TD KNYGŲ IŠŠŪKIS - laimėtoja ir antrasis raundas!

Prieš kelis mėnesius jaunimo portalą "Teenage Dreams" sudrebino naujovė - buvo paskelbtas naujas, šviežias projektas, kurio mūsų portale dar niekada neteko matyti. Tai - "TD knygų iššūkis". Vos paskelbę projektą, sulaukėme daug teigiamų reakcijų, o netrukus į mūsų pašto dėžutę pradėjo plūsti registracijos laiškai. O kad žinotumėt, kiek daug jų sulaukėme! Buvo nepaprastai smagu žinoti, jog vis dar turime tiek daug jaunimo, kuris neįsivaizduoja savo kasdienybės be knygų skaitymo ir dar smagiau stebėti jūsų dalyvavimą projekte bei skaityti siunčiamus aprašymus. Ir štai, atėjo metas paskelbti pirmojo knygų iššūkio laimėtoją bei paskelbti antrąjį raundą. Ar jūs pasiruošę??

Kaip mūsų projekto taisyklės ir sako, "TD skaitytojos" titulą gauna ir laimėtoja tampa ta dalyvė, kuri perskaitė visas knygas iš mūsų duoto sąrašo. Jei atsitinka taip, jog perskaičiusiųjų visas knygas yra daugiau, laimėtoja renkama atsižvelgiant į siųstus knygų aprašymus. O jei susiklosto toks scenarijus, jog perskaičiusių visą sąrašą nėra, nugali ta, kuri knygų perskaitė daugiausiai. Šįkart išrinkti laimėtoją buvo visiškai paprasta ir nesunku, nes tik viena mergina perskaitė absoliučiai visas knygas iš sąrašo. Buvo nemažai tokių, kurioms taip pat pritrūko nedaug knygų, tačiau nugalėtoja skelbiame būtent tą merginą, kuri perskaitė visas knygas ir sužavėjo mus savo vaizdingais aprašymais.


TAIGI... "TD SKAITYTOJOS" TITULĄ GAUNA.... 

EVELINA ŽIČKUTĖ!


Sveikiname, dėkojam už dalyvavimą ir kviečiam laimėtoją susisiekti su mumis dėl prizų el.paštu teenage.projektai@gmail.com. O DABAR - ANTRASIS KNYGŲ IŠŠŪKIS!
Taip, iškart po pirmojo raundo skelbiame antrąjį, kur ir vėl rinksime naują laimėtoją ir apdovanosime ją šauniais prizais. Jau dabar galite spausti ant portalo šone esančios projekto piktogramos, kur rasite naujai paruoštą, vasarišką sąrašą knygų, kurias jums reikės perskaityti. O mes skubame priminti taisykles. 

Antrasis projekto raundas vyks iki rugpjūčio 30 dienos, tad tavo užduotis, norint tapti "TD skaitytoja" - per du su puse mėnesio perskaityti kuo daugiau knygų iš mūsų pateikto sąrašo. Perskaitei knygą? Metas mums tą įrodyti pateikiant knygos aprašymą. Jis turėtų būti minimum 150 žodžių, trumpai papasakojant mums knygos turinį, apibūdinant pagrindinius veikėjus, pagrindinę knygos mintį, joje išaukštinamas vertybes, pamokomus dalykus ir nurodant, kas toje knygoje tau labiausiai patiko. Perskaitei knygą ir parašei aprašymą? Nieko nelaukusi, siųsk jį mums į projekto el. paštą. Atsiuntei? Skaityk knygas toliau, rašyk aprašymus ir siųsk juos mums iki rugpjūčio 30 dienos. Tačiau prieš visa tai pradedant daryti, tau dar reikia užsiregistruoti!

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
Pats svarbiausias dalykas, užtikrinsiantis sąžiningumą ir visų dalyvių laimėjimo galimybes, yra išankstinė registracija, kurią rasi kiek žemiau, turėsi užpildyti ir atsiųsti į tdknyguissukis@gmail.com. Radus laišką mūsų el. pašte su visa reikalinga informacija, būsi įtraukta į sąrašus ir tik gavus patvirtinimą į savo el. paštą, galėsi dalyvauti projekte. Kadangi praeitą kartą gavome daug žinučių iš nespėjusių užsiregistruoti į projektą, šįkart registracijos laikas yra neribojamas - bet kada gali užsiregistruoti ir pradėti dalyvauti projekte.

1. Tavo vardas, pavardė ir amžius.
2. Pilnas adresas, kuriuo būtų pristatytas prizas laimėjimo atveju.
3. Ar visada mėgai skaityti knygas?
4. Kodėl nori dalyvauti šiame konkurse?
5. Kaip manai, kiek knygų sugebėsi perskaityti per pateiktą laikotarpį?

LAIMĖJIMAS
Rugsėjo 1 dieną, pasibaigus antrajam projekto raundui, mes atversime projekto el. paštą, skaitysime jūsų aprašymus ir žiūrėsime, kam gi pavyko perskaityti daugiausiai knygų. Daugiausiai knygų iš mūsų pateikto sąrašo perskaičiusi dalyvė, pateikusi visus aprašymus, gaus "TD skaitytojos" titulą ir bus apdovanota. Tačiau... siekiant užtikrinti sąžiningumą, nepamiršk, jog atsižvelgsime ir į jūsų atsiųstus knygų aprašymus. Štai, pavyzdžiui, jei tu būsi ta, perskaičiusi daugiausiai knygų, bet tavo aprašymai bus labai prasti, o kita dalyvė bus perskaičiusi keliomis knygomis mažiau, bet jos aprašymai bus geresni, projekto nugalėtoja gali tapti ir ji. Nugalėtoja ir naujas projekto raundas bus paskelbtas rugsėjo 3-4 dienomis. 

PRIZAI
"TD skaitytojos titulą" gavusi mergina, bus apdovanota šauniais prizais! Šįkart prie mūsų projekto sutiko prisidėti "Margarita" ir "AVON" kompanijos, kurios sutiko jus apdovanoti puikiomis grožio priemonėmis. Antrojo raundo projekto laimėtoja bus apdovanota nuostabiai kvepiančiu "Margarita" drėkinamuoju kūno kremu (200 ml), veido odai ypač reikiamu veido drėkikliu su linų ekstraktu (150 ml) ir dažnai praversiančiomis servetėlėmis makiažui valyti su rugiagėlėmis (20 vnt). Ir tai dar ne viskas! Prie visa to, laimėtojos dar laukia ir dveji "AVON" angų lakai - vienas bespalvis, o kitas  nuostabiai gražios šviesiai violetinės spalvos. Plius - jūsų mintys apie knygų skaitymą, kartu su jūsų vardu, pavarde ir nuotrauka atsidurs mūsų portalo šone ir bus ten visą mėnesį! Argi nepuiku? 

NEPAMIRŠKITE ĮVYKDYTI VISUS AUKŠČIAU NURODYTUS REIKALAVIMUS IR PASKUBĖTI, NES GALBŪT TU GAUSI JAU ANTRĄJĮ "TD SKAITYTOJOS" TITULĄ!!

10 Komentarai

 1. mergos, dalyvaukit. įsivaizduokit - skaitot, o dar ir gerus prizus gaunat. tokios naudos negalima atsisakyti!

  AtsakytiPanaikinti
 2. O tai antra-trečia vietos kas?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai geras sumanymas! Spaudžiu visų dešines.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonime, kokios antros - trečios vietos? :) Niekas nežadėjo prizų kitoms vietoms, visi trys prizai iš pirmojo raundo atitenka projektą laimėjusiai merginai. Šiuo atveju, Evelinai.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikrai šaunus konkursas. Jei ne pačios susikurtas vasaros knygų sąrašas, dalyvaučiau! Bet turiu pasiūlymą. Kitam raundui (jei toks bus), stenkitės siūlyti tas knygas, kurias įmanoma rasti bibliotekoje ar internete pdf formatu. Galbūt yra tokių, kurios nori dalyvauti ir laimėti, tačiau neturi knygos ir nėra iš ko pasiskolinti :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai puikus konkursas,bet gaila,kad negaliu dalyvauti nes daugumos knygų net nėra mano miesto bibliotekoje.Pritariu Gabijai,kad geriau rinkit knygas kurių yra ir pdf formatu :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. ,,Pasiklyskime" pdf formatu - https://drive.google.com/file/d/0Byg-pI3CPn5PRmY0d083a3VIdEU/view

  AtsakytiPanaikinti
 8. http://www.teenagedreams.lt/p/knygu-issukis.html knygų sąrašas yra portalo šone, reikia paspausti ant projekto piktogramos.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sveiki, užsiregistravau, bet vis negaunu patvirtinimo :(

  AtsakytiPanaikinti