekso, todėl netingėk jos paieškoti.

12. Vasara yra ilgas laiko tarpas, todėl pasistenk, jog ji būtų kuo nuostabesnė. Tam prireiks, jog tu ryžtumeisi neįmanomam, taptum aktyvi nuotykių ieškotoja ir lengvabūdiška linksmuolė... Žinoma, pasistenk išlikti savimi, tačiau taipogi pasistenk, kad vasarą išbandytum kuo įmanoma daugiau veiklų, sudalyvautum įvairiuose renginiuose ir padėtum žmonėms.

13. Jeigu ruošiesi skaityti knygą ar rašyti dienoraštį lovoje - pakeisk tai! Jeigu saulutė už lango lepina savo spinduliais - neškis dienoraštį su knyga į lauką! Puikus oras, įdegis ir pokyčiai!

14. Susitik su drauge, kurios jau nematei labai ilgai arba susitinki pirmą kartą ir kartu nuveikite kažką smagaus! Išbandyti kažką naujo arba senai pamiršto yra tikrai įdomu ir smagu, todėl paieškokite tokios veiklos...

15. Vasara - nauja pradžia viskam. Kodėl tau neatsinaujinus savojo garderobo ar kosmetinės? Susirašyk daiktus, drabužius, aksesuarus ar kosmetikos prekes, kurių tau reikia ir pamažu pildyk savo sąrašą!

16. DIY yra tikras lobis gyvenime. Pabandyk kelis vasariškus DIY iš čia. Pinterest'e gali rasti pačių nuostabiausių ir pravarčiausių projektų! Vasarai gali pasigaminti naują pagalvę, jos užvalkalą, marškinėlius ar drabužių!

17. Šaltomis vasaros dienomis pradėk žiūrėti įdomų serialą ar anime. TD tau siūlo šiuos serialus: "Teen wolf", "Vampyro dienoraščiai", "Sukeisti gyvenimai", "Kerės dienoraščiai", "The 100", "Vikings", "Daredevil", "Castle", "The Arrow", "How to get away with murder". Anime serialus siūlome šiuos: "My little monster", "Mirai Nikki", "Parasyte", "Death note", "Tokyo ghoul", "Attack on titan".

18. Kad per vasarą plaukai išliktų gražūs ir sveiki, pasirūpink, kad bent kartą per savaitę juos palepintum! Čia gali rasti kelias plaukų kaukes, kurios pagerins plaukų kokybę! Žinoma, parduotuvėje pirktos kaukės taip pat tinka.

19. Net ir vasarą gali palikti nuobodu, todėl prikarpiusi daug popieriaus gabaliukų, užrašyk, ką gali nuveikti, kai tau nuobodu. Visus popieriaus gabaliukus sumesk į stiklainį, o nuoboduliui aplankius, išsitrauk vieną iš jų ir skaityk nurodymus!

20. Nors vasara ir yra didžiausias poilsis nuo mokslų, nepamiršk kai kurių dalykų. Gali pakartoti matematikos, lietuvių ar istorijos kursą, pasikartoti anglų žodžius, išversti kelis tekstus į lietuvių kalbą ar priešingai.

21. Persisiųsk į savo telefoną programėlę musical.ly ir ten sukurk kelis vaizdo filmukus. Smagus užsiėmimas ir būdas mokytis anglų kalbos!

22. Pasiimk popieriaus lapą ir surašyk dar 10 dalykų, kuriuos gali nuveikti per vasarą!

23. Susikurk arba atsinaujink savo Instagram profilį. Gali paieškoti idėjų, kaip savo Instagram profilį padaryti originalų ir akiai mielą.

Įpusėjus vasarai nenuobodžiauk! Peržvelk šį iššūkį ir paįvairink dienos rutiną. Vasara yra naujų galimybių ir nuotykių metas, tad nepraleisk šios progos ir tegul 2016 metų vasara būna viena geriausių ir smagiausių!  
10 Komentarai

 1. Turiu vieną pastabėlę - septynioliktame punkte serialo pavadinimas yra "How to get away with murdER", o ne "How to get away with murdERER". O šiaip straipsnis tikrai patiko, pasisėmiau naujų idėjų vasarą ir tikrai daug ką įvykdysiu! Ačiū, Skirmante ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kopijuodama neištaisiau klaidos.. Ačiū, kad pastebėjai ir džiaugiuooosi, kad radai idėjų, Austėja! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Puiki tema įrašui ir puikia ji įgyvendinta, bet asmeniškai mano nuomone labai nuvalkiotos idėjos :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Barbora, jeigu tu turi įdomesnių pasiūlymų - puiku! Būtų nuostabu, jeigu pasidalintum jomis čia.
  Tiesiog ne visada yra lengva rasti ~30 originalių dalykų, kuriuos būtų įmanoma įgyvendinti. Bet visgi net iš visų šitų idėjų bus tokių, kurias tingėsis įgyvendinti ir tai visiškai suprantama, bet ne visada reikia kažko naujo, kad būtų smagu ir įdomu.
  Sėkmės ir gražios vasaros! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nors taip, dauguma girdėtų ir įrašytų idėjų į mano sarašą, bet daugeliu ir papildžiau tą sarašiuką :)
  Ačiū Tau!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Siūlau vengti šnekamosios kalbos rašant straipsnį. Taip pat kiekvienas serialo pavadinimas puikiai verčiasi į lietuvių kalbą. Tad kam pusę parašyti lietuviškai, o pusę palikti originalo kalba? Ir dar. Nuorodas daug kur dėjai į ,,Pinterest". Bet TD tikrai yra straipsnių tomis temomis, tad kitą kartą siūlau netingėti ir paieškoti straipsnių čia. Daug dalykų jau yra siūlyta, tačiau pasiūlei ir nemažai naujų idėjų :) Šaunuolė

  AtsakytiPanaikinti
 7. Violeta ir Ieva - dėkoju ir džiaugiuosi už jus :)
  Nurodyk vietas, kur buvo vartojama šnekamoji kalba, nes dabar nežinau nei už kurio galo griebtis...
  Serialus palikau anglų kalba, nes mano nuomone taip yra patogiau, Anime lietuviškai nelabai surasi. Be to, TD yra nemažai angliškų pavadinimų tiek filmų, tiek serialų, tad nematau didelės problemos :)
  O dėl TD ir Pinterest'o... nežinau, darau kaip man patogiau ir kur matau didesnį informacijos kiekį :) Tačiau jeigu tiksliai žinau, kad TD yra straipsnis, reikalingas man - įdedu visada :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Man labai patiko! ☺

  AtsakytiPanaikinti
 9. Puikios idejos vasarai butinai viska isbandysiu;)

  AtsakytiPanaikinti