Ką nuveikti vasarą, kai už lango lyja lietus?

Šiomis dienomis tikrai nesiskundžiame prastais orais - termometro stulpelis kasdien džiugina staigiai šoktelėdamas į viršų. Maudomės, deginamės, poilsiaujame, keliaujame, puikiai leidžiame laiką su draugais... O ką daugiau ir beveikti, kai taip šilta ir saulėta? Tačiau kaip nenumirti iš nuobodulio, kai už lango niūriai pila lietus? "Teenage Dreams" portalas apie tai pagalvojo ir šios dienos straipsnyje pateikia 19 pasiūlymų, ką galima nuveikti vasarą, kai už lango vykstantys gamtos reiškiniai tikrai nedžiugina.

1. Numeris vienas - pasižadėk sau, kad nebebus jokių pasiteisinimų kaip "šito aš daryti nemoku", "nenoriu", "labai tingiu". Viskas yra naudinga ir įkandama kiekvienai iš jūsų!

2. Susitvarkyk vietelę, kurioje laikai mokyklinius daiktus. Visai nesvarbu, kad dabar tik pirmasis vasaros mėnuo - atsikratyk nereikalingų priemonių ir susirūšiuok turimas.

3. Susikurk dainų grojaraštį. Ar tau nebūna taip, kad įsimeni tiek daug mėgstamų dainų, tačiau jų neturi vienoje vietoje? Taip? Tuomet susirašyk mėgstamiausiųjų sąrašą ir įtrauk visas šias dainas į vieną grojaraštį, Gali pasidaryti albumą ,,prieš miegą" - galėsi užmigti su šypsena veide.

4. Paskaityk enciklopediją, būtent jei to paprastai nedarai. Net jei ir skamba labai nuobodžiai, esu įsitikinusi, kad perskaitysi kažką tikrai įdomaus ir turėsi kaip nustebinti draugus.

5. Pradėk piešti, net jei manai, kad nesi tame įgudusi. Piešk pačias kvailiausias mintis, piešk muziką, piešk jausmus. Arba tiesiog kopijuok. Tai irgi menas,


6. Pažaisk su savo išvaizda - įsijunk "Youtube" svetainėje esančius filmukus, kuriuose mokoma, kaip gražiai pasidažyti, susišukuoti ir pritaikyk vaizdinę medžiagą praktiškai. Bandyk ant savęs, draugės arba sesers.

7. Paeksperimentuok virtualiu būdu - atsisiųsk "Modiface" programėlę į savo telefoną ar planšetę ir pagražink save išbandydama naujų spalvų ir stilių šukuosenas bei makiažus.

8. Tau tikrai beviltiškai nuobodu? Jei namie turi kokios pigios ir nenaudojamos kosmetikos, papiešk su jais. Akių pieštukai, šešėliai yra spalvingi ir gražūs ir ant popieriaus lapo atrodo labai įdomiai. Tokie piešiniai bus tikrai originalūs.


9. Pagamink naują patiekalą. Tokį, kurio net pati nesi ragavus. Pamatysi, bus smagu nerimastingai suktis virtuvėje ir sukti galvą, ar tau pavyks. O jei iš tiesų pavyks, dvigubas džiaugsmas. Net nepastebėsi, kaip praeis visas vakaras.


10. Pasigamink naminių ledų. Visgi vasara, o internete receptų apstu - sunkiausia išsirinkti skonį!

11. Susirask seną knygą tarp tėvų lentynų ir pamėgink paskaityti - o gal patiks?

12. Jau rašai dienoraštį? Puiku, tuomet vakare išsamiai parašyk dienos apžvalgą - nuo pabudimo akimirkos iki dabar, kai atsisėdai rašyti. Nerašai? Tuomet pasiimk užrašų knygelę, sąsiuvinį ar popieriaus skiautelę ir apie viską parašyk taip, lyg... šalia sėdėtų kunigas - atvirai, nemeluok sau ir netingėk aprašyti visas detales.


13. Pasigamink ir išbandyk lūpų šveitiklį ir lūpų kaukę. Naudinga ir smagu.

14. Jei skaitai žurnalus, išsiplėšk juose esančius plakatus (žurnalas "Justė" su kiekvienu numeriu pateikia gražius ir kokybiškus plakatus su įžymiausiais žmonėmis!) ir iš visų turimų padaryk vieną sukarpydama, plėšydama ar glamžydama.

15. Susikurk savo "Kurk arba naikink" sąsiuvinį - mūsų portalo rašytoja Dovilė jums siūlo net šešiasdešimt idėjų pradžiai (straipsnį rasi paspaudusi čia). Tai atims tikrai nemažai laiko ir suteiks daug kūrybinio džiaugsmo.


16. Paskambink kažkam. Močiutei, tetai, pusbroliui ar draugei - tam, kas tavo skambučiu tikrai apsidžiaugtų.


17. Pradėk naują serialą - laikas sprogs akimirksniu. "Teen Wolf", "The Carrie Diaries", "Pretty Little Liars", "Orange Is The New Black", "The Vampire Diaries", "Devious Maids", "Scream Queens", "Gossip Girl", "Scream"... Daug pasirinkimų kiekvienai!

18. Išbandyk savo laimę tampant mūsų portalo rašytoja - parašyk į el. paštą teenagedreamsinfo@gmail.com ir portalo administracija suteiks visą reikiamą informaciją tau! Patikiname, kad visada rasi veiklos laisvą minutę.

19. Nuvažiuok pas draugę su vaišėmis. Viešasis transportas, dviratis, o gal tėtis nuveš? Nueik į parduotuvę ir nupirk kažką, ką su drauge abi mėgstate. Ji tikrai nudžiugs ir puikiai praleisite laiką. Gal ir nuspręsi pasilikti nakvynei?

O gal kartais nereikia apie nieką mąstyti ir visai smagu pasidaryti tinginuko dieną - išsimiegoti, pažiūrėti mėgstamiausias laidas ir serialus, skaniai pavalgyti? Visi esame žmonės, visi pavargstame ir kartais tokie tylūs momentai yra labai naudingi. O koks būtų dvidešimtasis pasiūlymas? Rašyk į komentarus ir pažiūrėkime, kuri iš jūsų yra pati originaliausia!


6 Komentarai

 1. Puikios idejos vasarai kai uz lango lija lietus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip visadaa-osum <3 Belenkaipp geros idejos ^^ Ačiū :p
  *Mentelė*

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip gražiai parašyta, man žiauriai patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Džiaugiuosi, kad patiko! Būtų dar smagiau, jei pasidalintumėt savo idėjomis ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Galima žiūrėti ne tik amerikietiškus serialus, bet ir korėjietiškas dramas, kurias aš vien ir žiūriu. Nes man amerikietiški jau nebepatinka ir nusibodo. Taip pat siūlau šią vasarą atrasti Kpop muziką, jei dar neklausėte. Ir dar visai juokingas ir įdomus korėjietiškas variety show Running Man!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis tikrai geras, bet ar kažkas galėtumėte sukurti straipsnį pvz: ką veikti vasarą kai draugai išvažiavę ar jų neturi manau būtų smagu paskaityti, nes ir aš susiduriu su tokiomis bėdomis ir pripažinkim nelabai smagu sėdėti pusę vasaros prie kompiuterio arba telefono.

  AtsakytiPanaikinti