,,Hario Poterio" gerbėjams - interaktyvus Hogvartsas!

Apie Harį Poterį, berniuką, kuris išliko gyvas, yra galbūt ne skaitęs, ne matęs, bet girdėjęs kiekvienas. Tai visą pasaulį sužavėjusi rašytojos J.K. Rowling septynių dalių istorija apie magišką pasaulį ir burtų mokyklą, kurioje ir mokosi mūsų herojus su savo draugais. Daugelis žmonių visame pasaulyje yra pakvaišę dėl šio herojaus ir jo pasaulio. Tačiau manau, kad ne vien ištikimi magiškojo pasaulio gerbėjai norėtų pasimokyti Hogvartse, burtų ir kerėjimo mokykloje. Neabejoju, kad daugelis iš čia esančių norėtų patirti, ką reiškia būti Hogvarsto mokiniu. Jeigu įdomu kaip tai padaryti - skaityk straipsnį!Puslapį gali aplankyti paspaudusi ČIA


KAS TAI?
Tai lietuviškas projektas, skirtas visiems Hario Poterio gerbėjams. Šiame projekte kiekvienas gali pasijusti lyg vienas iš Hogvarsto mokinių, rašydamas RPG (role playing game) žinutes tam skirtose vietose. Šiose žinutės tu tiesiog pasakoji, ką tavo veikėjas veikia, ką mato, kaip jaučiasi - tai lyg istorijos kūrimas įvairiose forumo vietose. Visa projekto komanda nuolat stebi visas naujienas, pasirodančias iš Magijos pasaulio ir stengiasi suteikti kuo geresnę aplinką visiems gerbėjams. Čia nuolat diegiamos naujovės ir patobulinimai puslapyje, kad naudojimas būtų kuo paprastesnis.

KAS TAVĘS LAUKIA?

Koledžai: susikūrus savo veikėją, nusprendusi, kokios bus jo charakterio savybės, ką jis mėgs bei nusipirkus visus būtinus daiktus pirmakursiui (reikia tik naujai užsiregistravusiems), tavęs lauks testas. Nebijok, tai ne koks kontrolinis, reikalaujantis fizikos žinių, tai paprastas testas apie tavo veikėją. Gerai apgalvojusi bei pasirinkusi tavo veikėjui tinkamus atsakymus, tu sužinosi į kurį iš keturių koledžų patekai. Tai padarius prasidės visas smagumas, kadangi tu galėsi kovoti už savo koledžą, rinkti taškus ar tiesiog smagiai pasibūti bendrajame koledžo kambaryje.

Pamokos: kokia gi mokykla be tikrų pamokų? Vėlgi nesijaudink, nes tai kitokios pamokos - tos, kuriose dalyvavo patys ,,Hario Poterio" herojai. Pamokose mokytojai tikrai pasitelks fantaziją ir galbūt tau net teks mintimis nusikelti į kokią dykumą, kurioje knibždėte knibžda juodosios magijos padarai? Sužinosi tik išbandžiusi. Kaip sužinoti, kokiose pamokose galiu dalyvauti? Paskyrus tau koledžą viršuje pamatysi aktyvių pamokų tvarkaraštį, kuriame bet kuriuo momentu galėsi pasirinkti tau įdomią ir patinkančią pamoką. Žinoma, kaip gi pamokos be namų darbų. Čia jų taip pat bus, nes už juos gali pelnyti savo koledžui taškų ir padėti jam laimėti taurę. Verta paminėti, jog pamokos bei namų darbai nėra privalomi, tad neverta jaudintis dėl naujo vargo.

Renginiai: kaip ir per tikrus mokslo metus, čia taip pat vyksta įvairių švenčių, kuriose yra laukiami visi norintys. Žinoma, kaip ir viskas šiame puslapyje, renginiai taip pat susiję su magija ir šiuo pasauliu. Užsiregistravęs tu galėsi dalyvauti kvidičo turnyruose, palaikyti savo koledžą. Taip pat yra galimybė aplankyti burtų trikovės turnyrą, magijos dvikovas bei dalyvauti įvairiuose vakarėliuose kaip mokslo metų pradžios ar Valentino dienos vakarėlis. Tavo galimybė rinktis, tik stebėk įvykius ir dalyvauk.

Diskusijos: puslapio veikla neapsiriboja vien RPG žinučių rašymu. Čia gali susirasti norimą temą (pvz.: mokslas, darbas, knygos, filmai) ir visiškai laisvai išreikšti savo nuomonę apie tai. Nėra tavo norimos temos? Sukurk ją! Tikiu, kad prie tavo temos tada prisidės ir daugiau žmonių, kuriems bus įdomu ir galbūt net susirasi naujų draugų.

Mokslo metai: dar vienas įdomus ir svarbus dalykas yra tas, kad mokslo metai čia skiriasi nuo tikrųjų. Mokslo metai yra dalinami į sezonus, tarp kurių būna trumpos atostogos, per kurias paskelbiamas daugiausiai taškų surinkęs koledžas, o mokiniai perkeliami į sekantį kursą. Šiuo metu vyksta vasaros sezono mokslo metai, kurie prasidėjo visai neseniai, o kova tarp koledžų tik įsibėgėjo.


Na, o dabar viską palieku tau spręsti - ar nori pasinerti į magijos pasaulį bei patirti nuotykių, ar ne. Visi šiame puslapyje yra laukiami ir tikiuosi, kad jis sužavėjo ir tave, jei jo dar nebandei. O jei jau turi personažą, kokia tavo nuomonė apie šį projektą? Pasidalink ja komentaruose.8 Komentarai

 1. ... Arba kitaip sakant, tai tiesiog rpg forumas kaip ir visi kiti tik su tokiais fensi java ir css kodais

  AtsakytiPanaikinti
 2. Esu girdėjusi apie šį projektą. Žadėjau išbandyt, bet vis neprisiruošiu kadangi viskas primena žaidimą prie kurio turi jungtis kas dieną. Šaunuolė, tikrai neblogas straipsnis

  AtsakytiPanaikinti
 3. O man čia labai patinka. Susiradau nemažai linksmų bei įdomias asmenybes turinčių bendraminčių ir draugų, kažkiek patobulinau savo rašybą ir man visada smagu prisidėti prie forumo veiklos. Su nostalgija prisimenu Valentino dieną, Velykas, nors nežaidžiu šachmatais, bet smagu pasižiūrėti burtininkų kovas magiškų šachmatų lentoje, kaip tik šiuo metu vykstančiame turnyre. Ir tik mūsų chate gimsta tokie legendiniai pasisakymai ir RPG idėjų rezginiai!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jei atvirai, tai mano mėgstamiausias forumas. Jį atradau beveik prieš pusantrus metus ir dabar esu viena pagrindinių ir aktyviausių narių. Mano visi iki vieno geriausi draugai buvo surasti šiame forume. Dabar artimiausias paslaptis žino šie žmonės, jie supranta, radau daug bendraminčių, kas man buvo neįmanoma, nes esu kitokia. Smagu žiūrėti, kaip žmonės palaiko vieni kitus, nors jų net nepažįsta. Yra daug įprastų RPG forumų, tačiau šis ypatingas savo žmonių įvairove, nes tokių įvairių ir originalių žmonių dar nei viename forume nesu mačiusi. Kaip kartą pasakė viena forumietė, kad šis forumas - lyg antrieji namai :) šioks toks pamišimas, galbūt lengva beprotystė, tačiau geriausios idėjos ir smagiausias bendravimas vyksta būtent čia.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikrai labai įdomus straipsniukas , ypač man , nes esu Hario poterio fanė :3

  AtsakytiPanaikinti
 6. Šis žaidimas man visai patiko, nes esu gan didelė Hario Poterio gerbėja.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Perskaičius straipsnį - labai panorau išbandyti žaidimą ir iš pradžių jis man patiko, tačiau po dviejų valandų suvokiau, kad tai nevisai tai ko tikėjausi ir, jog tai - ne man. Na, bet pats straipsnis tikrai įdomus ir vertas dėmesio :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Įdomus straipsnis, bet man patinka labiau hogas.huhohi.com
  Jau daug metų ten.

  AtsakytiPanaikinti