Tiems, kas mėgsta muziką!

Ar tau būna taip, kad kartais vaikštai iš kampo į kampą ir nebežinai kur pasidėti, nes nuotaikos skalė siekia visišką nulį? Jei tu vienas iš tų žmonių, ši rubrika kaip tik Tau! Muzikinė TD rubrika „Tiems, kas mėgsta muziką“ pateikia geriausią vaistą nuotaikai gydyti – muziką. Tikimės ir šio mėnesio muzika Tave pakylės iki dangaus ir neleis vaikščioti nukabinus nosies.

Praėjusio mėnesio muzikos dešimtukas sulaukė daugybės Jūsų balsų. Kaip matote iš lentelės, daugiausia jų surinko daina Jonas Blue ft. Dakota su daina „Fast car“. Dar kartą jos pasiklausyti galite ČIA.

Niekada nepraleidžiu nei vienos Arianos naujos dainos. Tačiau šį kartą jos naują dainą išgirdau tik Sugar pasiūlymo dėka. Ši dainininkės daina ir vėl mane sužavėjo ir tapo pastarųjų dviejų savaičių klausomiausia. Nuo pat pradžios daina vis auga savo melodija, kol pasiekia galutinį tašką ir visiškai užburia. Dainą vertinu 10/10.
                                                                             

Ši dainininkė visada man patiko ir mielai klausydavausi jos dainų. Kaip ir visos kitos jos atliekamos dainos man ši taip pat patiko. Daina tokia rami, „smagi“, tokia nuo kurios neskauda galvos. Taip pat prie to prisideda ir tai, kad pati atlikėja talentinga, turi gerą, gražų, skambų balsą. 10/10.

                                                                           

Pasiklausiusi šios dainos pirmąkart, nenustebau - Ariana Grande tik dar vieną kartą manęs visiškai nenuvylė. Jos visos dainos turi cinkelį ir šis kūrinys - ne išimtis. Man patinka, kad joje yra ir ramesnių vietų, ir tų vadinamųjų bumčikų. Vertinimas: 10/10.


Antrąją dainą siūlo Skirmantė. Kaip ir esu minėjusi ankstesniuose įrašuose ispaniškos dainos mane visada pakeri, tad ir su šia yra tas pats. Tik išgirdusi dainą nusikėliau į 2015 metų vasarą. Tikra tiesa, šis kūrinys buvo praeitos vasaros topas ir mano grojaraštyje skambėjo be sustojimo. Labai smagu vėl ją prisiminti ir patirti geros muzikos malonumą. Tai tokia daina, kuri privers šokti, džiaugtis gyvenimu. Dainos melodija labai ritminga, nors atrodo gana rami, tačiau įkrauna energija. 10/10.


Nors šios dainos žodžių nesupratau, tačiau jos besiklausydama labai užsinorėjau nuvykti į Meksiką, Ispaniją ar Italiją, kur per naktį skambėtų dainos ir žmonės šoktų iki paryčių. Daina sukėlė geras emocijas ir dabar noriu, kad kuo greičiau pasitrauktų lietaus debesys ir nušvistų Saulė. Taip pat atlikėjo balsas, mano nuomone, puikiai tinka prie dainos tempo, todėl mano vertinimas 10/10.


Man dainose visada svarbiausia yra žodžiai ir melodija. Kūrinio "El Mismo Sol" žodžių suprasti negaliu, tačiau turiu pripažinti, kad melodija tai tikrai kompensuoja. Vos tik pasiklausius dainos, iškart užsinorėjau šokti, judėti, nesėdėti vietoje. Vertinimas: 9/10.


Galiu drąsiai teigti, jog tai viena gražiausių dainų. Daina visiškai įaugo į mane ir besiklausydama tarsi išgyvenu dainos istoriją kartu su dainuojančiais atlikėjais. Ir vaikinas ir mergina ir tas repo intarpas kažkas nuostabaus. Daina skamba labai dramatiškai, todėl ir pati prisimenu man skaudžius dalykus, tačiai nemanau, jog tai blogai, nes gali geriau suvokti savo klaidas. Žodžiu ši daina visiškai pavergė mano protą ir pradėjau per daug dramatizuoti. Infinity pasiulytai dainai, be jokių, abejonių skiriu 10!


Kai išgirdau dainos pradžią, ji man atrodė bus tokia paprasta ir niekuo netraukianti, tačiau pradėjus dainuoti vaikinui suklusau, nes jo balsas labai gražus. Ir nuo tada net merginos balsas man pradėjo derėti ir puikiai atitikti dainą. Beje, kadangi repo nelabai mėgstu, tai šią vietą išmesčiau, bet šiaip daina privertė suklusti ir jos išklausyti. 9/10.


