Muzikos festivaliai Lietuvoje 2016

Jeigu tau kas nors lieptų mintyse nusipiešti tobulos vasaros vaizdinį, neabejojame, jog jis susidėtų iš gero oro, savos kompanijos ir.... muzikos! Kas jau kas, bet ypač mes, jaunoji karta neįsivaizduojame savo laisvalaikio be mums patinkančių garsų. Tačiau viena yra klausytis mėgstamų atlikėjų per YouTube, o visai kas kita yra stebėti juos iš arti ir kartu su tūkstantine žmonių minia traukti puikiai žinomas dainas.

Tai - ne tik utopinė svajonė, o gana lengvai įgyvendinamas planas. Tad jeigu manai, jog ši vasara nusipelnė kažkokių ypatingų prisiminimų, ,,Teenage Dreams'' portalas siūlo tau nuvažiuoti į muzikos festivalį! Svarbiausia, jog niekur toli keliauti nereiks, nes mūsų šalis siūlo pakankamai įvairių muzikos festivalių Lietuvoje, tenkinančių kone visų muzikos stilių gerbėjus. Todėl dabar pat pasikviesk geriausią draugę ir kartu su TD apžvelk populiariausius šią vasarą Lietuvoje vykstančius muzikos festivalius!


TUNDRA - elektroninės muzikos festivalis
Birželio 30 - liepos 4 dienomis

 

Festivalis, vienijantis ir įkvepiantis žmones, kurie netelpa į rėmus, šiais metais švęs 13-ąjį ir, deja, paskutinįjį gimtadienį, tad visiems, norintiems išbandyti Tundros šėlsmą tiesiog privalu sudalyvauti šiame festivalyje. Nors tai bus paskutinis festivalis, organizatoriai griežtai atsisako slogios nuotaikos ir pažada, jog su festivaliu bus atsisveikinta kaip niekad audringai. Festivalis tradiciškai džiugins kone visų elektronines muzikos žanrų gerbėjus, todėl keturiose scenose bus galima džiaugtis techno, psychedelic, bass, ambient, drum'n'bass, minimal eletronic, electronic, full on, hi-tek, deep, dub, reggae, IDM, hard techno house muzika. Taip pat dienos metu veiks meno dirbtuvės, kurios festivalio dalyviams padės susigrąžinti vidinę harmoniją.

Atlikėjai - Lucas, Martian Arts, Blisargon Demogorgon, Pavel Svimba, Braindrop, Samadhi, Gotalien, Xuranium, Daheen, Ziog ir daugelis kitų. 

Oficialus Tundros puslapis - http://www.tundrafestival.lt/
Facebook puslapis, kuris skelbia karščiausias naujienas - ČIA
Bilietai - ČIA 
TUNDRA 2015 aftermovie - ČIA


RADISTAI VILLAGE
Liepos 22-24 dienomis


Lietuvoje kone garsiausi didžėjai Radistai nemiega ir vėl kviečia visus jų fanus ar žmones, pasiilgusius geros, kokybiškos muzikos, į nepamirštamą vasaros fiestą Obuolių saloje. Šiais metais susirinkusius džiugins daugiau nei 40 atlikėjų iš viso pasaulio, įspūdingos dekoracijos ir lazerių šou. Organizatorių nuomone šis festivalis taps vienu iš geriausių festivalių visoje Radistai Village istorijoje. Tam, kad susirinkusieji būtų linksmi ir patenkinti, renginio organizatoriai žada daug pramogų - Humoro Klubo pasirodymą, badmintono bei teniso turnyrus, Beer Pong'o žaidimus.

Atlikėjai - Michael Calfan, Format:B, Shift K3Y, Moguai, G&G Sindikatas, Lilas ir Innomine, Justinas Jarutis, Remedy, Silent Melody ir daugelis kitų.

Oficialus Radistai Village puslapis - http://www.radistai.lt/village/
Renginys Facebook'e - ČIA
Bilietai - ČIA
Radistai Village 2015 aftermovie - ČIA

GALAPAGAI
Liepos 29-30 dienomis
Organizatoriai save vadina muzikos ir pramogų festivaliu, vienijančiu geros muzikos ir įsimintino laiko ištroškusius dalyvius. Šį kartą jie yra paruošę dvi nepamirštamas dienas Zaraso ežero saloje su aukščiausio lygio pasaulio ir Lietuvos žvaigždėmis. Pramogos, sporto varžybos, ekstremalūs šou ir, žinoma, kokybiška muzika - turbūt dėl šių dalykų ,,Galapagai'' yra kelis kartus iš eilės nominuotas nedidelių geriausių Europos festivalių kategorijoje. Taip pat šis festivalis turėtų patikti gyvūnų mylėtojams - organizatoriai priima dalyvius su augintiniais.

Atlikėjai - šiais metais ,,Galapagai'' nustebins tokiomis pasaulinėmis žvaigždėmis kaip Milky Chance, Gorgon City, Silvana Imam ir daugeliu kitų, taip pat lietuviškos muzikos gerbėjus džiugins Leon Somov & Jazzu, G&G Sindikatas, Lilas ir Innomine, Beissoul & Einius ir kiti. 

