Gimtadienis - kaip ir kur jį atšvęsti?

Kiekviena mergina nori savo gimtadienį atšvęsti ypatingai. Dėl to, nesvarbu, koks metų laikas ar oras, mus visuomet užklumpa nerimas, mes ilgai svarstome ką veikti gimtadienio metu ar kur nusivesti savo draugus, nors dar iki pačios šventės liko geras mėnuo. Portalas „Teenage Dreams“ šįkart jums pasiūlys daugybę idėjų ką veikti gimtadienio metu, kad jis išties taptų ypatingas ir tikrai nenuobodus. Rasite daugybę pasiūlymų, tinkančių ir sportiškoms, aktyvioms, meniškoms arba tiesiog toms merginoms, kurios nori tikrai smagiai pasilinksminti su draugais ir šeima per savo ypatingąją dieną.

Nuotykių parkas „UNO park“
Itin aktyvioms, ekstremalioms merginoms siūlome gimtadienį nuotykių parke. Aišku, jei esi ne kaunietė, nebūtinai "UNO" parke, bet šis parkas geresnis dar ir tuo, kad visai prie pat jo yra Lampėdžių ežeras, kuriame tikrai smagu išsimaudyti, o pačiame parke yra daugybė pavėsinių, kur galima išsidėlioti gimtadienio vaišes. Parke yra penkios trasos: geltonoji (vaikams), žalioji (pradedamoji), mėlynoji (sunkesnė ir aukštesnė), raudonoji (ilgesnė už mėlynąją. dar sunkesnė ir aukštesnė) ir juodoji (pati sunkiausia, aukščiausia ir skirta tikriems bebaimiams). Prieš pradedant laipioti, pravedamas trumpas instruktažas, kuriame dalyvauja visi susirinkusieji. Užsisakius specialią programą, prieš jį gali būti žaidžiami žaidimai. Užsidedama speciali laipiojimo įranga - karabinai, diržas ir t.t.. Laipiojant reikia visą laiką būti prisisegus karabiną tuo atveju, kad jeigu nukrisi, jis tave sulaikytų ir tektų tik palaukti, kol kas nors ateis tavęs išlaisvinti. Belaipiojant pasitaikys zip lain'ų, laipiojimo sienų dideliame aukštyje, taip pat teks pereiti net ir per plonytės vielos juostą, perskristi parką vaikiškoje supynėje ar pereiti trasą ant riedlentės.


Lazerių erdvė
Jeigu visada norėjai atsidurti neoninių šviesų ir lazerių kupinoje patalpoje, tau ir tavo draugėms siūlome gimtadienį praleisti lazerių erdvėje, kur taip pat gausi leidimą ir naudotis žaidimų automatais. Erdvėje-labirinte žaidėjai suskirstomi į dvi komandas, kurios skiriasi rūbų spalva. Gausite blasterį, kuris šaudys lazeriais, ant jo bus žaidimo instrukcijos ir garsiakalbis, duodantis nurodymus. Užsidėsi specialią liemenę, kurioje yra jutikliai. Jeigu būsi pašauta, ji pradės vibruoti, ir taip bus parodoma, kad priešininkas gavo taškų savo komandai. Žaidimo esmė: saugoti savo komandos pagrindinį centrą nuo priešininkų ir surinkti kuo daugiau taškų šaudant į kitos komandos narius. Labai daug taškų gausi įsiveržusi į priešininko centrą ir du kartus šovusi į jį. Kai žaidėjas pašaunamas, jis turi vieną sekundę šauti pats, o tada įjungiamas tarsi apsauginis skydas, kai jo pašauti negalima, bet šaudyti negali ir jis pats. Liemenė duoda perspėjimą, kad žaidėjui skydas vėl nuimamas, bet per tą laiką jis turi pasislėpti, nes kurį laiką šaudyti, net ir be skydo, jis vis tiek negalės.

„Jump Space“ batutų erdvė
Tikroms batutų fanatikėms siūlome batutų erdvę, kuri tiesiogine prasme ir yra beveik vien iš batutų. Tai - 800 kvadratinių metrų erdvė, kurios ir grindys, ir sienos yra sujungtos iš batutų. Tai didžiausia batutų erdvė visoje Lietuvoje, taip pat turi ir du kempinių baseinus, buomą ir laipiojimo sienelę, pakylas, skirtas pailsėti ir triukų atlikimui. Negana to, gali užsirašyti ir nuolatinėms treniruotėms batutų erdvėje, jeigu gimtadienį ten švęsti tau itin patiks.