Besiklausant pradžios, pagalvojau, kad tai bus tik dar vienas liūdnas kūrinys, be jokių pakilimų ir nusileidimų, labai vientisas ir nuobodus. Maloniai nustebau, kad taip nenutiko. Tačiau vis tiek tokios dainos klausyčiausi tik kai būčiau slogios nuotaikos, o dabar šviečianti saulutė neleidžia man liūdėti. Vertinimas: 7/10.


Net nežinau ar labiau įsimylėjau šią dainą ar jos klipą. Klipas tikrų tikriausia energijos bomba! Norėčiau ir aš su tais šokėjais prasisukti toje šokių aikštelėje. Aušros pasiūlyta daina pritraukia savo originalumu. Labai patinka šios dainos priešpriedainio ir priedainio skirtumas. Užteko vieną kartą paklausyti dainą ir ji jau tapo mano favorite. Pasiklausykite ir jūs - išvirsite iš koto! Dainai Little swing duodu 10 už energiją ir savo originalumą.


Na, nežinau kaip kitiem, tačiau ši daina man visiškai nepatiko. Kai išgirdau pačią muziką, tai norėjosi šokti pagal ją, tačiau uždainavus atlikėjai, norėjosi išjungti. Man atrodė, kad viskas atlikta nelabai profesonaliai ir reiktų dar daug kur tobulėti, bent jau mano nuomone. O vienintelis patikęs dalykas, kaip minėjau - muzika, pagal kurią sutikčiau pašokti. 4/10.


Nors dainos melodija tikrai įsimenama, jos pati niekuomet nesiklausyčiau per ausines. Tačiau manau, kad jei pridėtumėme daugiau bumčikų, kūrinys būtų tikrai mėgiamas diskotekose. Vertinimas: 6/10.


Anonimas siūlo pasiklausyti Halsey dainos „Hold me down“. Šią atlikėją girdžiu pirmą kartą. Daina gana savotiška, tačiau manęs labai nesužavėjo. Galvojau priedainis nuomonę pakeis, tačiau taip ir neišgirdau to galutinio taško, kuris prikaustytų klausytis. Dainai duočiau 7 balus.


Šios dainos pradžia irgi nenuteikė teigiamai ir atrodė, kad per visą dainą atlikėjos balsas bus toks erzinantis ir lyg netinkantis pačiai dainai. Tačiau išgirdus priedainį viskas pasikeitė, kadangi jis skambėjo nuostabiai ir patraukliai. Antrą kartą šios dainos klausiausi vien dėl pačio priedainio ir dėl jo vertinu 8/10.

Oh, pamačiusi kūrinio pavadinimą bei dainininkę, iškart nusišypsojau. Mėgstu Halsey ir ši daina - tik dar viena priežastis, dėl kurios ji man taip patinka. "Hold Me Down" yra lengvai įsimenama, klausant jos, galima jausti stiprią emociją. Jei manęs paklaustų, kaip galėčiau patobulinti dainą, tikriausiai tik gūžtelčiau pečiais, nes viskas, mano požiūriu, puiku. Vertinimas: 10/10.


Rašytojos Skirmantės siūloma daina „Pong Dance“ yra iš tų netradicinių dainų, kurios klausytoją bando prisivilioti savo keistu, normalios reiškmės neturinčiu, tekstu bei įmantria melodija. Apie dainą nieko blogo pasakyti negaliu, tačiau nelabai įsivaizduoju save ją besiklausančią. O tokio pobūdžio klipo, kai jis yra apie nieką, negaliu pakęsti. Tad dainai skirsiu 7 tik už originalumą ir kūrybiškumą.


Pradėjus klausytis dainos ji man patiko, patiko ritmas, žodžiai, balsai, tačiau nepatiko tie intarpai, šokis, kurie bent jau man priminė garsųjį PSY, atrodė, kad šiek tiek yra kopijuota ar bent pasisavinti idėja. Bet kadangi visa kita man labai patiko, o esmė yra dainoje ir jos atlikime, o ne šokyje,tai vertinu 10/10.

Besiklausant "Pong Dance" pradžios, pamaniau, kad tai bus linksmutė, paprasta daina. Ir labai nustebau išgirdusi diskotekose pažįstamą ritmą. Šis kūrinys, mano nuomone, kaip ir "Little Swing" turėtų būti mėgiamas triukšmingose diskotekose. Ir, kaip bebūtų gaila, abejoju, ar dainos klausyčiausi per ausines. Vertinimas: 7/10.


