Rašytojų atranka: renkame naują komandą rudens sezonui!

Naujas sezonas - nauja pradžia! Štai būtent toks yra jaunimo portalo "Teenage Dreams" šūkis rudens sezonui. O gal tiksliau reikėtų sakyti - tikslas? Žinoma, būtent toks yra mūsų išsikeltas tikslas naujam, iššūkių kupinam ir labai gražiam metų laikui - rudeniui. Tris mėnesius atostogavote ne tik jūs, mielos skaitytojos, tačiau ir mes buvome užmigę ir sapnavome tą gražų vasaros sapną. Tačiau sapnas, kad ir kaip bebūtų liūdna, baigėsi, ir ne tik jūs sugrįžote į mokyklas, tačiau ir mes, vasarą prikaupę daug idėjų, esame pasiruošę su trenksmu grįžti į  vėžias. Ne tik ruošiamės jus ir vėl džiuginti įdomiais straipsniais, puikiais konkursais ir smagiais projektais, tačiau ir esame pasiryžę visiškai atnaujinti savo komandą! Tad jei tu, šiems mokslo metams užsibrėžei  įnešti į savo gyvenimą kažką naujo - šis pranešimas skirtas  kaip tik tau!KO MES IEŠKOME
Jaunimo portalo "Teenage Dreams" bendruomenė yra labai plati - pradedant didele komanda, tūkstantine skaitytojų auditorija, baigiant partnerystėmis su įtakingomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis. Todėl į savo komandą priimame tik labai kruopščiai atrinktas rašytojas, kurios atitinka šiuos reikalavimus:
 • Atsakomybė. Niekas nemėgsta žmonių, kurie daug pažada, bet nieko nedaro. TD rašytojų užduotis - kiekvieną savaitę parašyti minimum vieną straipsnį. Kartais tai padaryti sunku dėl užimtumo, kontrolinių, bet jei nėra jokios rimtos priežasties, rašytoja šią pareigą privalo vykdyti. Kitu atveju ji pašalinama iš komandos.
 • Jokio kopijavimo. Esame unikalus puslapis, o kiekvienas mūsų straipsnis - autentiškas, parašytas iš širdies. Nieko nėra blogiau už žmones, kurie sugeba tik pasiimti bet kokį straipsnį iš google ir pristatyti jį kaip savo darbą. Tokių dalykų mes netoleruojame, todėl nei priimtos rašytojos, nei atrankoje dalyvaujančios negali naudoti kitų žmonių straipsnių. Griežtai.
 • Raštingumas. Būtina rašyti lietuviškomis raidėmis ir daryti kuo mažiau stiliaus, skyrybos, gramatikos klaidų. Klystame visi, bet mums reikalingi raštingi žmonės.
 • Šiltas elgesys.  Gerbiame savo skaitytojus, todėl stengiamės pagarbiai bendrauti su jais. Būtent dėl to atrankoje atkreipiame dėmesį į draugiškas, malonias merginas, kurioms pavyks vadovautis posakiu ,,skaitytojas visada teisus'', net jeigu jis ir bus neteisus. 
 • Laisvo laiko turėjimas. Parašyti TD portalui tinkantį, dėmesio vertą ir gerą straipsnį, reikia tikrai daug laiko. Todėl ieškome tokių merginų, kurios to laiko ir turėtų, o mums netektų kiekvieną savaitę girdėti pasiteisinimų dėl jo nebuvimo. 

