TD rekomenduoja: dantų balinimo pudra "Warpaint" + LOTERIJA!

Daugybė specialistų atliktų tyrimų ir apklausų byloja, kad viena iš grožio problemų, su kuria dažnai susiduria moterys bei merginos, o po to ieško šios problemos sprendimo būdų ir neretai netgi pradeda kompleksuoti, yra žavesį ir baltumą praradę dantys. Turbūt nė vienai jūsų neverta priminti to visiems puikiai žinomo fakto, jog graži šypsena yra pati geriausia merginos vizitinė kortelė. Tad ir susidurti su tokia problema malonu tikrai nėra. Dantys baltumą gali prarasti dėl įvairių priežasčių - netinkamos dantų higienos, piktnaudžiavimo kava, žalingų įpročių ar netgi ligų, tačiau pasak tyrimų, su šia problema anksčiau ar vėliau susiduria dauguma merginų. Prisipažinsiu - susidūriau ir aš. Rimtai apie tai susimąsčiusi, puikiai žinojau, jog šiais laikais tokiai problemai spręsti yra daugybė būdų - pradedant balinamosiomis dantų pastomis, baigiant lazerio pagalba. Ilgai naršiusi internete ir ieškodama patikimiausio bei natūraliausio būdo, atradau tai, kuo šiuo metu negaliu atsidžiaugti - "Warpaint" produkciją. Dalykas, kuriuo nepasidalinti su jumis būtų pati didžiausia nuodėmė, todėl kviečiu skaityti apžvalgą, kurioje bus išsakyta visiškai nuoširdi ir tikra mano nuomonė apie produktą, kuris daro tikrus stebuklus. Ir aš tikrai neperdedu!


Taigi, kas tas stebuklingasis "Warpaint"? Tai - dantų balinimo pudra, kuri yra 100% organiškas produktas. Priemonės sudėtyje esanti aktyvinto kokoso kevalo anglis padeda susidoroti su pageltusių dantų problema ir per trumpą laiką vėl turėti baltus dantis. "Warpaint" ne tik balina, bet ir stiprina dantenas, pašalina iš burnos toksinus, o sudėtyje esančios organiškos apelsinų žievelės pašalina kavos pėdsakus. Ir tai dar ne viskas! Sudėtyje yra ir organiškos pipirmėtės, kuri kovoja su burnos infekcijomis ir uždegimais, o organiška citrininė mirta apsaugo nuo bakterijų ir sustiprina imuninę sistemą. Bei, žinoma, palaiko gaiviai malonų burnos kvapą. 

Neabejoju, kad skaitant jums kilo klausimas, kaipgi gali atrodyti toks dalykas, kaip dantų pudra. Žinot, labai panašiai, kaip ir pudra, kurią naudojame veido nelygumams užmaskuoti. Pagrindinis skirtumas tik tas, kad ji ne ruda, o ... juoda! Taip taip, "Warpaint" - tai birūs juodi milteliai, kurių naudojimo būdas yra labai panašus, galima sakyti netgi toks pats, kaip ir įprastos dantų pastos. Nėra nieko sunkaus - tereikia imti dantų šepetėlį (aš rekomenduoju šiam dalykui naudoti atskirą šepetėlį ir ne baltą, nes po naudojimo toks jis tikrai nebebus), uždėti ant jo miltelių ir dvi minutes, sukamaisiais judesiais, švelniai valyti dantis. Po dviejų minučių, burną tereiks išskalauti ir procesas baigtas. "Youtube" kanaluose galite rasti daug atsiliepimų apie šį produktą, "Warpaint" žmonės naudoja visame pasaulyje!


Klausiate, kodėl šiai problemai spręsti pasirinkau būtent "Warpaint"? Žinoma, iš pradžių mane labai suviliojo įspūdingas prekės aprašymas, tačiau tai, jog produktas atsidūrė pas mane, lėmė tikras kalnas daugybės teigiamų atsiliepimų, kurių prisiskaičiau internete. Žmonės šį produktą vadino stebuklu (ką dabar, kaip matot, darau ir aš), teigė, jog rezultatai matosi jau po pirmo naudojimo karto, internete buvo daugybė žadą atimančių nuotraukų su rezultatais prieš ir po, ir netgi žvaigždės dalinosi nuotraukomis bei puikiais įspūdžiais. Tai, kad produktas duoda rezultatus po pirmo karto, aš tikrai netikėjau, bet tikėjausi, kad po kurio laiko man tai padės. Ir ką gi, pradėjau naudoti. Pirmas kartas buvo išties keistas, bet įdomus. Visas keistumas buvo tame, kai reikėjo į burną dėti tuos juodus miltelius. Vis spėliojau, koks bus skonis ir pojūtis. Ir tie pojūčiai tikrai neišgąsdino - skonis buvo lyg labai labai smulkaus smėliuko. Taip, iš pradžių keista, tačiau jau po antro karto pripratau ir nieko keisto nebemačiau. Keisčiau už tą skonį buvo tai, jog po viso "proceso" vonioje buvo tikra betvarkė - ne tik burna, bet ir visa kriauklė - juoda. Tačiau laikui bėgant ir su tuo išmokau susitvarkyti. Pačioje naudojimo pradžioje, iš pradžių dantis išsivalydavau su "Warpaint", o tuomet dar ir su įprasta dantų pasta. Tačiau dabar naudoju tik "Warpaint", nes jaučiu, kad jos man užtenka, dantys puikiai išsivalo. Produktą, kaip ir priklauso, naudodavau ryte ir vakare. Po pirmo karto rezultatų aš nemačiau, po antro lyg irgi ne (o gal nepastebėjau?), tačiau po trečio - ketvirto aš tikrai pamačiau akivaizdų dantų spalvos skirtumą. Ilgai žiūrėjau ir spėliojau, ar man vaidenasi, ar tikrai įmanoma vos po kelių kartų matyti rezultatus. Prisiminusi visus skaitytus atsiliepimus, patikėjau tuo ir nenustojau šypsotis bei su dar didesniu užsidegimu naudojau šį produktą. Kuo toliau, tuo labiau rezultatai darėsi akivaizdesni. Šiuo metu jau yra apie mėnesis laiko, kai rytais ir vakarais neapsieinu be "Warpaint" ir ką galiu pasakyti.. Problemos kaip nebūta! Visiškai nuoširdžiai sakau -  dar keli kartai ir mano dantys bus visiškai balti. O tai reiškia, kad beveik tokie jau ir yra.

Aš labai džiaugiuosi atradusi "Warpaint" ir esu įsitikinusi, kad kai baigsiu savo pirmąją dėžutę, jei tik prireiks, įsigysiu ir antrą. Šio produkto kaina yra 39 eurai, o vienos dėžutės užtenka 150 kartų. Ar verta? Aš nė nesuabejojusi sakau - tikrai taip. Nuoširdžiai rekomenduoju įsigyti, o tiems, kurie tokios galimybės neturi - padovanosime mes! "Teenage Dreams" portalas, tapęs draugais kartu su internetine parduotuve DayShop, rengia loteriją, kurios burtų keliu išrinktai laimėtojai, padovanosime vieną dėžutę balinamosios "Warpaint" dantų pudros! Tau tereikia komentaruose parašyti, kodėl norėtum išbandyti "Warpaint" ir kuo jis tave sudomino. O gal jau bandei? Tuomet pasidalink įspūdžiais. Prie komentaro būtinai parašyk savo el. paštą, per kurį galėtume su tavimi susisiekti laimėjimo atveju. Nugalėtoją skelbsime birželio 15 dieną.