Pirmą kartą išgirdus šį kūrinį negaliu pasakyti, kad jis man labai patiko. Bet kuo toliau jo klausau, tuo labiau jis man patinka Tas merginos balsas man čia labai tinka ir labai gražiai skamba. Dainoje skambantys būgnai jai priduoda gyvumo. Mano nuomone, Infinity siūlomoje dainoje, priedainis čia skamba gražiausiai, atrodo, jog jame sudėti visi jausmai ir čia jie beveik iššaukiami, tačiau tai visai negadina dainos. Kūriniui „When It's All Over“ galiu skirti 8/10, nes dainoje, vis dėlto, dar kažko trūksta.


Kaip ir kažkurioje anksčiau minėtoje dainoje, šioje man taip pat patiko tik priedainis. Ši atlikėja turi tikrai stiprų, talentingą balsą, kurį pilnai išnaudojo priedainį. Nežinau kodėl, bet kiti dainos stulpeliai manęs nesužavėjo ir neparodė kažko ypatingo, o bendrai paėmus, tai daina verta pagyrų. 8/10.


Pasiklausius "WHEN IT'S ALL OVER", labiausiai įsiminė tikrai geras atlikimas, įspūdingas balsas bei gana graži melodija. Taip pat patiko, kad kūrinyje buvo daug pakilimų ir nusileidimų, kurių taip reikia tokiose dainose. Tačiau, jei atvirai, tokių kūrinių mėgėja nesu, nes jie man atrodo neįsimintini bei niūrūs.  Vertinimas: 7/10.


Na išties buvo įdomu pasiklausyti 2015 metų Eurovizijos dainų konkurso nugalėtojo naujosios dainos. Ši nesužavėjo kaip pirmoji, tačiau, vis tiek, yra labai maloni ausiai. Daina visai paprasta, čia neišgirsime nei labai išsiskiriančio, nei trankaus priedainio. Kūrinys tiesiog plaukia ramia vaga. Galiu teigti, jog man tas dainos paprastumas labai patinka, net priverčiaa šiek tiek pajudėti. Vijoletos pasiūlytai dainai skiriu 9/10.

Ach, milijoną kartų klausyta, dainuota daina, kurią esu įsimylėjusi ir šiuo metu ji yra mano mėgstamiausia. Dainoje viskas nuostabu - pats atlikėjas, jo balsas, dainos atlikimas, žodžiai, o kalbant apie klipą, tai viskas padaryta normuotai, neperkrauta, vaizdai neužgožia pačios dainos. Ir be jokių dvejonių vertinu 10/10.

Pamačiusi atlikėjo vardą bei pavardę, iškart labai susidomėjau - buvo įdomu išgirsti praeitų metų "Eurovizijos" nugalėtojo naują dainą. Ji tikrai linksma bei įsimintina, tačiau kartu atrodo, lyg panašią dainą jau esu girdėjusi. Šiaip ar taip, tokios dainos verčia mane šypsotis bei šokti. Vertinimas: 8/10.


Labai labai mėgstu pasiklausyti dainų be jokių žodžių, tiesiog beskambančią melodiją. Tad šioji daina buvo tikrai kažkas įdomaus. Įsivaizduoju „Melody“ beskambančią kiekviename klube ar šiaip kažkokiuose šokiuose, daina -  puikus kūrinys šokiams. Tačiau pasiklausius dar kelis kartus daina ėmė vis blankti ir blankti. Ji jau nebeteikė tokio malonumo kaip išgirdus pirmą kartą. Aušros siūlomam kūriniui skiriu 7/10. 


žinau kodėl, tačiau manęs niekad neitin žavėjo dainos, kuriose girdima tik melodija, o niekas nedainuoja. Man patinka girdėti žmonių balsus, įsijausti į dainos žodžius, "pajusti " ją, išgyventi emocijas kartu su dainininku. Tačiau manau, kad ši daina puikiai skambėtų jei kažkas sugalvotų gerus žodžius ir parinktų tinkamą dainininką, todėl vertinu 5/10.Ne


Nežinau kodėl, tačiau man buvo labai sunku atitraukti akis nuo "Melody" vaizdo klipo. Tačiau taip pat mane įtraukė ir dainos melodija. Ji gera, o besiklausant jaučiu malonią įtampą. Tiesa, jau minėjau, kad dainoje man svarbiausia yra žodžiai bei melodija. Melodija, kaip ir sakiau, tikrai mane pavergė, tačiau keisčiausia, kad žodžių man čia visiškai netrūko. 10/10.