Šokolado fabrikas „AJ“

Tikroms smaližėms ir kulinarėms tai itin viliojantis pasiūlymas - apsilankymas šokolado fabrike su šeima ir draugais bei galimybė stebėti šokolado gamybos procesą, jo paragauti, laimėti puikių prizų ir pagaminti savo pačios saldainių. Pirmiausia, fabriko lankytojai nuvedami į kambarėlį su dideliu stalu, o ten gali išklausyti pasakojimo apie šokoladą, atsakyti į klausimus ir laimėti įvairių prizų - "AJ" šokoladinių batonėlių ir kitų, paragauti šokoladinių skanumynų. Programos vedėjas parodys kaip gaminami šokoladiniai saldainiai ir kai jie bus baigti, atneš formelę su jais, o viename bus paslėptas dar vienas saldainiukas, kurį radęs žmogus gaus prizą. Vėliau prasideda varžybos - ant stalo išdėliojami įvairiaspalviai marcipanai, į kurių vidų arba ant viršaus galima įdėti M&M's saldainiukų, įvairių riešutų, drožlių, džiovintų vaisių ir skysto juodo, balto arba pieniško šokolado glaisto. Iš saldainių galima pagaminti ir sausainius, ant sezamo sėklų paplotėlių dedant glaisto ir drožlių, ir ant jo dėliojant saldainius.Sugalvojusieji originaliausius saldainius gaus po prizą, o iš viso yra trys vietos. Saldainių galima pasigaminti neribotą kiekį ir likusius parsivežti namo "AJ" šokoladinės maišeliuose. Po užsiėmimo visi gali eiti į "AJ" šokoladinės restoraną ir valgyti gimtadienio tortą, taip pat užsisakyti ir ledų, gėrimų bei šokoladinių gardėsių, kurių ten tikrai gausus pasirinkimas.


Vakarėlis sodyboje ar nuosavame name
Žinia, kad norint smagiai pasilinksminti, nebūtina išvykti iš namų. Jeigu turi nuosavą namą su kiemu, tai tada tau bus tikrai smagu planuoti vakarėlį ir namuose. Jei tokios galimybės nėra, gali dienai išsinuomoti namelį sodyboje, o jų pasirinkimas itin gausus. Galima nuomotis sodybą net ne vienai parai, o jų yra visokių - su supynėmis, žirgų karieta, įvairiais užsiėmimais, žaidimais, estafetėmis, kurias parengs instruktoriai. Pavyzdžiui: komandinės varžybos arba žibintų leidimas. Jeigu nori viską sodyboje suplanuoti pati arba rengti vakarėlį namuose, siūlome paruošti gausų švenčių stalą su įvairiais patiekalais ir užkandžiais, kuriuos gaminti tikrai bus smagu, muzikos, padaryti daug papuošimų ir balionų, paruošti lauko baseiną ir palapinių (taip pat, beje, jeigu turi didelių, būtent jose gali būti tas švenčių stalas), jeigu neturi, išsinuomoti DVD filmų, karaokės aparatą. Kad būtų linksmiau, galima išrinkti gimtadieniui temą, kad visi apsirengtų tam tikrais drabužiais ir užsiimtumėte tai temai priskiriamais žaidimais. O prakalbus apie žaidimus, jų galima sugalvoti visokių, pavyzdžiui: lobių ieškojimas, tiesa - drąsa, balionų su užduočių pavadinimais viduje sprogdinimas, tapyba ant vandens.Vandens parkas, baseinas, ežeras, jūra, upė

Mėgstančioms plaukimą ir vandenį merginoms siūlome gimtadienį atšvęsti baseine, vandens parke, o gal ir prie jūros, ežero arba upelio. Jeigu gimtadienį švęsi baseine, gali užsisakyti specialią programą, kai tau ir tavo draugams reikės varžytis vieniems su kitais, žaisti vandens žaidimus. Švęsti gimimo dieną vandens parke taip pat nenuobodu, nes ten gali išbandyti įvairias atrakcijas ir kalnelius, yra kavinių, be to, jeigu lankaisi, pavyzdžiui, Druskininkų vandens parke, vėliau galima apžiūrėti ir patį miestą, grožėtis gėlėmis, parkais, eiti prie vandens ir ten išsinuomoti kojų minimu valdomų valtelių. Na, o jeigu tau labiau patinka banguojantis vanduo, gali švęsti ir jūros pakrantėje. Tada atsiranda ir kitų galimybių - su draugais galite atsinešti kamuolį, žaisti tinklinį, ieškoti gintarų, statyti smėlio pilį, daryti pikniką, valgyti karštus čeburekus ar plaukioti su valtimi. Jeigu būsi prie ežero ar upės, taip pat galėsi išsikepti mėsos ant grotelių, deginti laužą, apsistoti stovyklavietėje ir nakvoti su draugėmis.

Gimtadienis įrašų studijoje „Lalaland“  arba „Dominanta“
Mėgstančioms dainuoti, besidominčioms muzika ar tiesiog norinčioms smagiai praleisti laiką šis pasiūlymas puikiai tiks. Įrašų studijoje gauni galimybę įrašyti dainą su draugais, drauge, šeima arba viena. Dainą, aišku, gali pasirinkti pats. Verta pasirinkti šią pramogą, nes tai bus proga apsilankyti tikroje įrašų studijoje, susipažinti su prodiuseriu, išklausyti jo pasakojimo apie tai, kiek laiko dirba, kol įrašoma daina, apžiūrėti visus mikrofonus, specialią aplinką, kuri reikalinga muzikai įrašinėti ir įrangą, kurios šiam darbui reikia. Kai teks dainuoti, gausi specialų mikrofoną ir ausines, per kurias girdėsi prodiuserio balsą, muzikos foną ir savo pačios dainavimą. Vėliau bus galima ant netikusių dainos vietų perrašyti kitas, o grįžusi namo po kelių dienų gausi jau sutvarkytą įrašą, kuriuo galėsi mėgautis ir rodyti draugams.

Pramogų kambarys su Xbox konsolėmis „Kincect“
Mėgstančioms kompiuterinius žaidimus ar žaidimų konsoles merginoms puikiai tiks šis žaidimų kambarys. Jis yra įrengtas virš picerijos, taigi galima užsisakyti maisto į kambarį, jame taip pat yra stalas su kėdėmis valgymui. Žaidžiantys žmonės susėda ant minkštasuolių, angliškai vadinamų "beanbags", ir laukia savo eilės žaisti. Aišku, gali ten važiuoti pasikvietusi ir mažiau žmonių, kad laukti netektų. Instruktorė leis pasirinkti iš daugybės žaidimų, kurie visi žaidžiami ne su pulteliais, o tavo judesių dėka, kadangi įdiegti judėjimo jutikliai. Galėsi rinktis iš tokių žaidimų, kaip "Wipeout" (liet. k. - "Jokių kliūčių". Šią laidą rodo per televiziją, TV6 kanalą.), "Just Dance", "Guitar Hero", "Fruit Ninja" ir daugybės kitų. Pagerinus kurio nors žaidimo rekordą, būsi apdovanota prizu.

Gimtadienis šokių studijoje
Jeigu mėgsti šokti ir galbūt lankai šokio būrelį, siūlome išbandyti šokio studiją. Galėsi pasirinkti, kokio stiliaus šokius norėsi šokti, arba pasirinkti žvaigždę, kurios dainos šokio choreografijos norėtum. Instruktorius arba instruktorė padės jums visoms išmokti šokį, o programa bus pritaikyta pagal tavo amžių ir kainuos iki šimto eurų.


Gimimo diena atrakcionų parke
Mėgstančioms karuseles merginoms siūlome gimimo dieną praleisti atrakcionų parke, mėgaujantis kalneliais ir karuselėmis. Šiuo atveju tai įmanoma padaryti, nusiperkant bilietą visai dienai. Aišku, prieš važiuojant visada reikia pasitikslinti, pasiskambinti ar sužinoti internete, ar tokie bilietai parduodami tame parke, ar ten rasi, kur pavalgyti ir atsisėsti.


„Scala Dream“ – laipiojimo uolomis klubas
Jeigu nori išbandyti arba mėgsti laipioti uolomis, gimtadienį gali praleisti laipiojimo uolomis klube. Klubas tau gali pasiūlyti malonius instruktorius, įvairių formų, pasvirusias ir tiesias laipiojimo sienas, stalo tenisą bei kitus stalo žaidimus ir, jeigu tu arba tavo svečiai turi mažą broliuką ar sesutę, vaikų kampelį. Klube yra ir įrangos parduotuvėlė, tad jeigu tu neturi įrangos, galėsi ją nusipirkti ar išsinuomoti vietoje.

Gimtadienis ant riedlentės „Kablys skatepark“
Aktyvaus laisvalaikio centras "Kablys skatepark" siūlo didelę, uždarą trasą visoms riedlentininkėms. Na, o pradedančiosioms merginoms, kurios dar tik nori išmokti važinėti riedlente, gimtadienio programą su visomis detalėmis galima rasti ČIA. Jeigu pasirinksi šią programą, būsi aprūpinta visa sportui reikalinga įranga ir instruktorius padės išmokti, kaip reikia važinėti su riedlente. Riedlenčių parkas turi didelę trasą, taigi turėsi galimybę ir išmokti įvairių triukų bei stebėti kitus riedlentininkus.

Gimtadienis boulinge ar ledo arenoje, kino teatre
Šie pasiūlymai - vieni iš paprasčiausių ir dažniausiai pasirenkamų,  bet nuo to nė kiek neprastesni ir tinka visiems. Be to, nebūtinai reikia pasirinkti vieną iš jų - galima dieną suplanuoti taip, kad rytą praleistumėt ledo arenoje, tada pažiūrėtumėte filmą kino teatre, vėliau pavalgytumėte su draugais ir vakare dar pažaistumėt boulingą. Jeigu nemoki čiuožti ant ledo, tai taip pat ne problema - juk gausi progą išbandyti kai ką naujo ir išmokti, o ją galima pakeisti ir kitu užsiėmimu, pavyzdžiui, lazerių erdve. Jeigu tavo tėvai gana griežti ir nenori, kad gimtadienį reikėtų ilgai planuoti ar mokėti už tikrai brangų vakarėlį, ši idėja puikiai tiks ir tau bus tikrai smagu.

„BreakRoom“ – loginių užduočių ir galvosūkių kambariai
Jeigu mėgsti spręsti logines užduotis ir galvosūkius, siūlome apsilankyti "BreakRoom" kambariuose ir varžytis su draugų komandomis per ribotą laiką. Kambariuose bus tikroviškas interjeras ir įdomus siužetas, kurie padės įsigilinti į užduotis, priklausomai nuo pasirinktos vienos iš trijų kambario ir užduočių temų: išminavimo misijos, ateivių laivo arba burtininko kambario.

Gimtadienis lankų arenoje arba golfo klube

Mėgstančioms šaudyti iš lanko merginoms siūlome apsilankyti lankų arenoje ir, jeigu dar gerai šaudyti nemoka, išmėginti savo jėgas ir įgusti šioje srityje. "Lankų arena" suteiks galimybę pašaudyti ne tik į taikinius, bet ir į vienas kitą. Su strėlėmis žaisti saugu ir neskausminga, be to, arena veikia visais metų laikais, kadangi yra uždaroje patalpoje. Tuo tarpu golfo mėgėjoms siūlome pramogas golfo klube, kur "GOLFiN" instruktoriai supažindins jus su golfu, duos ridenimo ir smūgiavimo į tolį treniruotes, po kurių jūs jau galėsite dalyvauti mini varžybose su draugais.


„NASA“ gimtadienis
Jeigu domiesi kosmosu ir nesi vyresnė nei šešiolikos, tau itin patiks šis pasiūlymas. Apsirengęs kaip astronautas, tikras NASA darbuotojas papasakos daugybę įdomių dalykų apie kosmosą ir raketų inžineriją, o užsiėmimų metu bus galima sukonstruoti patiems raketą, kurią iš tikro ir paleisite į orą! Ten tavo draugės sudės gimtadienio linkėjimus, o paleista į orą, raketa pasieks 200 metrų aukštį ir vėl sugrįš parašiutu pas tave. Programoje taip pat bus ir pagal tavo amžių parinktų išbandymų ir kosmoso žaidimų. 


Tapyba ant vandens bei teatras „VYTA menas“
Na, pagaliau ir pasiūlymas menininkėms ir dailės mėgėjoms - apsilankymas "VYTA menas" studijoje ir galimybė išmokti piešti ant vandens ir sukurti daugybę meno kūrinių. Gimtadienio metu instruktorė papasakos apie šį meną ir parodys tapybos ant vandens galimybes, visą procesą ant sienos projektoriaus dėka. Galima vėliau užsisakyti ir apsilankymą pramoginiame teatre, seminare "Teatrinė improvizacija", kur sužinosi viską, ką reikia žinoti apie teatrą ir pati išmoksi vaidinti.