ĮSIGYTI "WARPAINT" GALITE www.dayshop.eu ARBA FEISBUKO PUSLAPYJE ČIA

DĖMESIO - Iki birželio 15 dienos, apsipirkdama parduotuvėje www.dayshop.eu, su kupono kodu teenagedream visam pirkinių krepšeliui gausi 10% nuolaidą. Paskubėk!

Dėkoju, kad skaitėt ir atsisveikinu iki kito karto!


31 Komentarai

 1. Vau, ši pudra atrodo tikrai geras dalykas, o jei tokia kaina tai manau ir veiksminga! Norėčiau įsigyti, bet manau tiek pinigų nesutaupyčiau.. Man ši pudra padėtų šypsotis dar plačiau, nes šiuo metu nesišypsau labai plačiai, nes nesenai man nuėmė breketus, nors dantys lygus, bet praradę baltumą. Tikiuosi laimėti. ieva.gaidyte10@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šypsena gražiausias dalykas žmoguje. Mano dantys nėra tobuli. Turiu ir tarpelį, ir ne pakankamai balti. Tad ši pudra padėtų man šypsotis dar dažniau! gciapaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai mėgstu šypsotis, bet visą gyvenimą mano dantys buvo geltono atspalvio, tad tenka save kiek varžyti. Tokį produktą labai norėčiau išbandyti, o vėliau, jei jis veiksmingas, įsigyti vėl! tapetas2014@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš norėčiau išbandyti šį produktą,nes mano šypsena toli gražu neatrodo taip, kad galėčiau šypsotis nieko nesibaimindama. Tai pat, jau pabodo ekspermentuoti su įvairiomis ne itin veiksmingomis namuose darytomis priemonėmis ir tikrai norėtųsi sužinoti ką gali profesionali balinimo priemonė. Ir galiausiai vien skaitant šį straipsnį tiesiog kilo noras kuo greičiau užsisakyti indeli "Warpaint" ir tikėtis pačių geriausių rezultatų :)) Tačiau pamačius kainą šitas noras nuslūgo, nes gi nekiekviena galim sau leist 39 eurus vien ant dailesnės šypsenos ;) mill.emma2001@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai norėčiau laimėti šią pudrą, nes žinau, kad už 39 eurus tikrai jos nepirksiu :D O vat mano dantys tikrai nėra patys balčiausi. Nesišypsau praktiškai tik tada, kai miegu, todėl tikrai norėčiau baltesnės šypsenos!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveiki, visų pirma- geras straipsnis, džiaugiuosi, kad turiu galimybę ne tik paskaityti, bet ir išbandyti savo laimę štai tokioje puikioje loterijoje :) Hmm, ką galėčiau pridurti. Niekada neturėjau nuostabios, akinamos šypsenos, bet užtat visad apie tai svajojau :D Esu išbandžius daugybę naminių metodų, pradedant citrinos rūgštimi ir baigiant soda. Visuomet sulaukdavau artimųjų pasipiktinimų, jog nesaugau savo ir taip silpnų dantų, kad alinu. Ir štaaai, atradau būdą, kuris man ne tik padėtų gauti baltesnę šypseną, bet dar ir nekenktų (beveik). Tai man- puikus šansas. Ačiū.
  El. paštas: mimiglinaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 7. "WARPAINT" balinamąją pudrą norėčiau išbandyti, nes man ji būtų labai aktuali. :D Dantys mano jau nėra tokie balti, o norėčiau, bent kartą tai pajausti ir būti laiminga. :D O kaina truputėlį man per dideli, sau to negalėčiau leisit, bet čia "Bum" ir loterija. O jei tiek užtenka tai WOW. Būtu beveik visas mėnesis didelio džiaugsmo :D
  Mano el. paštas: rusne.1.fab@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai norėčiau laimėti šį produktą, nes mano dantys nėra jau tokie balti. Esu išbandžiusi gal 2-3 būdus, bet mano dantys netapo baltesni. Pasisekė, kad dabar vyksta ši loterija. Žinau kad niekada nelaimėsiu,bet niekada nesakyk niekada . Sutaupyti 39 eurus būtų sunku, nes pinigų vis kam nors jų prireikia taip ir nelieka jų. Pinigų gaunu mažai, gal 7 eurus kas antrą mėnesį kartais daugiau.
  Mano el paštas: ugnesolyte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 9. Wow. Jau tokiuose konkursuose dalyvauju ne pirmą kartą. Ir man tokio dalyko trūksta labai. Kai kurie galvoja, jei reikia tai kodėl neperku? Galbūt todėl, nes man tie 39 eurai bus labiau reikalingi ant maisto ir pnš. Geriau jau pbandysiu konkurse laimėt. (Kas man yra sunkoka) tai laikau kumščius. Gal pasiseks man vis dėl to.

  Mano el.paštas:emytepupyte@gmail.com

  SĖKMĖS IR KITOMS!!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Baltų dantukų visada norisi, o Warpaint siūlo madingą ir saugią noro išpildymo galimybę. Kaina šiek tiek stabdo, tad būtų smagu išmėginti nemokamai.
  delfiuke@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 11. Sveikai atrodantys dantys - mano siekiamybė jau 9 metus. Nuo pat vaikystės dėl jų turėjau problemų. Tačiau po bemaž dešimtmetčio (man greitai sueis 16) galiu pasigirti lygiais ir tvarkingais dantimis. Iki pilnos laimės mano šypsenai tetrūksta šiek tiek lengvos it sniegas baltumos, kurią man galėtų suteikti būtent ,,Warpaint''. Tai būtų tikras mano svajonės išsipildymas.

  El.p.: ievat777@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 12. Labai norėčiau išbandyti šią dantų pudrą! Jau seniai žiūrinėju atsiliepimus, komentarus, todėl ilgą laiką žadu nusipirkti, beeeet... vis pabijau, jog išleisiu pinigus ir negausiu norimo rezultato... Todėl laimėjus šią pudrą, būtų puiki proga išmėginti ir labai tikiuosi, kad įsitikinti jos balinamosiomis savybėmis. Nudžiuginčiau savo dantukus :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Esu skaičiusi apie šią dantų pudrą ir ji man paliko įspūdžių. Žinoma, kaina irgi. Šitiek pinigų savo pageltusiems dantukams skirti negaliu, bandžiau dalyvauti konkurse Facebook'e, bet nelaimėjau, tad bandau dar sykį čia ir tikiuosi laimėti. :-) Mano el. paštas: mis.modesta@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 14. Esu girdėjusi tikrai beeegales gerų atsiliepimų apie šį produktą!Šiemet nuspręndžiau susigriebti ir dar labiau pasirūpinti savo dantukais. Prieš pora savaičių atsiėmiau dantų plokštelę.(ir dabar rašydama esu ją įsidėjusi ;D ) Mano dantys nėra labai kreivi, tarpelio neturiu (tačiau ankstyvoje vaikystėje turėjau), tačiau yra keli priekiniai dantukai kurie man atrodo ne taip kaip norėčiau todėl sumaniau juos patiesinti. Norėčiau juos ir pabalinti, kaadangi balinamųjų dantų pastų poveikiu nelabai tikiu, o dantys palyginus norėčiau išbandyti šią pudrą. Kadangi tėveliai neišgalėtų nupirkti, labai norėčiau laimėti ją. :) Tai tiek apie mano dantukus, sėkmės visoms dalyvaujančioms! Mano el.p. 4uguste@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 15. Labai norėčiau išbandyti šią pudrą, nes atėjo vasara ir kaip visoms merginoms norisi gražios , baltos šypsenos :), o šis konkursas yra puiki galimybė man tai įgyvendinti. Esu išbandžiusi balinamąsias pastas, tačiau man jos nepaliko įspūdžio, tad tikiuosi laimėti šią pudra!😊💙 Mano el.paštas:monce.ny7@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 16. Labai norėčiau ją išbandyti, noriu turėti baltą, gražią šypseną! O, tai man padėtų padaryti ši pudra. Labai noriu ir tikiuosi laimėti šią pudrą!! Mano el paštas: evelina.urbonaite1@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 17. Noriu gražios šypsenos su baltais dantimis ;) vioenna@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 18. Girdėjau daug gerų atsiliepimų apie šį produktą, o kur dar besišypsančių baltadančių foto su warpaint pudra rankose...norėčiau ir aš prie šių laimingųjų prisijungti :) ltengel@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 19. gggretakvietkute@gmail.com