KODĖL VERTA DALYVAUTI RAŠYTOJŲ ATRANKOJE?
 • Jeigu mėgsti rašyti, tai yra tavo hobis, o galbūt net gi dalykas, su kuriuo planuoji sieti savo ateitį - ,,Teenage Dreams'' yra puikus žingsnelis tavo, kaip rašytojos, gyvenime. Mūsų portalas suteikia visas galimybes tobulėti - rašytojos pačios rašo straipsnius apie tai, kas joms patinka, jų straipsnius redaguoja ir patarimų suteikia patyrusios rašytojos, skaitytojai juos įvertina, čia sulaukiama kritikos ir pagyrimų, be to, TD bendradarbiauja su jaunimo žurnalu ,,Justė'', kuris spausdina geriausius mūsų rašytojų straipsnius (vertėtų paminėti, jog kelios mūsų rašytojos tokiu būdu net susirado darbą ir už tai ėmė gauti pinigus). 
 • Kadangi gyvuojame nuo 2012m., per tokį ilgą laiką užmezgėme daug ryšių su įvairiomis Lietuvos įmonėmis, kurie yra mūsų rėmėjai ir partneriai. Dažnai gauname ir įvairių dovanų, kurios dažnai atitenkame nusipelniusioms rašytojoms
 • Kalbant apie pažintis, neabejotinai vienas iš geriausių dalykų - čia susirasi naujų, tikrų draugų. Pradedant tuo, jog rašytojos facebook'e turi darbo reikalų grupę, kurioje dalinasi savo idėjomis, ir susirašinėjimų grupę, kurioje nuo ryto iki vakaro kalba apie įvairiausius dalykus, baigiant skaitytojomis, kurios taip pat mielai bendrauja su rašytojomis. Tai - puikus šansas rasti žmogų, kuris tave supranta. Visos TD rašytojos labai palaiko viena kitą, dažnai dalinasi idėjomis, patarimais, todėl darbas mūsų kolektyve tave turėtų tikrai džiuginti! Kiekvieną naują rašytoją priimame kaip šeimos narį, todėl labai laukiam naujų veidų!
 • Neabejotinai pagerinsi savo lietuvių kalbos žinias, kadangi visos žinome, jog tik praktika yra pati geriausia mokytoja. Rašydama straipsnius praplėsi savo žodyną, pastebėsi, kur darai klaidas, išmoksi jas taisyti. Galų gale, turėsi geresnį lietuvių kalbos pažymį mokykloje!
 • Kadangi, kaip minėjau, nėra jokių normų, galėsi rašyti apie viską, kas domina tave! Mistiniai dalykai, serialai, filmai, knygos, sportas, dainininkai, gėlės, sapnai... Rašyk apie ką nori! Domėkis kuo nori! TD suteikia visišką kūrybinę laisvę kiekvienai rašytojai.

KAIP PATEKTI Į KOMANDĄ?
Jeigu nusprendei, jog nori pabandyti - sveikinu tave! Tu jau vienu žingsneliu arčiau pilnavertiško gyvenimo. Kiekviena mergina, norinti tapti mūsų komandos dalimi, turi dalyvauti rašytojų atrankoje. Pirmojoje dalyje kandidatės atsakinėja į klausimus, antrojoje siunčia savo straipsnius.

1 DALIS
Nusikopijuok šiuos klausimus į word'ą ir kuo plačiau į juos atsakyk. Būtent tavo atsakymų dėka susidarysime pirmąjį įspūdį apie tave. Nepamiršk, jog pirmasis įspūdis reiškia labai daug, todėl pasistenk mus sudominti, atsakinėk plačiai, ir, žinoma, stenkis rašyti be klaidų.
 1. Vardas, pavardė, amžius
 2. Iš kur sužinojai apie TD portalą ir nuo kada čia lankaisi?
 3. Įvardink bent kelis didžiausius mūsų portalo pliusus ir minusus. Ko, tavo nuomone, pas mus trūksta, o kas yra gerai? Kaip būtų galima sustiprinti pliusą ir pašalinti minusą?
 4. Tavo rašymo patirtis (tinklaraščiai, konkursai, mokykla, laikraščiai, būreliai, kūrybiniai bandymai). Jeigu jokios ,,apčiuopiamos'' rašymo patirties neturi, kodėl nori tai išbandyti?
 5. Kas yra tavo rašymo ,,varikliukas''? Apie ką rašydama jautiesi geriausiai? Apie ką norėtum rašyti, kokias temas norėtum aptarti? Įvardink bent kelias straipsnių temas, kurias planuoji panaudoti savo straipsniams.
 6. Kokių pomėgių, be rašymo, dar turi? Kuo užsiimi? 
 7. Ką surasti, išmokti, suprasti, pasiekti norėtum TD portale? Įvardink savo lūkesčius ir tikslus.
 8. El.paštas, į kurį priėmimo atveju atsiųsti pakvietimą
 9. Tavo kontaktai (facebook, skype, instagram). Viešai jie nebus platinami.
Kaip matote, klausimų sumažėjo, todėl labai prašau į juos atsakyti kaip įmanoma plačiau.

