Paskutinis vasaros savaitgalis. SPA padės pasijausti geriau
Galiausiai atėjo taip visų nelauktas paskutinis vasaros savaitgalis. Šiuo metu dauguma merginų gailisi veltui iššvaistytų, taip greitai pralėkusių dienų. Ei! Palūkėk! Juk dar turi kelias dienas, kurias gali praleisti įsimintinai, taigi nedelsk ir nusiteik pasidovanoti sau dovanėlę, susidedančią tik iš trijų žodelių ,,Sanitas per aqua'' - grožis per vandenį. Šie visų merginų ir moterų mėgstami žodžiai šifruojami labai paprastai - SPA. 

SPA. Nuo ko pradėti?

Viskas prasideda nuo tinkamo pasirengimo. Įsijunk tau patinkančią ir atpalaiduojančią dainą, uždek kelias aromatines žvakes, išjunk telefoną, kompiuterį, ryškias šviesas. Daryk viską, kas tave nuramintų ir padėtų pasijausti tikroje ramybės oazėje. Susikūrusi jaukią atmosferą atsigulk į iš anksto pripiltą vonią vandens ir leisk šilumai tave apgaubti. Kol tavo kūnas mėgausis, giliai kvėpuodama užsimerk, prisimink visas malonias akimirkas, praleistas vasaros metu ir tiesiog pasvajok apie artėjančias linksmas mokslo metų dienas. Kai pajusi, kad nebenori gulėti vonioje, atsistok, išleisk vandenį ir išsiplovusi galvą pamaitink kūno odą mėgstamu kremu, pasiruošk kitoms malonioms procedūroms.

Veido kaukė

Prieš pradėdama tepti kaukę nušveisk visas susikaupusias negyvas ląsteles. Tai ypač svarbu norint gauti tobulą rezultatą. Susikaupusios negyvos ląstelės apsunkina visų kosmetikos priemonių ir kaukių įsisavinimą bei uždega žalią šviesą nešvarumų kaupimuisi. Pamiršus šią procedūrą gali sulaukti atvirkštinio rezultato ir susidurti su keliais naujais spuogeliais. Veido odos šveitimui rinkis kavos tirščius arba kokosų aliejų sumaišytą su keliais šaukšteliais cukraus.   


 Odos šveitimas ne tik padeda, tačiau gali ir labai pakenkti. Vietoj intensyvaus trynimo rinkis švelnius sukamuosius judesius. Vos tik pajutusi nemalonų dirginimą, sustok ir nuplauk veidą šilta vandens srove. Baigusi šią procedūrą švelniu vatos diskeliu nuramink veido odą naudodama tonizuojančią priemonę. Tonikas nuvalys likusius vandens likučius, kuriuose esančios ištirpusios kalkės gali užkimšti poras ir nuramins odą po patirto streso. 

Veido kaukė puikiai nuramins ir suteiks gaivumo pavargusiai veido odai. Kaukę rinkis pagal savo odos tipą. Jei tavo veidas linkęs greitai susiriebaluoti, naudok veido kaukes, kurios pamaitins, išvalys ir sutrauks išsiplėtusias veido poras. O jei tavo veidelis linkęs išsausėti, naudok drėkinančias kaukes, kurios sudrėkins ir sulygins odą. Kaukę nuplauk šiltu, tekančiu vandeniu.

    Manikiūras ir pedikiūras!


Švelnios rankos ir dailiai sutvarkyti nagai  - kiekvienos merginos vizitinė kortelė. Juk daug smagiau matyti išpuoselėtas savo rankas, nei bandyti paslėpti nulūžinėjusius nagus. Nuo ko pradėti? Pamirkyk rankas šiltoje vonelėje. Gali įlašinti kelis eterinius aliejus, kurie ne tik sustiprins nagų plokšteles, tačiau ir paskleis malonų aromatą. Baigusi, nuskalauk rankas po tekančia vandens srove, nustumdyk suminkštintas odeles ir jas nukarpyk specialiomis žirklutėmis. Suteikusi nagams formą dilde galiausiai nulakuok nagus bespalviu, ar kitu tau labiausiai patikusiu nagų laku. Jei visgi bijai susižeisti, ar nujauti, kad nepasiseks, paprašyk mamos ar vyresnės sesers pagalbos, pasijausi lyg būtum tikram grožio salone. Tą patį gali pakartoti ir su kojų nagais.


  
 Baigusi visas procedūras viską sutvarkyk, kad negautum pylos nuo tėvelių, išgerk šiltos labiausiai mėgstamos arbatos ir eik miegoti. Neužmiršk, kad saldus, bei kokybiškas miegas yra viena iš grožio procedūrų.
10 Komentarai

 1. "Veido odos šveitimui rinkis kavos tirščius arba kokosų aliejų sumaišytą su keliais šaukšteliais cukraus."
  Šiame sakinyje palikai klaidą, po žodžio "aliejų" turėjo būti kablelis, nes tai yra išplėstinis dalyvinis ( "yt" priesaga) pažyminys.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geras straipsnis,bet galėjai daugiau kokių patarimų pridėti.P.S Anonime,nereikia kabinėti prie kiekvieno kablelio,gal netyčia praleido ar kas.Kokia tragedija,kad nepadėjo kablelio tai jau komentarą reikia rašyti?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkoju už patarimus ir palaikimą. Tačiau anonimiškai parašiusi mergina nieko blogo nepadarė, tik surado klaidą, o iš jų aš stengiuosi mokytis. :)

   Panaikinti
  2. anonime, net ir patys menkiausi pastebėjimai rašytojos padeda kitą straipsnį parašyti geriau. :)

   Panaikinti
 3. Labai naudingas straipsnis, geri patarimai. Saunuole! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mano nuomone galėjo būti ir geriau :/ Galėjai paminėti vonios bombas bei druskas, veido kremus, tonizuojančias priemones, kūno šveitimą, plaukų kaukes ir aliejukus (nors tai ir nėra SPA procedūra, bet tai taip pat šioks toks savęs palepinimas), dar būtų buvę įdomu jei būtum parašiusi apie pačią SPA kilmę ;) Nagų lakavimo tipai, kaip prancūziškas, ombre ir visi kiti irgi manau puikiai būtų čia tikę. Na, bet manau toliau bus geriau ;) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti