Dresslink apžvalga / Preparing for autumn

Atleiskit, mielos skaitytojos, bet tokia yra tiesa - ruduo jau lipa mums ant kulnų, kad ir kaip to nenorėtume. Viena koja reikia skubėti džiaugtis likusia vasara ir pasilepinti laisvu, nerūpestingu laiku, o kita jau galvoti apie artėjantį sezoną. Šis ruduo man bus visiškai kitoks, todėl noriu ar nenoriu, tačiau privalau ruoštis jam iš anksto. Vienas iš didžiausių rūpesčių - drabužiai. Pora dalykų šiam sezonui jau turiu, tad jeigu tave tai domina - tęsk skaitymą ir po naujus pirkinius pasidairykim kartu!

Internetinė parduotuvė www.dresslink.com maždaug prieš mėnesį susisiekė su ,,Teenage Dreams'' administracija ir pasiūlė bendradarbiauti, kadangi jų parduotuvė daugiausiai taikosi į tokią auditoriją, kokia esate jūs. Vien tik dėl to, jog ramiai miegotumėte, drąsiai sakau - šiai apžvalgai neišleidau nei vieno cento iš savo kišenės, todėl jeigu manote, jog visa toliau parašyta mano nuomonė yra papirkta ir tokie apžvalgos straipsniai jūsų nedomina, prašau, pereikite prie kito straipsnio. Neliekite savo pykčio komentaruose, ačiū. Tačiau patikinu - savo pozicijos laikysiuosi tvirtai ir gautus pirkinius įvertinsiu objektyviai. Pirmąją šio bendradarbiavimo rezultato dalį galite rasti ČIA

Turbūt pats pagrindinis dalykas, kuriuo mane sužavėjo dresslink.com svetainė yra geras kainos ir kokybės santykis. Suma, kurią pirkėjai išleidžia atitinkamam rūbui nusipirkti yra juokingai maža, o kokybė visai nebloga. Dėl šios priežasties išsirinkau keletą drabužių artėjančiam rudeniui.


Pačioje pradžioje šis pirkinys iš viso drabužių siuntinio mane nuliūdino labiausiai, nes, visų pirma, dresslink.com komanda dėl kažkokios priežasties atsiuntė liemenę visai ne tos spalvos, kurią aš užsisakiau. Tačiau kai galutinai išsipakavau šį drabužį ir pradėjau galvoti kur ir kada galėčiau jį apsirengti, pyktis dingo. Supratau, jog juoda liemenė man tiks prie visko ir puikiai ją sunešiosiu. Pati liemenė yra maloni odai, dirbtinis kailis - švelnus ir minkštas, tad tikrai sukuria šiltumo įspūdį. Liemenės viduryje yra du kabliukai, kuriais galima sukabinti dvi drabužio dalis ir taip apsisaugoti nuo žvarbaus vėjo. Tačiau pats rūbas žemoje temperatūroje mažai kuo pasitarnaus - kažkiek šilumos suteiks, tačiau labiau bus kaip aprangos detalė, todėl nešioti bus tinkamas tik ankstyvą rudenį. Aš esu juo visai patenkinta. Kokybė nėra įspūdinga, tačiau žinant, jog drabužis kainavo tik 6,58€ norisi tik šypsotis ir kuo greičiau jį kažkur užsidėti.


AUSINIŲ DĖKLAS

Dabar reikia Jums prisipažinti, nes tiksliai nežinau, ar ėmiau šį ausinių dėklą, nes man jo reikėjo, ar dėl to, jog jo tokia juokinga kaina - pasakykit, ką Lietuvoje galima nusipirkti už 0,76€? Kad ir kaip bebūtų, gavusi jį labai nudžiugau - toks mielas daiktas! Tai mažas apskritas ausinukų dėklas, kuris ypač pravers dievinančioms klausytis muzikos per telefoną ar grotuvą. Jau žinau, jog jį nešiosiuosi rankinėje ir nuo šiol nebeteks kitų daiktų gelbėti iš ausinukų pinklių, nes nežinau kaip Jums, bet manieji visada susisukdavo, o tada tapdavo neįmanoma juos atpainioti. Šis dėklas man paliko labai gerą įspūdį, nes yra iš ties patogus keliavimui, be to, turi užtrauktuką, o viduje - tinklelį. Negana to, raudona spalva yra tiesiog NEREALI! Žinoma, jeigu jums nepatinka raudona, dresslink.com svetainė siūlo ir kitokias spalvas - apsilankykit ir pažiūrėkit, jeigu jus tik domina!


