Dresslink.com apžvalga / Summer vibes


Vasaros metu merginos išgyvena du laikotarpius - arba norisi nusipirkti kuo daugiau naujų, dailių, lengvų drabužių ir jais puoštis puoštis puoštis kiekvieną dieną, arba keliauti prie ežero ir apskritai pamiršti apie bet kokius rūbus ant savo kūno. Jeigu ir tau Lietuvos klimatas neleidžia dvidešimt keturias valandas per parą tūnoti vandens telkinyje, žinau, ką apsirengti, jog jaustumeisi patogiai, tačiau nepatirtum diskomforto dėl per storo rūbų sluoksnio. Įdomu? Skaityk toliau!


Internetinė parduotuvė www.dresslink.com maždaug prieš mėnesį susisiekė su ,,Teenage Dreams'' administracija ir pasiūlė bendradarbiauti, kadangi jų parduotuvė daugiausiai taikosi į tokią auditoriją, kokia esate jūs. Vien tik dėl to, jog ramiai miegotumėte, drąsiai sakau - šiai apžvalgai neišleidau nei vieno cento iš savo kišenės, todėl jeigu manote, jog visa toliau parašyta mano nuomonė yra papirkta ir tokie apžvalgos straipsniai jūsų nedomina, prašau, pereikite prie kito straipsnio. Neliekite savo pykčio komentaruose, ačiū. Tačiau patikinu - savo pozicijos laikysiuosi tvirtai ir gautus pirkinius įvertinsiu objektyviai.

Tokius kombinezonus, angliškai vadinamus romper'iais, kokius šiandien pristatysiu, aš labai mėgstu. Nors, prisipažinsiu, jų turiu nedaug, visada svajojau turėti dar kelis. Todėl vos tik užėjau į dresslink parduotuvę ir pamačiau tarp naujausių rūbų šiuos du gražuolius, iš kart įsidėjau juos į savo pirkinių krepšelį. Reiktų paminėti, jog siuntinys atėjo labai greitai - per 12 dienų. Viskas buvo supakuota, nesuplėšyta, tad pirmuoju ,,blynu'' ir bendradarbiavimo vaisiumi esu patenkinta.Tiesą sakant, kai išėmiau šį drabužį iš įpakavimo, jis man paliko keistą pirmą įspūdį - buvo susilamdęs, neturėjo visiškai jokios formos, atrodė labai pigus ir visai netraukė akies. Tačiau negaliu meluoti - užtenka jį išlyginti, apsirengus susiveržti virvutę ties juosmeniu ir rūbas iš karto įgauna formą. Spalva yra labai švelniai rožinė, pats drabužis neturi petnešėlių, tačiau viršutinė kombinezono dalis stipriai priglunda prie kūno dėl tvirtos gumos. Itin patiko tai, jog jis turi dvi kišenes priekyje ir dvi gale - aišku, į jas negali įsidėti nieko sunkaus, nes tada visas drabužis nusmuks į apačią ir atrodys itin negražiai, tačiau smulkius dalykėlius  ten talpinti galima ir tai tikrai suteikia patogumo. Jeigu galėčiau kažką pakeisti, tai padaryčiau, jog kombinezono spalva būtų šiek tiek ryškesnė (dabar ji atrodo lyg nuskalbta). Daugiau jokių minusų nepastebėjau, todėl vertinimas yra TIK TEIGIAMAS! Patogus drabužis. Aišku, pasipuošti su juo neišeis, tačiau išeiti žaisti tinklinio, nuvažiuoti prie ežero ar aplankyti draugę sode jis puikiai tiks. Dresslink.com svetainėje jis kainuoja tik 4,47 €. Nereali kaina, ką? Kad ir kiek gerų dalykų pasakiau apie pirmąjį drabužį, šis antrasis yra nerealesnis! Prižadu - aš jį įsimylėjau! Turbūt dėl to, jog jis yra kur kas ryškesnis ir daug labiau traukia akį. Užteko vieną kartą apsirengti ir jau sulaukiau komplimentų. Kalbant apie patį rūbą, tai kai kurios linijos yra truputį pablukę, tačiau tai nesugadina bendro vaizdo. Šis drabužis vėlgi puikiai priglunda prie kūno, turi siauras petnešėles, kurios viską prilaiko. Yra ypatingai patogus ir malonus odai - nesinori nusirengti, aš nemeluoju! Tačiau niekas nėra tobulas, tad ir šis rūbas turi tam tikrų minusų - nugara yra gana atvira, todėl toms, kurios jaučia diskomfortą dėl besimatančios liemenėlės teks šio pirkinio atsisakyti arba ieškoti tam tinkančios liemenėlės. Taip pat jis neturi kišenių, todėl jokių daiktų nešiotis negalėsite, tačiau manau, jog tai menka bėda. Man jis patinka ir manau, jog ir tinka kur kas labiau už pirmąjį, o kaina yra vos vos didesnė - tik 4,68 €. Nei kiek nesigailiu ir ruošiuosi šiame rūbe gyventi visą likusią vasarą!

