Drabužių derinys pagal zodiako ženklą


Ar kada nors teko skaityti straipsnį, kuriame aprašytas ne kas kitas, o drabužių derinys, kuris tinka individualiai kiekvienam zodiako ženklui? Jeigu dar ne, dabar turėsi tam galimybę. Rašydama šį įrašą remiuosi savo patirtimi, plius profesionaliais straipsniais apie zodiakų charakterį ir pomėgius. Juos išnagrinėjusi sudariau drabužių derinius. Net jei ir ir neatitiks jūsų skonio, bent pasisemsite įkvėpimo ar suprasite, ko tikrai nenešiosite. Štai kaip atrodytų kiekvieno zodiako ženklo atstovės, jei jas visas sukviestumėme į susitikimą ir lieptumėme pasipuošti:

Viršus - ši ramios kakavos spalvos palaidinė, kuri nerodytų per didelio avyčių užsispyrimo būti pastebėtomis. Bet visgi negesinkime šių žavių asmenybių ir leiskime šiek tiek į save atkreipti dėmesį - plėšytas džinsinis romperis bus kaip tik. Apavui - balti kedukai, nes avytės tikrai myli ir saugo savo batus, niekam neleis jų be reikalo numindžiot. 


Jautukėms geriausias pasirinkimas - patogumas. Todėl joms geriausia būtų įlįsti į kokį jumpsuit'ą, o kadangi jautukėms taip pat patinka būti ir patrauklioms, geriausia tiktų burgundiškos spalvos jumpsuit'as su petnešėlėmis. Apavui - odiniai batai aukštu plačiu masyviu kulnu, nes kaip ir sakiau - jaučiams reikia patogumo, o šitie batai, ko gero, patogiausi aukštakulnių grupėje. Paskutinis akcentas - šis juodas ilgas kimono


Maištingiesiems ir savo nuomonės nebijantiems sakyti dvyniams geriausiai tinka kas nors neįprasto, ko nepamatysi gatvėje kasdien. Tam įspūdžiui kurti puikiai tinka vintažinė raštuota suknelė, suderinta su kakavine rankine puošta kutais. Apavui - prie rankinės derantys batukai. Ir jų žudančiai gražiam žvilgsniui paslėpti ir išvengti aukų - šie žaismingi akiniai nuo saulės. Vėžiukės geriausiai jaučiasi būdamos kelnėse. nes šioms nuotykių ieškotojoms su sijonukais ir suknelėm per tvoras laipioti sudėtinga. Geriausiai tinka patogios tamsaus džinso kelnės, suderintos su švelniai rožiniu croptop, apavui, žinoma, geriausiai tinka lengvai įsimaunami sportbatukai. Vakarui atėjus apsigaubti tinka blizgus švarkas


Mylimos ir mylinčios liūtės visuomet atrodo pritrenkiamai, kad ir ką bevilkėtų, todėl ypatingai stengtis nereikia. Pradžiai - juoda, gražaus kirpimo palaidinė, suderinta su džinsiniu pieštuko formos sijonu. Palaidinė turėtų būti sukišta į sijoną, kaklą galėtų puošti dailus trikampis pakabutisApavui - odiniai aukštakulniai. Viską vainikuoja ir it vyšnia ledus užbaigia - gėlėtas kimono.


Komunikabilios ir smulkmeniškos mergelės visada stebina gražiais apdarais. Nors ir tingi, jos visvien kažkaip sugeba atrodyti gerai. Tipinė mergelė tiesiog užsivilktų palaidinę su linksmu užrašu, prie jos - juodus plėšytus džinsus. Apavui rinktųsi patogias basutesPirštus papuoštų auksiniais žiedais ir su savimi pasiimtų patogią kuprinę, kad turėtų kur susidėti nusipirktą maistą ir nešiotų draugių telefonus, kurios neturi nei kišenių, nei rankinių.


Jeigu gatvėje pamatysite ką   atrodant labai elegantiškai ir gražiai, nors eina tik iki parduotuvės, tai be abejonės bus svarstyklės. Įsispraudusios į gražią aptemptą suknelę svarstykliukės gali užvaldyti pasaulį. Lieka tik apsiauti derančius aukštakulnius ir pirmyn! Kad atrodytų dar labiau pritrenkiančiai, svarstyklėms tinka skrybėlė, kuri paryškina jų moteriškumą.


Skorpionių aistra - aksesuarai. Žiedai, grandinėlės ir kiti papuošalai. Jos galėtų būti nuogos ir dėvėti tik papuošalus, tačiau jaustųsi gražios ir pilnos. Todėl tipinė skorpionė rinktųsi paprastą bodį ir paprastą sijoną tam, kad visas dėmesys būtų sutelktas į aksesuarus: akiniusauskarusžiedąrankinę. Apavui skorpionė, jei galėtų, nesirinktų visai nieko, tačiau batus nešioti reikia, todėl būtent prie šio derinio ji rinktųsi gražius aukštakulnius batelius.


Šaulės - darbščios asmenybės, nebijančios iššūkių ir kritikos. Jeigu šaulei patogu taip rengtis, ji taip ir rengsis. Geriausiai tiktų ir patiktų praktiški drabužiai. Pavyzdžiui dviejų dalių kostiumėlis, kurio dalis galima nešioti kartu arba derinti atskirai su kitais drabužiais. Kostiumėlį derinti su aulinukais batais, kurie dera praktiškai prie visko.


Ožiaragių pilnas tumblr puslapis. Jos mėgsta sportinį gatvės stilių derinti su madingais drabužiais, todėl ožiaragei geriausia yra juodos timpės, apavui - patogūs kedukai. Na ir kaip ožiaragė be croptop ir kepurės? Tiesa, jos turi gerą skonį ir papuošalams, tikriausiai rinktųsi ką nors panašaus į šitai. Jos šitame stiliuje atrodo gražiausiai, jaučiasi geriausiai ir valdo profesionaliausiai. Dauguma joms tik nekaltai pavydi ir semiasi įkvėpimo.


Atėjo laikas vandenėms. Jos yra labai švelnios asmenybės, tačiau turinčios savo nuomonę ir principus. Labiausiai mėgsta atrodyti mergaitiškai ir madingai. Geriausiai tinka raudona suknelė, suderinta su tokios pat spalvos aukštakulniais bateliais. Vandenėms didėlė rankinė yra tiesiog būtina, nes jos ten sutalpina viską, ko joms gali prireikti dienos eigoje (net jei ir ne). Šio ženklo atstovės yra tiesiog pamišusios dėl plaukų, todėl pasipuoštų juos šiuo papuošalu.


Galiausiai - žuvytės. Jautrios ir kuklios žuvys gali atrodyti per daug kuklios, tačiau dėmesio joms reikia lygiai tiek pat, kiek ir vandens. Žuvys nebijo atrodyti žaismingai ar net vaikiškai. Viršui - švelnios rožinės spalvos bodis su užrašu. Toliau - juodas paprastas sijonas. Apavui žuvytės rinktųsi ką nors naujo, ko dar nemėgino, o tai tikriausiai būtų aukštakulniai aukščiausiu kulnu. Jos taip pat neatsisakytų įsisukti į švelnų baltą kimono.


Dabar - jūsų verdiktas, panelės. Komentaruose parašykite, ar pataikiau ir ar tikrai rinktumėtės bent vieną drabužį iš sudarytų derinių! Išnagrinėkite ne tik savo, bet ir mamos, draugių zodiako ženklus ir viską smulkiai parašykite komentaruose. Ačiū!


13 Komentarai

 1. Gerai sugalvojot prasukt varkes:D Juk nuo kiekvienos nuorodos paspaudimo kapsi pinigėliai tikriausiai:)) (nesmerkiu, gera idėja!)

