Plaukų stiliaus tendencijos

Prasidėjus vasarai dauguma dailiosios lyties atstovių nori išlįsti iš tos merginos, kuria buvo per mokslo metus, kiauto ir vasarą bent mažumėlę pašėlti. O kas geriau, jei ne madingas įvaizdis, padės atsiskleisti įvairioms beprotiškoms tavo idėjoms?

Pradėkime nuo tavo plaukų. Šįkart siūlome peržvelgti plaukų stiliaus tendencijas. Neabejojame, jog ir taip esi žavi, tačiau puikiai suprantame, kad norisi atsinaujinti. Tad pasidairyk, ką siūlo mados namai ir lėk pas savo kirpėją. Paskui tau teliks pridėti šiek tiek individualumo ir būsi pasirengusi užvaldyti šią vasarą.  Manyk, jog dabar tau pateikiame atmintinę mokslo metų pabaigos proga!
  
Tiesūs plaukai

Šį sezoną itin madingi vėl yra tiesūs, ledo lygumo plaukai. Sveikiname tas, kurios ir taip gali didžiuotis tokiais plaukais. Na, o tos, kurios yra apdovanotos garbanomis, gali griebtis kitokių priemonių jas sutramdyti ir atsiskleisti kaip tiesiaplaukės.

Taigi, jeigu tavo plaukai nėra tiesūs, paklusnumo jiems gali suteikti keliais būdais. Gali pasinaudoti plaukų tiesinimo žnyplėmis ar šukomis – tik nepamiršk prieš naudojantis jomis plaukus papurkšti apsauga nuo karščio ir, jei turi galimybę, naudok keramines žnyples, nes taip mažiau pažeisi plaukus. Taip pat jeigu tavo plaukai nėra smarkiai garbanoti, gali naudoti priemones (tai gali būti kremai, kaukės, šampūnai, kondicionieriai) su plaukus tiesinančia medžiaga. Plaukus tiesinti gali ir salone keratinu. Tai ne tik juos ištiesins ilgesniam laikui, bet ir gydys juos. Tavo plaukai atrodys kur kas sveikesni.

Nesvarbu, kokie tavo plaukai – tiesūs ar banguoti – nepamiršk jų lepinti aliejais ir kaukėmis. Juk net ir ištiesinti plaukai neatrodys gražiai, jeigu jų galiukai bus išsausėję ir suskilinėję.

Tiesa, norėdama paįvairinti savo šukuoseną, papuošk galvą aksesuarais – šį sezoną išliksi madinga plaukus puošdama plaukų juosta (ypač – hipiška). Vakaro renginiams gali rinktis šlapių plaukų efektą, o dienos metu, jei nenori, kad vėjas taršytų tavo plaukus, gali juos susisegti. Tai nepavers tavęs mažiau žavinga!

Trumpas kirpimas

Jeigu esi drąsi, o mes neabejojame, kad esi, gali rinktis ir kiek drastiškesnį plaukų kirpimą – itin trumpą, beveik skustą. Tokią madą šiam sezonui pademonstravo mados namai „Saint Lauren“. Jei nebijai iššūkių, nori paeksperimentuoti ar kardinaliai pasikeisti, šis kirpimas – kaip tik tau.
Tik prisimink, jog net ir nusikirpus plaukus taip trumpai, lieka svarbi plaukų spalva, tad apgalvok ir ją.

Kirpčiukai

Vasaros sezoną madingi trumpai nurėžti kirpčiukai. Juos derinti gali ir prie reivo kultūros šukuosenų, ir prie šlapių plaukų efekto, aprašyto anksčiau.

Paprasti kuodukai

Vasarą būsi išties madinga rinkdamasi kuodus. Gali pradėti nuo paprastos perlenktos uodegos, perrištos gumyte, netvarkingais kuodeliais, dviem kuodeliais, o paskui jau leisk savo fantazijai įsisiautėti. Beje, gražiai padarytas kuodas puikiai atrodys ir prie vakarinio įvaizdžio.

Plaukų papuošalai

Ne tik plaukų juosta gali puošti savo plaukus. Šį sezoną drąsiai galvą gali puošti aprišalais, kaspinais, juostomis ar kitais galvos papuošalais. Tik nepamiršk derinti juos prie savo aprangos!

Spalvos

Pamiršk praėjusius metus, žavėjusius ryškiomis plaukų spalvomis – žalsva, rožine ar melsva, nes šį sezoną vyrauja pasteliniai ir prigesinti atspalviai. Gali rinktis rusvą, alyvinę ar švelniai rožinę spalvą. Jas derinti gali su aukso ar sidabro potėpiais.

Na, galiausiai tiesiog prisimink, jog tik individualumas leis tau vasarą žydėti, tad nebijok reikštis pati - juk neprivalai klausytis mados namų diktuojamų taisyklių. Tai gali priimti kaip patarimus, bet savo įvaizdį vis tiek kurkis pati.

Sėkmės!


3 Komentarai

  1. Pasigedau dabar ypač madingo lob kirpimo ://

    AtsakytiPanaikinti
  2. "Lob" kirpimas jau metų pradžioje buvo prognozuotas kaip madingiausias metų kirpimas. Galbūt jis čia nepaminėtas, nesbuvo aprašyti būten vasaros sezonui į madą grįžtantys kirpimai, o ne visiems metams prognozuotos mados :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. patingėjai padirbėti su išdėstymu, nes dabar straipsnis toks chaotiškas gavosi.

    AtsakytiPanaikinti