Rašytojų atranka šiltajam sezonui!

Turbūt sunku žodžiais nupasakoti visos TD komandos kasdieninį džiaugsmą, kai portalas, prie kurio dirbame, kiekvieną dieną auga vis labiau. Ir tik su jūsų pagalba! Pastarąjį mėnesį, drįsčiau sakyti, jūsų lankomumas muša rekordus - kiekvieną dieną statistiniai duomenys vis didėja ir didėja. Nepaprastai smagu, jog pas mus užsuka vis daugiau įvairių žmonių - to mes ir siekiame. Sukurti bendruomenę.

Vertėtų paminėti, jog TD bendruomenė yra dviguba. Tu, skaitytojau, taip pat gali rinktis pusę. Jei tave domina įvairūs straipsniai, nori sužinoti daug naujų dalykų, praplėsti akiratį - rinkis skaitytojo poziciją. Jeigu tau būtų kur kas įdomiau pačiam rašyti straipsnius ir kitoms bendraamžėms skleisti informaciją apie naujus dalykus - prisijunk prie rašytojų

Kaip visi žinome, joks pastatas neįmanomas be pamato, o mūsų rašytojų komanda ir yra mūsų portalo pamatas. Jos yra viso pradžia - tik dėl jų galime džiaugtis kiekvieną dieną besiplečiančiu puslapiu, nes tik jos, rašytojos, kuria kažką, kas priverčia skaitytojus grįžti ir vėl grįžti atgal.

Tokių žmonių mūsų portalui visuomet reikia, todėl tradiciškai dar kartą kviečiame visus talentingus arba užsispyrusius ir norinčius tapti talentingais, žmones, prisijungti prie komandos! Artėja vasara, turėsi daug laisvo laiko - negi jį nori prašvaistyti veltui?

KODĖL VERTA DALYVAUTI RAŠYTOJŲ ATRANKOJE?
 • Jeigu mėgsti rašyti, tai yra tavo hobis, o galbūt net gi dalykas, su kuriuo planuoji sieti savo ateitį - ,,Teenage Dreams'' yra puikus žingsnelis tavo, kaip rašytojos, gyvenime. Mūsų portalas suteikia visas galimybes tobulėti - rašytojos pačios rašo straipsnius apie tai, kas joms patinka, jų straipsnius vertina kolegės ir skaitytojai, čia sulaukiama kritikos ir pagyrimų, be to, TD bendradarbiauja su žurnalu ,,Justė'', kuris spausdina geriausius mūsų rašytojų straipsnius (vertėtų paminėti, jog kelios mūsų rašytojos tokiu būdu net susirado darbą ir už tai ėmė gauti pinigus). 
 • Kadangi gyvuojame nuo 2012m., per tokį ilgą laiką užmezgėme daug ryšių su įvairiomis Lietuvos įmonėmis. TD suteikia galimybę plėsti akiratį ir bendrauti su įvairių įmonių atstovais, tad pagalvok - kam naujos pažintys pakenkė?
 • Kalbant apie pažintis, neabejotinai vienas iš geriausių dalykų - čia susirasi naujų, tikrų draugų. Pradedant tuo, jog rašytojos facebook'e turi darbo reikalų grupę, kurioje dalinasi savo idėjomis, ir susirašinėjimų grupę, kurioje nuo ryto iki vakaro kalba apie įvairiausius dalykus, baigiant skaitytojomis, kurios taip pat mielai bendrauja su rašytojomis. Tai - puikus šansas rasti žmogų, kuris tave supranta. Visos TD rašytojos labai palaiko viena kitą, dažnai dalinasi idėjomis, patarimais, todėl darbas mūsų kolektyve tave turėtų tikrai džiuginti! Kiekvieną naują rašytoją priimame kaip šeimos narį, todėl labai laukiam naujų veidų!
 • Neabejotinai pagerinsi savo lietuvių kalbos žinias, kadangi visos žinome, jog tik praktika yra pati geriausia mokytoja. Rašydama straipsnius praplėsi savo žodyną, pastebėsi, kur darai klaidas, išmoksi jas taisyti. Galų gale, turėsi geresnį lietuvių kalbos pažymį mokykloje!
 • Kadangi, kaip minėjau, nėra jokių normų, galėsi rašyti apie viską, kas domina tave! Mistiniai dalykai, serialai, filmai, knygos, sportas, dainininkai, gėlės, sapnai... Rašyk apie ką nori! Domėkis kuo nori! TD suteikia visišką kūrybinę laisvę kiekvienai rašytojai.
KO MUMS REIKIA?
Nekantraujame priimti daug veržlių, aktyvių, talentingų, tobulėti norinčių jaunų žmonių! Tiesa, visiems, dalyvaujantiems rašytojų atrankoje, keliame keli reikalavimai :
 • Atsakomybė. Niekas nemėgsta žmonių, kurie daug pažada, bet nieko nedaro. Kiekviena TD rašytoja per savaitę privalo parašyti bent vieną straipsnį. Kartais tai padaryti sunku dėl užimtumo, kontrolinių, bet jei nėra jokios rimtos priežasties, rašytoja šią pareigą privalo vykdyti. Kitu atveju ji pašalinama iš komandos.
 • Jokio kopijavimo. Esame unikalus puslapis, o kiekvienas mūsų straipsnis - autentiškas, parašytas iš širdies. Nieko nėra blogiau už žmones, kurie sugeba tik pasiimti bet kokį straipsnį iš google ir pristatyti jį kaip savo darbą. Tokių dalykų mes netoleruojame, todėl nei priimtos rašytojos, nei atrankoje dalyvaujančios negali naudoti kitų žmonių straipsnių. Griežtai.
 • Būtina rašyti lietuviškomis raidėmis ir daryti kuo mažiau stiliaus, skyrybos, gramatikos klaidų. Klystame visi, bet mums reikalingi raštingi žmonės.
 • Gerbiame savo skaitytojus, todėl stengiamės pagarbiai bendrauti su jais. Būtent dėl to atrankoje atkreipiame dėmesį į draugiškas, malonias merginas, kurioms pavyks vadovautis posakiu ,,skaitytojas visada teisus'', net jeigu jis ir bus neteisus. 
KAIP PATEKTI Į KOMANDĄ?
Jeigu nusprendei, jog nori pabandyti - sveikinu tave! Tu jau vienu žingsneliu arčiau pilnavertiško gyvenimo. Kiekviena mergina, norinti tapti mūsų komandos dalimi, turi dalyvauti rašytojų atrankoje. Pirmojoje dalyje kandidatės atsakinėja į klausimus, antrojoje siunčia savo straipsnius.

1 DALIS
Nusikopijuok šiuos klausimus į word'ą ir kuo plačiau į juos atsakyk. Būtent tavo atsakymų dėka susidarysime pirmąjį įspūdį apie tave. Nepamiršk, jog pirmasis įspūdis reiškia labai daug, todėl pasistenk mus sudominti, atsakinėk plačiai, ir, žinoma, stenkis rašyti be klaidų.
 1. Vardas, pavardė, amžius
 2. Iš kur sužinojai apie TD portalą ir nuo kada čia lankaisi?
 3. Įvardink bent kelis didžiausius mūsų portalo pliusus ir minusus. Ko, tavo nuomone, pas mus trūksta, o kas yra gerai? Kaip būtų galima sustiprinti pliusą ir pašalinti minusą?
 4. Tavo rašymo patirtis (tinklaraščiai, konkursai, mokykla, laikraščiai, būreliai, kūrybiniai bandymai). Jeigu jokios ,,apčiuopiamos'' rašymo patirties neturi, kodėl nori tai išbandyti?
 5. Kas yra tavo rašymo ,,varikliukas''? Apie ką rašydama jautiesi geriausiai? Apie ką norėtum rašyti, kokias temas norėtum aptarti? Įvardink bent kelias straipsnių temas, kurias planuoji panaudoti savo straipsniams.
 6. Kokių pomėgių, be rašymo, dar turi? Kuo užsiimi? 
 7. Ką surasti, išmokti, suprasti, pasiekti norėtum TD portale? Įvardink savo lūkesčius ir tikslus.
 8. El.paštas, į kurį priėmimo atveju atsiųsti pakvietimą
 9. Tavo kontaktai (facebook, skype, instagram). Viešai jie nebus platinami.
Kaip matote, klausimų sumažėjo, todėl labai prašau į juos atsakyti kaip įmanoma plačiau.

2 DALIS
Antroji dalis padės įvertinti realius tavo rašymo sugebėjimus. Worde parašyk straipsnį, kuris būtų tinkamas publikavimui TD portale. Tai reiškia, jog tai turi būti straipsnis jaunimui aktualia tema - sportas, mityba, mada, muzika, laisvalaikis, psichologija ar kt... Visiška laisvė tau! Svarbiausia, nesirink straipsnio, kuris neatskleistų tavo rašymo gabumų - neatsiųsk interviu ar receptų, horoskopų straipsnio. Taip tik sumažintum savo galimybę patekti į mūsų komandą.

Minimali straipsnio apimtis - 2 word lapai, teksto dydis - 12. Pasirūpink, jog straipsnis vizualiai būtų patrauklus akiai - sutvarkyk šriftą, naudok paveiksliukus, išryškink svarbius žodžius. Nedaryk klaidų. Atskleisk save.

Jūsų atsakymų į klausimus ir straipsnio, parašyto word formatu ir prisegto kaip failo, laukiame visą vasarą. Juos siųskite el.paštu teenagedreamsinfo@gmail.com. Su visomis mums tinkamomis kandidatėmis mes susisieksime.

Nežinau, ką motyvuojančio parašyti, jog dabar pat, visos abejojančios merginos eitų į savo el.paštus ir imtų rašyti mums, bet galiu pasakyti tik tiek - aš laiminga, jog TD suteikė tiek daug draugų, patirties, gerų emocijų kiekvienai TD rašytojai. Jeigu nori kažko naujo savo gyvenime - mes laukiam tavęs. Nebedvejok.