  Vieninteliai dalykai, kurie man patinka mano išvaizdoje, yra plaukai ir šypsena. Bet pastaruoju metu esu pastebėjusi, kad dantys nėra tokie balti, kokių norėtųsi. Todėl noriu susigrąžinti savo branginamą šypseną, kuri man anksčiau taip patiko. Nenoriu įsigyti dar vieno komplekso, kurių ir taip yra apsčiai. "Warpaint" būtų tikras išsigelbėjimas!

  AtsakytiPanaikinti
 20. Tikrai norėčiau išbandyti šį produktą ir sužinoti ar pateisina tokius gerus atsiliepimus apie save :) Nesididžiuoju savo šypsena,įtariu,kad ji šiek tiek glumina aplinkinius :) Pati kalbant su žmogumi nevalingai žiūriu į dantis kai jis kalba,tai visada traukia akį balti dantys..Norėčiau,kad ir manieji tokie būtų :) Labai puiku būtų laimėti! alma.stankev@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 21. Aš jau kelis mėnesius stebiu šią produkciją soc tinkluose ir matau tas tikrai neįtikėtinas nuotraukas su rezultatais po naudojimo. Toks pavydas apima žiūrint ir žinant, kad artimu metu tikrai neturėsiu to tobulo produkto nes kaina man tikrai kol kas sunkiai prieinama. Labai norėčiau laimėti ir išbandyti ir įsitikinti tavo pasakytais žodžiais apie šią priemonę, Simona. mano paštas - lulukrecija6@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 22. Tik sukakus 15-kai metų suskubau sutvarkyti savo dantis, kol nevėlu. Sužinojau jog pas dantistę iki 18 metų einant nereikia išlaidas dengti iš savo kišenės. Apsilankius pas dantistę prasidėjo mano dantų rūpesčių maratonas. Pirmas dantis nuskilęs taigi jį turi sutvarkyti, o ką jau kalbėti apie manęs laukiančius implantus :D ( netikrus dantis). Taigi norėjau prašyti gydytojų jog nubalintu dantis, kad būtų dailesni. Bet mano dantys kentėtų dėl jų naudojamos chemijos, bet dabar kai galiu pabandyti dar vieną būdą be chemijos, labai labai noriu išbandyti.
  (Mano gmail'as : VTemelyte@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 23. Šypsena- toks švelnus , bet stiprus ginklas. Ja mergina gali užkariauti pasaulį. Kartais užtenka vieno nuoširdaus šypsnio ir pasaulis nušvinta naujomis spalvomis. Nors kiekvieno žmogaus šypsena yra savaip graži, tačiau juk niekuomet nereikia nustoti savęs tobulinus. Vienas brūkštelėjimas ir aš sveikinuosi su SAVO, bet nauja deimantine šyspsena. Skamba kaip svajonė, bet juk tam ir yra magiškos fėjų dulkės.
  ( Mano el. paštas aurylaitegabija@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 24. Pirkti ar nepirkti? Štai kur klausimas. Manau, ne aš viena šiuo metu galvoju būtent taip. Kaina tikrai didelė, o pati nežinau, ar man produktas paliks tokius pačius rezultatus, todėl dalyvauju loterijoje. Negaliu pasigirti gražiais dantimis, nors manau, kad rūpinuosi jais prideramai. Taip pat nenoriu naudoti priemonių su chemikalais. Šis produktas - mano šansas, todėl trokštu laimėti.
