Kaip dėvėti braletę?


Jeigu sekate madas, tai žinote, kad braletės vėl madingos buvo ne tik 2015, bet ir šiais metais. O jeigu nesidomite madomis, merginų, vilkinčių braletes tikrai esate matę jei ne gatvėse, tai internete. Tai labai patogus ir gražus drabužis, kurį galima vilkėti pačiais įvairiausiais būdais: nuo paprasčiausių derinių, tinkančių kasdienai iki tokių, kurie tiks pasipuošti vakarėliui ar festivaliui. Jeigu ir jūs norite pasisemti idėjų kaip nešioti šį mergaitišką dalykėlį, kviečiu skaityti toliau!

Pirmiausia trumpai supažindinsiu, kas tai yra braletė. Braletė - tai paprastai be pamušalo, nepakietinta, be vielos liemenėlė, kuri paprastai puošiama neriniais, dizaine aptinkama permatomų detalių. Tiesa, tai tikrai nėra kažkokia naujovė. Tokios liemenėlės jau buvo kuriamos 1920-1930 metais.

Bralečių pirmtakas
Jos buvo laikomos labai seksualiu drabužiu, bet tiesa, tik tokiu, kuris tinka miegamajame. Šiais laikais bralečių yra pačių įvairiausių, jos vilkimos ne tik einant miegoti, tačiau ir gatvėje. Juodos, baltos, melsvos, rožinės - šiandien jų pasirinkimas toks platus, kad net raibsta akys. 

Šiuolaikinės braletės
Taigi, prieikime prie pagrindinės įrašo temos: kaip gi dėvėti braletę? Su kuo ją derinti, kokias geriausia rinktis ir kur jų rasti įsigyti. 

Ar tai bus šortukai, sijonas ar kelnės - visiška laisvė rinktis jums pačioms. Tačiau vienas iš populiariausių būdų nešioti braletę, tai yra derinti ją su kokiu nors rūbu aukštu liemeniu. Tai yra jūsų laisvė rinktis, kiek daug savo nuogo kūno rodyti, tad jeigu jo norisi atverti daugiau, galite rinktis ir drabužius ne aukštu liemeniu. 


Šitas derinys - braletė ir maxi sijonas - kaip minėjau, labiau tinkamas kokiam nors vakarėliui, laisvesniam, ne oficialiam renginiui ar festivaliui. Sijoną deriname su braletės spalva ir stiliumi. Tiesa, tokių rinkinių galima rasti parduotuvėse, tačiau nėra sunku susikurti ir pačioms. Jeigu sukate galvą ne tik kaip dėvėti braletę, bet ir kur priderinti permatomas palaidines, tai čia mes nušauname du zuikius vienu šūviu, nes šių dviejų drabužių derinys - labai galimas ir labai gražus. Pažiūrėkite pačios, ar gi ne nuostabu? Juolab, kad bralečių yra visokių ir galite pačios reguliuoti, kiek daug jūsų kūno bus matoma.

Priklausomai nuo to, kokios detalės puošia jūsų braletę, pasirinkite atvirą palaidinę. Jeigu braletė turi daugiau dizaino detalių ant nugaros, derinkite ją su palaidine atvira nugara. Analogiškai su kitomis pusėmis. Be to, yra tokių palaidinių, kurių nešioti be liemenėlės tiesiog nėra įmanoma, tad braletė - puikus ir gražus pasirinkimas! 

Jei suki galvą ką čia priderinus prie turimo kombinezono, aš tau turiu atsakymą - braletę. Vienas iš būdų, kuris man, asmeniškai, yra vienas patraukliausių ir geriausiai atrodančių. Kombinezoną gali rinktis visiškai bet kokį - trumpą ar ilgą, net tiktų kombinezono tipo suknelė. 


Tai anaiptol nėra visi galimi būdai vilkėti šitokio stiliaus liemenėlę. Gali sugalvoti dar daug įvairiausių būdų ir derinių, tik reikia pasitelkti fantaziją, šiek tiek pavarginti savo gražią galvelę ir pagalvoti, pabandyti pasisemti įkvėpimo iš kitų merginų ir ieškoti pačio tinkamiausio būdo sau. 

Kur gali įsigyti braletę? Tikrai turėtum jų rasti apatinio trikotažo parduotuvėse savo mieste. O jeigu tavo mieste jų nėra arba gyveni ne mieste, alternatyva - internetinės parduotuvės. Jeigu galima, pasakysiu savo mėgstamiausias ir parodysiu braletes, kurios man krito į akį. Galiu patikinti, kad braletė - labai patogi liemenėlė, kuri, deja, labiausiai tinka mažakrūtėms merginoms. Nenoriu diskriminuoti ar išskirti, tačiau realiai konstatuoju faktą, kad didelį biustą turinčios merginos braletę keik suvulgarina. Tačiau tai yra visiškai jūsų reikalas ką jūs dėvite ir kaip tai darote, tad jeigu norisi - pirmyn! AR PAČIOS TURITE BRALETĘ? KAIP JĄ DERINATE SU KITAIS DRABUŽIAIS? JEI NE, AR NORĖTUMĖTE ĮSIGYTI? Labai laikiu jūsų atsakymų komentaruose,

Cheap Prom Dresses

10 Komentarai

 1. Lbai patiko straipsnis, orginalumas niekada nepakenkia :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ieva Tu, nors gan mažai meilės savo šiam įrašui įdėjau, galėjau daugiau tikrai, tačiau sutinku su tavimi, kad originalumas visada bus pliusas nesvarbu kokioj srityje (ne egzaminuose, žinoma :D). Ačiū tau už komentarą ir už tai, kad patiko labai! Ačiū-ū!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pirmą kartą išgirdau, kad šio tipo liemenėlė taip vadinama. Ačiū už informatyvų ir įdomų straipsnį ir taip aš tikrai norėčiau įsigyti braletę :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aiste Raisuotyte, , o, labai džiaugiuos, kad buvau naudinga! Ačiū už komentarą tau labai stipriai! Visad motyvuojat dirbti parašydomos savo minteles. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tas jausmas, kai neturi ant ko dėtis tą braletę :')
  Straipsnis puikus. Ir kaip visada įdomus ir informatyvus.

  AtsakytiPanaikinti
 6. justa, tikiu, kad esi dar labai jauna panelė, kuriai dėl to visiškai mažiausiai eikėtų jaudintis. Pati esu ne didžiakrūtė ir susitaikiau su tuo labai seniai. Bralečių yra visokių dydžių, net mažų mažų, tad uždengti tavo krūtinę tikrai uždengtų ir papuoštų! Turi, nemeluok, neprovokuok, bo paprašysiu įrodyt! :DD Ne, pupa, juokauju, tiesiog love yourself just the way you are. <3 Ačiū už komentarą labai labai!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Super gerai ir greitai susiskaitė straipsnis. Viskas buvo tobulai išpildyta: nuotraukos nuostabios, rašymo stilius taip pat idealus. Vienas iš įrašų TD, kuris pastaruoju metu išsiskyrė iš kitų - su kuo ir sveikinu. :>

  AtsakytiPanaikinti
 8. Apatinukai.lt yra braleciu ir ir parde turi kazkur prie kiaushinio, netik eshopas.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Nors ir senas, bet labai įdomus straipsnis! Atėjau čia netyčia, nes https://www.pakereta.lt/ nusipirkau žiauriai fainus apatinius ir nežinau, kaip dar nešioti, tai radau čia daug idėjų!

  AtsakytiPanaikinti