Mūsų dainų dešimtuką užbaigs Vijoletos siūloma daina. Tai vasaros topas, kuris kur tik benueitum ir atsisuktum vis skamba ir skamba. Tokios dainos, kurios yra „ant bangos“ mane kartais pradeda nervuoti ir jos man pasidaro net nebesiklausomos, tik išgirdus norisi pasišalinti iš tos vietos arba papraščiausiai ją išjungti. Taip yra ir su šia daina. Manęs nežavi nei pats atlikėjas, nei pati dainos melodija ar žodžiai. 5/10.


Daug kartų girdėta, klausyta ir dar neatsibodusi. Daug apie dainą tiesiog nežinau ką pasakyti, todėl apibendrintai - tobula daina vasaros sezonui. 10/10.


O, "Can't Stop The Feeling" puikiai tiktų pradėti nuotaikingą dieną! Daina tikrai kabina, turi tą dainoms reikalingą cinkelį, taip pat yra lengvai įsimenama. Tai - dar vienas kūrinys, verčiantis judėti bei nesėdėti vietoje. Jei atvirai, net nežinau, ko šiai dainai gali dar trūkti. Vertinimas: 10/10.Dėkojame visoms merginoms siūlusioms dainas, apgailestaujame, kurių dainos nepateko į šiandienos rubriką, gal kitą kartą laimė nusišypsos ir Jums!

Tikimės kad nors vienai iš šių dainų suteiksite galimybę atsidurti jūsų dainų grojaraštyje ir jos bus sėkmingai klausomos. Na, o dabar skubėkite balsuoti už jums labiausiai patikusią dainą ir NEPAMIRŠKITE komentaruose pasiūlyti savo dainos.11 Komentarai

 1. Pasiūlysiu keletą dainų kurias dabar esu įsimylėjusi:
  BISHOP - River
  King Arthur ft. Michael Meaco - Belong to the Rhythm
  Fall Out Boy - Irresistible ft. Demi Lovato
  PVRIS - Fire
  The Neighbourhood - #icanteven ft. French Montana

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oo, ir mano pora dainų pakliuvo! :) Siūlau keletą ramių dainų:
  Nathan Sykes - Over And Over Again
  Zella Day - Shadow Preachers
  BANNERS - Half Light (Audio)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pasiūlysiu vieną mano mėgstamiausių dainų - Black Swan (Philip Strand, Tacacho, Ninety9Lives)

  AtsakytiPanaikinti
 4. 1.Alan Walker - Sing Me To Sleep
  https://www.youtube.com/watch?v=2i2khp_npdE

  2. FRENSHIP - Capsize (feat. Emily Warren)
  https://www.youtube.com/watch?v=2pY_WobtVuQ

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gera žinot, kad ne vien aš NF klausau :') Siūlau vieną jo nuostabių dainų -
  NF - Mansion (Audio) ft. Fleurie
  Įsiklausykite į žodžius. Tikiu, jog tai, apie ką yra ši daina patiria/patyrė dauguma žmonių.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Siūlau šias dainas Jums paklausyti. ♥ :)
  1) twenty one pilots - Heathens
  2) Adriana Lux - Damaged
  3) Sia - Unforgettable
  4) Fun. - We Are Young ft. Janelle Monáe (Šita 2011, bet dabar vėl prisiminiau ją)
  5) Sia - Beautiful People Say
  6) Blinkie - Don't Give Up (On Love)
  7) 99 Souls - The Girl Is Mine (featuring Destiny's Child & Brandy)
  8) Melanie Martinez - Carousel

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ahhh, Halsey <33
  Siūlau keletą dainų irgi :'):
  1. Twenty One Pilots - Heathens
  2. Brick + Mortar - Train
  3. Carnival Youth - Octopus
  4. The Neighbourhood - Everybody's watching me

  AtsakytiPanaikinti
 8. Siulau Twenty One Pilots - Heathens, for sure

  AtsakytiPanaikinti
 9. Aš nebesiklausau amerikietiškų dainų, tų naujausių, nes jos jau nebe tokios kaip anksčiau. Dabar klausausi tik senesnių ir daug geresnių. Todėl nė viena man nepatinka diena iš šio sąrašo. Labai gaila dėl Selena Gomez, nes jos senesnės dainos buvo daaaaug geresnės.

  AtsakytiPanaikinti