2 DALIS
Antroji dalis padės įvertinti realius tavo rašymo sugebėjimus. Worde parašyk straipsnį, kuris būtų tinkamas publikavimui TD portale. Tai reiškia, jog tai turi būti straipsnis jaunimui aktualia tema - sportas, mityba, mada, muzika, laisvalaikis, psichologija ar kt... Visiška laisvė tau! Svarbiausia, nesirink straipsnio, kuris neatskleistų tavo rašymo gabumų - neatsiųsk interviu ar receptų, horoskopų straipsnio. Taip tik sumažintum savo galimybę patekti į mūsų komandą.

Minimali straipsnio apimtis - 2 word lapai, teksto dydis - 12. Pasirūpink, jog straipsnis vizualiai būtų patrauklus akiai - sutvarkyk šriftą, naudok paveiksliukus, išryškink svarbius žodžius. Nedaryk klaidų. Atskleisk save.

Jūsų atsakymų į klausimus ir straipsnio, parašyto word formatu ir prisegto kaip failo, laukiame iki rugsėjo 15 dienos. Juos siųskite el.paštu teenagedreamsinfo@gmail.com. Su visomis mums tinkamomis kandidatėmis mes susisieksime.

Kiekviena buvusi ir esanti portalo komandos narė galėtų patvirtinti nepaginčijamą faktą, jog rašymas TD suteikia labai daug. Daug draugų, patirties, gerų emocijų. Jeigu nori kažko naujo savo gyvenime - mes laukiam tavęs. Nebedvejok.

SENOMS RAŠYTOJOMS: jeigu jūs kada nors rašėte mūsų portale ir skaitydamos šį straipsnį pagalvojote, jog norėtumėt prisijungti prie komandos - būtent tai ir padarykite. Senosioms rašytojoms užtenka tik parašyti man (Simona Šiušytė) į facebook'ą, jog norite grįžti, ir mes apsvarstysime jūsų grįžimą į portalą! Labai labai jūsų laukiame, todėl pagalvokite.

Dabar belieka tikėtis, jog naują sezoną pasitiksime su nauja, šviežia, dar didesne ir dar geresne TD komanda, kuri, mes tikime, tobulės kiekvieną dieną vis labiau, ir darys viską, kad tik jūs, skaitytojai, būtumėte patenkinti.

Prisijunk prie mūsų.

 

6 Komentarai

 1. Sveikos,norėjau paklausti ,o būtina turėti instagram ir skype nes aš neturiu.Taip pat gal yra metų reikalavimai

  AtsakytiPanaikinti
 2. Rašytojų ieškome bent nuo 13os metų. Instagram ir Skype turėti nebūtina :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kažkada dalyvavau rašytojų atrankoje ir patekau...Tada per antrąją bandomąją savaitę tiesiog "prapuoliau"...Tačiau norėčiau vėl pabandyti...Tai mano klausimėlis toks: ar man vėl rašyti kaip ir tą prašymą į atrankas? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mane asmeniškai juokas ima paskaičius Jūsų reikalavimus ir dalyvavimo anketą :D Išsitaisykit pirma savo klaidas,o tada jau reikalaukit kažko;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O mane juokas nuo tavo smegenų ima :D Nepatinka-neskaityk, o ne "stumk"

   Panaikinti