Oficialus Galapagų puslapis - http://galapagai.lt/
Facebook puslapis - ČIA
Bilietai - ČIA
Galapagai 2015 aftermovie - ČIA

ROKO NAKTYS
Rugpjūčio 5-6 dienomis


Nereikia galvoti, jog kitokios, sunkesnės muzikos mėgėjams nėra jokio festivalio Lietuvoje - jis yra! Šiais metais jis vyks Zaraso ežero saloje. Ne veltui legendiniu festivaliu vadinamas renginys ir šiais metais suburs tūkstančius žmonių, dievinančius roką ir metalą. Tai vienas iš seniausių festivalių Lietuvoje - jis rengiamas nuo 2003-ųjų metų ir yra populiarus iki dabar. Įdomu, jog kadaise Roko naktys buvo sujungtas su Galapagais, bet 2014-aisiais ištikimieji rokeriai išprašė atskiro renginio. Tad jeigu tu mėgsti roką, metalą ar esi prijaučianti šiam stiliui - važiuok čia!

Atlikėjai - Epica, Russkaja, Queen Kwong, BIX, Thundertale, Wolfsome ir daugelis kitų.


Oficialus Roko naktų puslapis - http://rokonaktys.lt/
Facebook puslapis - ČIA
Bilietai - ČIA
Roko naktys 2015 aftermovie - ČIA (itin mėgėjiškas)

GRANATOS
Rugpjūčio 5-7 dienomis


Vienu iš populiariausių festivalių Lietuvoje laikomas renginys nustebinti žiūrovus bandys ir šiemet. Nors jis vyksta tik nuo 2013-ųjų, tačiau turi didžiulę ištikimų gerbėjų armiją. Visi jie čia grįžta dėl vieno dalyko - geros muzikos, pakilios nuotaikos ir trijų, nepamirštamų dienų. Pastabūs festivalio lankytojai jau pastebėjo sutapimą,  tam tikra prasme tampančia ,,Granatų'' vizitine kortele - praėjusiais metais festivalis pasikvietė 2015-ųjų metų Eurovizijos nugalėtoją švedą Måns Zelmerlöw, šiais metais klausytojų širdis užburs kitas švedas, 2016-ųjų metų Eurovizijos dalyvis Frans.

Ir tai - dar ne viskas! Granatose pasirodys tokios pasaulinio lygio žvaigždės kaip Lost Frequencies, Jess Glyne, Ella Eyre, Wilkinson ir daugelis kitų. Organizatoriai paruošė tikrą desertą repo mėgėjams, kadangi šios muzikos atlikėjų bus kaip niekad daug. Taip pat galėsite džiaugtis aukščiausio lygio Lietuvos žvaigždėmis - Marijonu Mikutavičiumi, Erica Jennigs ir kitais, o humoro pasiilgusius juokins ,,Humoro klubas''.

Oficialus Granatų puslapis - http://granatos.lt/lt/
Facebook puslapis - ČIA
Bilietai - ČIA
Granatos 2015 aftermovie - ČIA

KARKLĖ LIVE MUSIC BEACH
Rugpjūčio 12-15 dienomis


Šiais metais Karklės organizatoriai kaip niekad siekia nustebinti - pradedant tuo, jog festivalis bus rekordiškai ilgas (truks keturias dienas), baigiant faktu, jog festivalio metu pasirodys rekordiškas skaičius atlikėjų iš net 3 žemynų! Karklės organizatoriai akcentuoja, jog jų festivalio metu dėmesys skiriamas ne tik muzikai ar scenoms, bet ir veiksmui šalia jų. Jie pažada pasirūpinti gera nuotaika, veikla, meno dirbtuvėmis ir geru oru. Būtent tai ir, žinoma, 4 dienas, praleistas ant jūros kranto, gausi atvykęs į Karklę.

Atlikėjai - šiais metais Karklė stipriai plečia geografiją. Scenoje pasirodys Naughty Boy, Redfoo, Sigma, dub fx, Skamp, Monika Linkytė, Leon Somov & Jazzu ir daugelis kitų žymių atlikėjų.

Oficialus Karklės puslapis - http://www.karkle.com/
Facebook puslapis - ČIA
Bilietai - ČIA
Karklė 2015 aftermovie - ČIA


Tai yra tik šeši populiariausi muzikos festivaliai Lietuvoje. Kiekvienas iš jų yra savaip ypatingas ir savotiškas, o geriausia tai, jog visuose juose muzikos pagrindą sudaro daugmaž skirtingi atlikėjai. Tai reiškia, jog kiekvienas išrankuolis gali surasti kažką tinkančio jam! Geri draugai, gera muzika ir nepamirštami įspūdžiai - ko dar labiau galima norėti šią 2016 vasarą?

Ar planuoji važiuoti į kurį nors festivalį? O gal kuriame nors jau esi buvusi?
Pasidalink savo nuomone komentaruose!6 Komentarai

 1. Šakės, kaip noriu į kokias Roko naktis arba Galapagus, o ką jau kalbėti apie Karklę... Į ją važiuosiu bet ne ė festivalį :D Kitais metais reikia organizuotis ir lėkt į juos :3

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsnis išsamus ir tikrai neblogas. Šaunuolė, labai sudomino kai kurie festivaliai.

  AtsakytiPanaikinti
 3. O ar visi šie festivaliai priima nepilnamečius?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikiai parasytas straipsnis saunuole.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Smagu, panelės, jog straipsnis Jums patiko ir buvo naudingas. Dėkoju!

  Anonime, tiksliai nežinau, bet tavo vietoje geriau ten keliaučiau su pilnamečiu žmogumi (drauge, sese, galbūt jaunatviška teta, mama ar t.t.). Tuomet problemų neturėtų kilti, bet jeigu planuosi vykti į kurį nors festivalį, geriau pasinaudoti straipsnyje paliktais organizatorių kontaktais ir paklausti jų pačių. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Praleidai vieną taip pat labai žymų sunkiosios muzikos festivalį Devilstone / Velnio Akmuo :3 o šiaip tai labai fainas straipsnis buvo, ir informacijos pakankamai :)

  AtsakytiPanaikinti