Gavusi šiuos pirkinius grįžau į dresslink.com parduotuvę ir pagalvojau, kokių dar trijų daiktų norėčiau, nes apsipirkinėjimas tikrai užkrečia. Savo mintimis, vadinamuoju wishlist dalinuosi su jumis.

1. Kelioninis krepšys - kai pamačiau, iš kart supratau, jog tai išgelbėtų mano keliones, nes atrodo, jog namuose viską susidedu gražiai į vieną vietą, o kažkur nuvažiavusi jau nieko neberandu.
2. Palaidinė nuogais pečiais - jeigu ji taip gerai atrodytų ant manęs, kaip atrodo ir ant modelio, aš jos labai labai noriu!
3. Trumpas kombinezonas - sakiau, jog tokių drabužių man reikia tik kelių, bet šitą pamačiusi nevalingai jo įsinorėjau. Vasara gi dar nesibaigė.


Tokios mano svajonės. O ką gero šioje parduotuvėje radote jūs? Jeigu kažkas jus sudomino arba mano pasirinkti ir jau gauti kombinezonai jums atrodo tokie gražūs kaip ir man - lėkit į parduotuvę. Gera žinia, jog dresslink.com suteikia nuolaidą kiekvienam iš jūsų, mielieji ,,Teenage Dreams'' skaitytojai.

Jie galios tik pirmiesiems 300 užsakymų ir tik iki 2017-ųjų metų vasario 28-osios. Naudokite :
  • lendy15 pirkdami už 15 dolerių ir gausit 1 dolerio nuolaidą
  • lendy19 pirkdami už 19 dolerių ir gaukite 2 dolerių nuolaidą
  • lendy29 pirkdami už 29 dolerius ir gaukite 3 dolerių nuolaidą
Štai mano pirmieji įspūdžiai iš bendradarbiavimo su dresslink.com parduotuve. Esu ja patenkinta ir visiškai ramia širdimi rekomenduoju Jums ten apsilankyti - kas gali būti geriau mums, merginoms, už apsipirkinėjimą internetu net neišeinant iš namų. Tik būkite atsargios su dydžiais - pasirinkite tokį, kuris jums tiktų. Tokiu atveju reikės tik džiaugtis gavus drabužius, daug šypsotis ir puošti pasaulį!

Ar jūs jau esate pirkusios dresslink.com parduotuvėje?
2 Komentarai

  1. Taip, esu mėginusi dresslink.com ir galiu pasakyti, kad ten tikrai daug gėrio. Šiuo artimiausiu metu vėl darysiu naują užsakymą, nes tikrai patiko, nors ir teko vienu rūbeliu šiek tiek nusivilti. Na, bet esu linkusi viskam duoti dar vieną šansą, tai... :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Bet tai dresslink gana brangus siuntimas, jei neklystu. Tai gal yra kokia nors suma, nuo kurios jau nemokamai siunčia?

    AtsakytiPanaikinti