Ir paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias dalykas (tarp mūsų šnekant - labiausiai man patikęs rūbas) yra suknelė. Dabar daugeliui iš jūsų gali kilti klausimas - prie ko suknelė ir ruduo? Visų pirma, ši suknelė reikalauja progos - būtų keista, jeigu ją vilkėčiau tiesiog eidama pasivaikščioti. Kaip ir minėjau, rudenį pasikeis mano gyvenimas, tapsiu studente, todėl prasidės ir visi studentiški vakarėliai. Labai nekantrauju, nes žinau, jog turėsiu daug progų ją vilkėti! Aš užsisakiau ryškiai raudoną suknelę, spalva tikrai traukia akį. Ji itin priglunda prie kūno ir pabrėžia visas linijas, todėl suteikia elegantiškumo ir moteriškumo. Belieka apsimauti aukštakulnius ir iš kart atsiranda šventiška nuotaika. Suknelė yra vidutinio ilgio, nesiekia kelių, tačiau tikrai neatrodo vulgariai. Tam tikro moteriškumo suknelei suteikia ir ypatinga jos nugara - joje yra didžiulė iškirptė, papuošta krintančiomis detalėmis. Minusas tas, jog prie šios suknelės reikia atitinkamos liemenėlės - jeigu vilkėsi paprastą, liemenėlės galinė dalis matysis ir sugadins bendrą vaizdą. Tai - maža smulkmena, su šiuo drabužiu aš jaučiuosi gerai ir netgi mąstau nusipirkti tokią pačią, tik juodą suknelę. Tikrai ją įsimylėjau! O kaina tik 4,68€.


Kaip ir tampa tradicija, apžvalgos pabaigoje noriu pasidalinti keliais daiktais, kurių užsinorėjau vėl benaršydama po dresslink.com parduotuvę. Ką apie juos manot jūs?

1. Vasarinis komplektas - šią vasarą orai turbūt nebeleistų tokiu drabužiu pasidžiaugti, bet man tik užtenka mintyse įsivaizduoti vasarišką dieną ir aš jo užsinoriu!
2. Juoda suknelė - aplinkiniai jau pastebėjo, kad vietoj sportbačių ir džemperių vis dažniau renkuosi sukneles. Tokios moteriškos man labai patinka, o paprastos, juodos suknelės neturiu, tad tikrai reikia!
3. Kailinė liemenė - žinau, man kažkas negerai, bet aš nenurimsiu, kol negausiu šviesios kailinės liemenės. Taip mielai atrodo!

Kadangi sakoma, jog svajoti reikia atsargiai, tai galbūt jau ir baigsiu. O ko iš dresslink.com parduotuvės norėtumėte jūs? Primenu, jog jeigu norite iš ten nusipirkti mano pristatytus drabužius arba kažką išsirinkote pačios, galite pasinaudoti ,,Teenage Dreams'' portalo skaitytojoms suteiktomis nuolaidomis!

Jie galios tik pirmiesiems 300 užsakymų iki 2017-ųjų metų vasario 28-osios. Naudokite :
 • lendy15 pirkdami už 15 dolerių ir gausit 1 dolerio nuolaidą
 • lendy19 pirkdami už 19 dolerių ir gaukite 2 dolerių nuolaidą
 • lendy29 pirkdami už 29 dolerius ir gaukite 3 dolerių nuolaidą
Kol kas tiek mano pirkinių iš dresslink.com svetainės. Ką manot apie tokias apžvalgas? Ar jos jums naudingos? Ką būtų galima pakeisti? Pasidalinkit savo nuomone komentaruose!

4 Komentarai

 1. Bent jau man asmeniškai tokios apžvalgos nėra labai įdomu.Pereinu akim ir viskas.Geraiu kurtumet kazka įdomesnio.Bet čia tik mano nuomonė. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ok, klausiu ir po šiuo įrašu. Kiek žinau, dresslink siuntimo išlaidos labai nemažos. Tad gal yra suma, už kurią perkant siuntimas nemokamas? Ar visuomet reikia už siuntimą mokėti?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gabija, deja.

  Dresslink prekėms į Lietuvą atsisiųsti kainuoja apie 13$ už kilogramą. Nėra jokių nuolaidų ar išimčių.

  Tačiau yra "free shipping" skyrelis (http://www.dresslink.com/free_shipping.html), kuriame kol kas tik aksesuarai, kurių siuntimas nieko nekainuos.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonime, šiam mėnesiui esu paruošusi ir kitokių straipsnių, todėl tikiuosi, jog bent jau jie patiks! :)

  Gabija, po anuo straipsniu neatsakiau, nes tikrai nežinau atsakymo.. :(

  AtsakytiPanaikinti