Gimtadienis žirgyne
Jei labai mėgsti arklius ir ponius, pati jodinėji ar nori išmokti, siūlome gimtadienį švęsti žirgyne. Jis gali pasiūlyti ramų pasijodinėjimą ant žirgo, ponių įvairovę, pasivažinėjimą karieta, fotosesiją. Jeigu esi jaunesnio amžiaus ar turi tokių svečių, taip pat galėsi išmėginti ir vaikų žaidimų miestelį. Galima suorganizuoti ir teminį gimtadienį su kitomis pramogomis bei žaidimais.

Dažasvydžio, šratasvydžio ir "reball" gimtadienis
Dažasvydžio centras siūlo aktyvioms merginoms nuo 12-os metų gimimo dieną praleisti bežaidžiant dažasvydį. Šį žaidimą galima žaisti ir lauke, ir viduje, o jo metu komandos šaudo viena į kitą iš šautuvų su spalvotais dažų kamuoliukais. Galima pasirinkti ir kitas dažasvydžio variacijas, pavyzdžiui, šratasvydį, kurį leidžiama žaisti nuo 13-os. Jo metu šaudoma mažyčiais plastikiniais kamuoliukais, o ginklas primena tikrą. Žaidžiamas ir "Reball" žaidimas, kai šaudoma guminiais kamuoliukais, kurių atsargas nuolat reikia pasipildyti. 

Tikimės, kad pateiktos idėjos jums padės apsispręsti, kur šiemet norėsite atšvęsti gimtadienį. Kokia mintis jums labiausiai patiko? Gal turite ir kitų pasiūlymų?

11 Komentarai

 1. nerealus, nerealus, nerealus straipsnis!! nusifotkinau jį ir kiek įmanoma daugiau visokių kopijų prisidariau, kad gink dieve nepamesčiau, nes tikrai labai fainos idėjos. gimtadienių į priekį turiu dar daug, tai išbandysiu viską, AČIŪ labai!

  įrašas pilnai išpildytas, tikrai labai infromatyvus, daug visko prisiūlyta. šaunuolė, Saule, jėėėėga!!

  AtsakytiPanaikinti
 2. O dieve, Saule, NESVEIKAI IR BEPROOOOTIŠKAI šaunus straipsnis. Būtinai išsisaugosiu ir turėsiu šias nuostabias idėjas galvoje, neabejoju, kad iš tokios gausos kiekviena ras kažką jai tinkamo. Nuostabus straipsnis! Aš sužavėta... :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nemanau, kad šiam straipsniui kadanors bus gana pagyrų! Na tikrai, Saule, stebini! Idėjų skaičius WOW ir smulkiai aprašei ką galima nuveikti kiekvienoje iš šių vietų, tikrai matosi, kad dirbai iš širdies prie šito straipsnio ir tikrai nežinau net kaip labiau tave pagirt!Šaunuolė!!!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tobulas straipsnis! Viską padarei labai puikiai! Šaunuolė! Būtų labai smagu sulaukti antros dalies ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tobulas straipsnis�������� aciu tau labai kaiptik gimtadienis ne uz kalnu ir net neisivaizdavau kur galeciau atvest��������

  AtsakytiPanaikinti
 6. OMG! Šis straipsnis yra tas kurio labiausiai reikia kiekvienai merginai. Sveikinu, kad išdrįsai, sveikinu nepritrūkus minčių. Pasirinkimo yra LABAI daug. Viena pastabėlė, galėjai visų pramogų svetaines įmesti, nes turėjau pati ieškoti. Bet šiaip tai viskas liuks! Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Wowowowowowowow. Daugiau ir neturiu ką pasakyt...

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nuostabus straipsnis saulele.Labiausiai patiko lazeriu erdve,o daugiau pasiulimu man rodos nesulauksi nes viska nuostabiai parasei ir aprasei.Saunuole

  AtsakytiPanaikinti
 9. Visos parase tai ka galvojau - tiesiog straipsnis, vertas apdovanojimo! Taip, galejai imest nuorodas, bet siaip tiesiog nuostabiai prristatei pasirinkta tema, o ir labai aktualia manau kiekvienai merginai. AMAZING, taip ir toliaiu!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Ačiū visoms! Sulaukus tokių komentarų, tikrai jaučiuosi taip, lyg visas į rašymą įdėtas darbas atsipirko su kaupu. Būtent tokių skaitytojų dėka man ir patinka rašyti, nes jūs ir esate mano varikliukas, tai dar kartą ačiū jums visoms. :)

  AtsakytiPanaikinti