  AtsakytiPanaikinti
 2. balai Puikus straipsnis, tik vieną pastebėjimas - reiktų daugiau informacijos. Pvz. šauliui pasakyta tik tai, kad jiems nesvarbu ką mano kiti, svarbu patogumas. Dar galėjote pasakyti kokia spalva atspindi zodiako ženklą, koks stilius ar panašiai. Tai tiek. Straipsnis 9 balai iš 10. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Neatspejai apie skorpiona visiskai bet tikrai idomus straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonime, galiu savo visos giminės mirtimi prisiekti, kad pinigėlių už nuorodos paspaudimą tikrai negaunu nei aš, nei kas kitas. Nebent tai parduotuvėms gerai, bet aš to nežinau. :D Tokį pateikimo būdą pasirinkau, nes jis atrodė patogiausias. Derinius norėjau daryti iš realių drabužių, kuriuos galima rasti pirkti, todėl rinkausi prekių link'us iš karto dėt, nes jei daryčiau koliažus, dar apačioj atskirai reikėtų ir link'us sumėtyt, kas užtruktų visą amžinybę, o aš tiek laiko neturiu. ;Dd turiu, bet.. supranti. ;Dd

  Arūne, ačiū už pastabas, kitą kartą būūūūtinai atsižvelgsiu, nė nepagalvojau tiesą sakant! :)

  Ema, ot!!! bet nors įdomu buvo, ačiū dievui. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai šauni idėja straipsniui, patiko. Esu ožiaragis ir kai ką rinkčiausi dėvėti iš Tavo parinkto drabužių derinio. ;-) Man gal norėtųsi daugiau spalvų, bet anyways, įdomus įrašas. Šaunuolė.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Seniai jau čia kažką komentavau, bet sunervinai kaip, tai ne tas žodis. Nesu ten lietuvininke3000, bet rašyti ,,jumpsuit'ą", kai yra normalus vertimas... Yra žodžių, kurie nesiverčia į lietuvių kalbą, bet čia eilinis žodis, kurį nesunku parašyti taip, kaip reikia.
  Perskaičiau tik savo ,,horoskopą". Atitiko gal 50/100 :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Makaronai su sūriu, ačiū! Jėė! ;Dd

  Gabija, nervus į konservus. ;Dd

  AtsakytiPanaikinti
 8. Damn Dovile žiauriai kietas įrašas :) Mane tikrai atitiko,o skaitydama pasijaučiau lyg tu būtum zodiako ženklų ekspertė :DDD :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. nu bet Tu tai pilna idėjų!
  persiskaičiau kas man tiktų pagal zodiaką (liūtas), +- rinkčiausi beveik viską, nors batai tikrai ne mano skonio. :D dėl sijono taip pat reikėjo pagalvot, bet velniai nematę, imčiau ir tą! :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Gabrreta ;, žinok, ir esu! :D Tiek jų perskaičiau, kad galiu apie kiekvieną viską papasakoti. :D

  juodas debesis, ačiū ;)))))))

  AtsakytiPanaikinti
 11. Liūtukas esu...Dėl sijono taip pat teko pagalvot ,bet iš bėdos ir jį užsidėčiau ,nors man labiau kokios timpos ar plėšyti džinsai ,šortai.Batai irgi iš bėdos nieko.O tas kimono tai ar aš čia viena blondinė ,bet atsiprašau už kvaila klausima-tas kimono kaip Kinijoj ar Japonijoj???

  AtsakytiPanaikinti
 12. Aš esu žuvytė,bet nepataikei.Už tai aš grynai rengiuos kai mergelė:)Beje daugiau tokių straipsnių labai patiko:)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai įdomu pasiskaityti. Tik vienas dalykas nepatiko: kad reikia nusikelti į kitą puslapį. Būtų daug geriau padaryti koliažą ir pridėti po kiekvienu zodiako ženklu. Dvynius labai atitinka, nors suknelės forma negraži, patiko tik raštas. :D

  AtsakytiPanaikinti