Nebenuobodžiauk šią vasarą!

Nors mėnuo vasaros jau prašvilpė su vėjeliu, tačiau vis dar gali turėti įsimintiną ar bent jau nenuobodžią vasarą. Tam reikia daug veiklos, idėjų, motyvacijos, kad kitos pusės savo vasaros nepraleistum gulėdama lovoje ir žiūrėdama viską, ką rodo televizija, nors kartais tik tai veikti ir tesinori. Tačiau po tokios vasaros, kai tavęs paklaus, ką nuveikei, nebus itin malonu pripažinti, kad pragulėjai lovoje. Todėl portalas "Teenage Dreams" ir paruošė tau straipsnį su šūsniu idėjų ir veiklos pasiūlymų!

Išvažiuok su dviračiu

Pasiimk dviratį, čiupk draugę, sesę ar klasiokę už rankos ir pirmyn! Nuvažiuokite prie vandens telkinio, į užmiestį arba į savo grožiu kerinčią ramią vietelę. Kelionė neprailgs, nes turėsi pašnekovę, ir patikėk manimi, jei atstumas iki numatytos vietos tolimesnis, pokalbio temos keisis viena po kitos ir žodžių tikrai nepristigs! Būtų nuostabu, jei pasirinktum kur nors toliau esančią vietą, esančią bent keletą kilometrų toliau nuo tavo pirminio išvažiavimo taško - tokiu atveju bus daug smagiau ir įdomiau.  Taip pat važinėjimasis su dviračiu patikrins tavo ištvermingumą ir sustiprins kojas!Užsiimk rankdarbiais


Jei mėgai verti papuošalus, megzti, nerti ar užsiimti bet kokiais kitais rankdarbiais, tada vasara pats laikas juos prisiminti! Susirink reikalingas priemones ir prisimink tai, ką anksčiau labai mėgai! Ypač gera veikla, jei už lango oras nekoks. Šis užsiėmimas sustiprins tavo kruopštumą, kantrybę ir kūrybingumą!

Surenk fotosesiją su drauge

Instagram'as jau senokai nematė tavo naujų nuotraukų, o facebook'o profilio nuotrauka jau pabodo? Pats laikas surengti fotosesiją su drauge! Išlošite abi! Prieš tai galite kartu nuspręsti ką rengsitės, patarti viena kitai, kas atrodo geriau, pasiimti aksesuarų - skrybėlę, žiedą, akį traukiantį kaklo papuošalą ir kitus žavius dalykėlius. Dar vienas svarbus dalykas išsirinkti vietą, kurioje surengsite savo fotosesiją. Tai gali būti apleisti namai/griuvėsiai (atrodys tikrai šauniai), vandens telkiniai, miškai ar parkai. Tiltas ir tiltelis irgi gali būti geras pasirinkimas. Pagerinsi savo pozavimo ir fotografavimo įgūdžius ir gerai praleisi laiką, taip pat bus iš ko pasijuokti - nepavykę kadrai visad priverčia nusijuokti.


Pagamink kažką

Kada gi daugiau turėsi tiek daug laiko gaminimui, jei ne vasarą? Greičiausiai neturėsi, todėl išnaudok progą ir marš į virtuvę! Pasigamink salotas iš jau sunokusių lauke daržovių ar kokteilį iš ką tik išraudusių uogų! Gali pagaminti ir ką nors sudėtingiau - išbandyk savo jėgas, nebijok surizikuoti nauja produktų kombinacija (nusinuodyti neturėtum), o idėjų vasariškiems gaminiams gali pasisemti internete, mamos receptų knygoje ir mūsų portalo skiltyje ,,Receptai".

Pradėk susirašinėjimą laiškais

Mūsų portale ne kartą jau rašyta apie laiškus, kaip smagu juos gauti ir rašyti, taigi kodėl nepradėjus jų rašyti, jei dar to nedarai? Laiškų rašymas, jų dekoravimas, gavimas ir pats susirašinėjimo procesas suteikia be galo daug džiaugsmo, laimės, o kiekvieno laiško lauki su tokiu nekantrumu, kad net sunku apsakyti, todėl taip praskaidrinti savo vasarą siūlome ir tau, tai bus nuostabi patirtis! Galėsi pasišnekėti ir išgirsti kitą nuomonę apie tau rūpinčius dalykus, jei susirasi pašnekovę iš kitos šalies, galėsi paklausinėti apie kultūrą, gyvenimą kitoje šalyje, kalbą ir kitus tau įdomius klausimus.


Surenk maudynes su draugais

Maudynės ir puikiai praleistas laikas su draugais žudančiai karštą dieną yra tarsi dievo palaima, būtent todėl ir siūlome tau jas surengti! Kviesk savo draugus ar drauges prie ežero, prūdo ar upės ir eik atsigaivinti!  Beje, plaukimas sudegina daugybę kalorijų, tad tai bus ne tik beprotiškai smagu, bet ir labai naudinga!

Susikurk blog'ą

Jei nori ir turi ką papasakoti, tau patinka skaityti bei gilintis į kitus bloger'ių straipsnius, tuomet blog'o kūrimas gali ir greičiausiai bus sėkmingas ir keliantis džiaugsmą. Jei tik nuoširdžiai nori savo patirtimi pasidalinti su kitais, jie tai įvertins ir jų komentarai džiugins tave! Vasarą tu turi laiko daugiau nei įprastai, todėl turėsi laiko ir blog'o dizaino, ir pačių straipsnių kūrimui. Blog'as tikrai labai geras sprendimas, jei nori praktikuoti savo lietuvių kalbos žinias, nes po to geriau seksis rašyti rašinius, nepristigs idėjų. Taip pat išmoksi lengviau priimti kritiką. 


Suorganizuok SPA vakarą su savo drauge

Pasikviesk draugę pas save arba nuvyk pas ją ir surenkit SPA vakarą! Pasidarykit manikiūrą, pedikiūrą, paplepėkit apie vaikinus, pažiūrėkit romantinį filmą, serialų sezoną, pasidarykit veido, plaukų kaukes, padarykit viena kitai makiažą, vėliau įamžinkite jį asmenukėmis. Aptarkit kartu vasaros planus, išspręskit savo problemas, išsikalbėkit. Darykit viską, ko vienos padaryti negalėtumėt!

Išvyk į stovyklą

Jei žinai, kad kažkur vyks stovykla, į kurią turėsi galimybę nuvykti, tikrai turėtum joje sudalyvauti! Tai bus puikus laiko praleidimas, galbūt susirasi draugų, keistų ir įdomių žmonių kaip tu, su kuriais nors į pasaulio kraštą galėsi keliaut! O gal ką nors išmoksi, pasimokysi, išklausysi kitų patirties, sutiksi žmonių, iš kurių gausi patarimų, kurie galės tave motyvuoti kažką daryti, kam dar nesiryžti. Manau, kad stovykla vasarą yra labai naudinga ir dažniausiai po jos turėsi nuostabių prisiminimų, kurių ilgą laiką negalėsi pamiršti.Tikimės, kad neleisi savo vasaros viena, gulėdama lovoje ir žiūrėdama kas papuola. Džiaugsimės, jei pasinaudosi pasiūlymais ir jie bus naudingi!3 Komentarai

  1. Labai šaunus straipsnis, prisigaudžiau įdėju! ^^

    AtsakytiPanaikinti
  2. Šaunu, bet galima Pagamink kažką pakeisti į Gamink maistą. Nes nelabai apibendrinta.

    AtsakytiPanaikinti
  3. Puikios idejos tam kad nenuobodziauti vasara.

    AtsakytiPanaikinti