SENOMS RAŠYTOJOMS : jeigu jūs kada nors rašėte mūsų portale ir skaitydamos šį straipsnį pagalvojote, jog norėtumėt prisijungti prie komandos - būtent tai ir padarykite. Senosioms rašytojoms užtenka tik parašyti man (Vilija Jankūnaitė) į facebook'ą, jog norite grįžti, ir jūs būsite priimtos! Labai labai jūsų laukiame, todėl pagalvokite.

Dabar belieka tikėtis, jog šiltąjį sezoną pasitiksime su nauja, šviežia, dar didesne ir dar geresne TD komanda, kuri, aš tikiu, tobulės kiekvieną dieną vis labiau, ir darys viską, kad tik jūs, skaitytojai, būtumėte patenkinti.

Prisijunk prie mūsų.18 Komentarai

 1. Ar galima atsakymus į klausimus siųsti atskirai?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geriausia, kai abi dalis siunčiate kartu. Į klausimus atsakinėkite tiesiogiai el. pašto laukelyje, o straipsnį siųskite worde. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Po kiek laiko, po laiško išsiuntimo, atsiunčia pranešimą, kad tave priėmė (priėmimo atveju)?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Taip, per kelias dienas priimtos merginos sulaukia atsakymo. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. as neturiu wordo galima per kita dokumentu kurimo programa?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Noriu būti rašytoja Rūta2016 m. liepos 1 d. 12:20

  Ar dar nepavėlavau , jei noriu patekti :( ?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Visoms merginoms, kurios dalyvaus rašytojų atrankoje, noriu pasakyti kelis dalykus, remiantis mano patirtimi, kodėl VERTA DALYVAUTI:
  1. Rašytojų komandos merginos yra vienas didelis kumštis, kuris priglaudžia visas rašytojas.
  Tačiau ne vien rašytojos gali tapti naujomis jūsų draugėmis. Blogger pasaulyje rasite ir daaar daugiau draugių, jeigu būsite drąsios ir pasitikinčios savimi. Čia niekas nieko neteisia ir nesmerkia.
  2. Lietuvių k. metiniame 10-tukai atsirado tada, kai pradėjau rašyti. Praktika padėjo gramatikos srityje, nes imu sugebėti dėti kablelius ten, kur jaučiu, kad reikia. Be to, nauji žodžiai ir informacija taip pat naudingi.
  3. Čia rašau nuo 12-kos ir pastebėjau, jog mąstau kitaip. Puikiai suprantu mane supantį pasaulį, daugiau žinau, giliau mąstau ir visada laisvai galiu reikšti savo nuomonę.
  4. TD pakeitė mano gyvenimą. Padėjo suprasti, kad galima savo galimybes plėsti, svajoti, nes svajonės pildosi. Padėjo suprasti save, tobulėti ir siekti neįmanomo.
  Sėkmės, merginos! :*

  AtsakytiPanaikinti
 8. Dėl draugų tai tiesiai į 10. Net neberašant TD išliko merginų, su kuriomis vis dar bendrauju :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonime, galima :)
  Ruta, tikrai nepavelavai! Dalyvauk, labai lauksim taves :)

  Sauniai jus cia, panos. Reiks gal koki motyvacini filmuka susukti mums :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sveikos! :) Turiu klausimėlį: ar Jums siunčiamas straipsniukas bus publikuojamas TD blog'e (jei, tarkim, praeičiau atranką ir patekčiau į Jūsų komandą)? Ir iki kada vyksta ši rašytojų atranka? :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Labas. :) Jeigu norėsi, tą straipsnį galėsi publikuoti šiame bloge, jeigu norėsi rašyti kitokius, galėsi jo nepublikuoti. :) Atranka vyksta visą vasarą! :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Mergaitės ir merginos, jei visada jauti, kad nori pabandyti, bet bijai ar nedrįsti, tiesiog nusuk nugarą visiems pasiteisinimams ir pabandyk. Skirti šiek tiek laiko ir išsiųsti laišką vardan savo pomėgio, kuris ateityje tau atneš naujų pažinčių, pokyčių bei patirties, verta. O jeigu tau pavyks? Ar jau įsivaizduoji, kokia patenkinta būsi savimi? Tikrai skatinu ir kviečiu visas norinčias nesivaržyti, nes pabandyti - visuomet verta. O ypač žinant faktą, kad bus priimtos VISOS to vertos naujos asmenybės. Sėkmės <3

  AtsakytiPanaikinti
 13. Sveika :) O ar galima ir atsakymus siųsti worde? :P

  AtsakytiPanaikinti
 14. Ir šiaip panos, esu buvusi rašytoja, tad laisvai į visus klausimus galiu atsakyti :) man tik į pm parašykit

  AtsakytiPanaikinti
 15. paneles nuo kiek metu galima dalyvauti atrankoje

  AtsakytiPanaikinti
 16. Sveiki,o jeigu pvz.istoji i komanda ir sugenda kompiuteris,ar isvaziuojiatotogauti.Reikia pranesti ar busi ismesta is komandos jei per savaite neikelsi nei vienos traipsnio?

  AtsakytiPanaikinti
 17. sveikos, gal galetumet pasakyti, per kiek mazdaug gaunamas atsakymas? :D tiesiog labai smalsu

  AtsakytiPanaikinti