  El paštas - eimute.butkute@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 25. Esu iš tokių žmonių, kurie visai nesidomi kosmetika, kurie neskaito tokio tipo straipsnių ir dažniausiai juos tiesiog praleidžia. Šį kartą kompiuterio pelė sustojo būtent ties šiuo straipsniu, vos pamačius dantų balinimo pudra. Turbūt priežastis ta, kad neturiu gražių dantų. Nors ir labai mėgstu šypsotis (esu iš tų žmonių, kurie linkę skleist laimę aplinkui vien nusišypsodami) bei labai optimistiškai ir užtikrintai žiūriu į gyvenimą, tačiau esu kompleksuota asmenybė, o pagrindinis dalykas, kurio labiausiai gėdijuosi yra dantys. Atrodo, rūpinuosi jais, prižiūriu, tačiau gelsva spalva nenyksta. Išbandžiau visas priemones, net su citrinos žievele trindavau (kas yra blogai emaliui), tačiau niekas nepadėjo. Galbūt tiek nekompleksuočiau, jei bent jau tiesūs dantys būtų. Bet jie taipogi ir kreivi, o tas geltonas atspalvis tikrai neprideda gražumo. Atrodo smulkmena, bet kompleksuoju dėl jos. Galima sakyti todėl net gi ir vengiu fotografuotis besišypsant...
  Manau, kad galbūt ši pudra būtų vienas iš šios problemų sprendimų. Kadangi tiek santaupų neturiu ir negaliu sau leisti tokios brangios kosmetikos, viliuosi, kad šį kartą nusišypsos fortūna ir turėsiu galimybę išbandyti šį produktą bei kelių mėnesių pažvelgus į veidrodį nebijoti, ką jame pamatysiu.
  aquamousee@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 26. Noriu natūraliai pasibalinti dantukus, dabar jie gelsvoki, tad paskaičiusi, kad šie milteliai daro stebuklus ir dar yra organiški, išties užsimaniau. Vasara švenčių metas, išlaidos suknelei, aksesuarams, makiažui, šukuosenai, ir dantukai liko pamiršti. Su "War paint" klaida būtų ištaisyta :) rasajon1@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 27. Visą gyvenimą vengiu šypsotis, nes gėdijuosi savo šypsenos ir tai pripažinti nėra lengva... Esu bandžiusi keletą dantų balinimo priemonių, bet jos buvo neveiksmingos, toliau slepiu savo gelsvą šypseną. Maniau namuose dantų išsibalinti nepavyks, tačiau pamačius šį produktą, vėl sužibo naujos viltys. Labai tikiuosi laimėti šį produktą, nes viliuosi jog jis man leis laisviau šypsotis :) kamilerem7@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 28. Nes tėtis serga paradantoze, o aš labai bijau būti paveldėjusi šią ligą, todėl labai rūpinuosi savo dantukais ir manau, ši pudra būtų dar vienas puikus rūpestėlis psaugantis dantukus nuo gresiančio pavaojaus :)

  AtsakytiPanaikinti
 29. Kodėl norėčiau laimėti? Nes noriu išbandyti ką nors naujo, pasikeisti per vasarą tiek vidumi, tiek išorę. O išorės didžiausia puošmena yra šypsena, kuria ne visi gali džiaugtis, tame tarpe ir aš. O tokia proga pataisyti ją atsiranda ne kasdien.

  gabriele.vaiciu@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 30. Ačiū visoms už dalyvavimą, smagu, kad jūsų tiek daug. Deja, prizą atiduoti galime tik vienai merginai, kurią šįkart nusprendėme rinkti burtų būdu. Ir sėkmė nusišypsojo LuLukrecijai (lulukrecija6gmail.com). Sveikinu, netrukus susisieksiu su tavimi nurodytu el. paštu dėl prizo atsiėmimo :)

  AtsakytiPanaikinti