Tiems, kas mėgsta muziką!


Praėjo tikrai nemažas laiko tarpas po paskutiniojo rubrikos „Tiems, kas mėgsta muziką“ straipsnio. Jūsų žiniai rubrika vėl grįžta ir pasitinka Jus su naujai iškeptu įrašu! Šiandien vėl klausysimės Jūsų siūlomų dainų, su Paulina aptarėme ir aprašėme savo nuomones apie jas. Įdomaus skaitymo ir klausymo!

Susumavus paskutiniojo straipsnio balsavimo rezultatus, paaiškėjo, kad labiausiai Jums patiko daina „Can‘t Stop The Feeling“. Arianos Grande‘s daina „Into You“ atsiliko tik vienu taškeliu! Kaip visada laimėtojo daina statoma ant pakylos ir kviečia Jus dar kartą jos pasiklausyti ČIA. Mėgaukitės!


-1-
BISHOP – River


_MANO NUOMONĖ_
Šiandienos Top 10 – tuką pradedame su tikrai gana grėsminga, Agnės pasiūlyta daina. Daina jau nuo pirmųjų sekundžių privertė ausis įtempti giliau. Mane paveikė tie stiprūs dainos  akordai, kurie nesibaigė visos dainos metu, todėl, galiu pasakyti, kad dainai einat į pabaigą, jie šiek tiek pradėjo mane trikdyti, tos grėsmės dainoje buvo per daug. Dainai „River“ galėčiau skirti 8 su pliusu.

_PAULINA_
Puiki pradžia (daina man privalo patikti nuo pirmųjų garsų), be galo patiko balso tembras ir jo svyravimai. Nuostabus ritmas, norisi mušti į taktą ir daina tiesiog "veža". Nebuvau girdėjusi šio kūrinio prieš tai, tačiau neabejoju, kad bus įtraukta į TOP'us. 10/10.

-2-
PVRIS – Fire


_MANO NUOMONĖ_
Daina „Fire“ man taip pat patiko. Kažkada buvau tikra roko mėgėja, tad ši daina man priminė tuos laikus. Nepasakyčiau, kad daina ilgai skambėtų mano dainų grojaraštyje, bet kelioms dienoms pasiklausyti tikrai labai geras pasirinkimas. Nusistačius šį kūrinį kaip rytinio žadintuvo skambėjimo toną, būsi tikras, kad iš lovos atsikelsi laiku! Taip pat Agnės pasiūlytai dainai skiriu 9 balus.

_PAULINA_
Patiko merginos balso tembras. Kažkiek priminė muziką iš paaugliškų filmų, o atlikėjų išvaizda - rokerius. Asmeniškai ši daina manęs "nevežė", bet pakankamai kantriai išklausiau, tačiau į TOP'us  neįtraukčiau. 7/10.
-3-
Zella Day - Shadow Preachers


_MANO NUOMONĖ_
Užteko paklausyti dainą vieną kartą ir ją jau įsimylėjau. Tikrai nuostabus kūrinys, kurį pasiklausyti siūlo skaitytoja Infinity. Šiuo metu tik tokias panašias dainas ir beklausau. Labai patiko dainininkės balsas šioje dainoje. Jis neatrodo nušlifuotas iki tobulo, sakyčiau atrodo net prikimęs, tarsi jai būtų sunku išdainuoti, bet tai dainai pridėjo visiško unikalumo. Tik ko pritrūko šioje dainoje, tai daugiau nuskambančio priedainio – jo, mano nuomone, čia buvo tikrai ne itin daug. Jis puikus. Žinoma – 10 balų.

_PAULINA_
Iškart supratau, kad tai mano tipo daina. Sužavėjo švelniai pakimęs balsas, ši negirdėta dainininkė man labai patiko. daina visiškai neprailgo ir kaip tik, klausyčiau keletą kartų iš eilės. 9/10.

-4-
TACACHO - Black Swan (feat. Philip Strand)


_MANO NUOMONĖ_
Nepasakyčiau, kad kūrinys man labai patiko. Pradžia dainos taip, klausiausiu su malonumu, įpusėjus, kažko ėmė trūkti. Tačiau vaikino balsas tikrai labai gražus. Butų įdomu pasiklausyti jo kitų dainų. Saulės siūlomai dainai galėčiau skirti tik 6 balus.

_PAULINA_
Ne mano tipo daina, tad nebuvo kuo mėgautis, tačiau įspūdį paliko šioks toks "bumčikas", kuris pagerino situaciją. Daina kiek prailgo, laukiau kada pasibaigs, nes visos klausyti nesinorėjo. 6/10.

-5-
NF - Mansion (Audio) ft. Fleurie


_MANO NUOMONĖ_
Labai nudžiugau pamačiusi, kad skaitytoja Gabrielė pasiūlė atlikėjo NF dainą „Mansion“. Praeitame straipsnyje aptarėme jo dainą „Can You Hold Me“. Ji buvo nuostabi, tad kirbėjau pasiklausyti ir šią. Galiu pasakyti, kad ana daina vis dar mano favoritė, tačiau šios irgi negaliu nuvertinti. Man tiesiog šioje dainoje buvo per daug repo. Norėjosi daugiau merginos balso. Gabrielė siūlo įsiklausyti į dainos žodžius. Daina tikrai gili. Skiriu 9 balus.


_PAULINA_
LABAI LABAI PATIKO. Apskritai aš labai mėgstu merginų duetus su reperiais, šis kartas nebuvo išimtis. Buvo jausminga ir norėjosi mušti taktą, nenusibodo net 5 minutės klausymo. 10/10.

-6-
Hurts – Lights


_MANO NUOMONĖ_
 Hurts dainas klausausi su malonumu. Tačiau ši, man buvo per „skysta“. Jau nuo pat pradžių nekantravau, kada daina pasibaigs. Tiesiog sunku ją vertinti, nes daina niekuo neišsiskiria. Kaip prasidėjo niekuo neišsiskirdama taip ir pasibaigė. Na, bet manau ši daina suras savo skaitytoją – aš tai grupei nepriklausau. Dainą vertinu 6 balais. Ačiū skaitytojai Justei už dainą.

_PAULINA_
Pradžia nepatiko, balsas pasirodė kiek nekasdieniškas. Tačiau įpusėjant dainai situacija pagerėjo ir klausyti pasidarė ne taip blogai. Daina kiek prailgo, į grojaraštį neįtraukčiau, tačiau nepavadinčiau to "bloga daina". 7/10.

-7-
Jaymes Young - Moondust


_MANO NUOMONĖ_
Kaip minėjau viršuje, tokios dainos mane užhipnotizuoja, todėl jų nemėgti neįmanoma. Kažkas nuostabaus. Daina skleidžia mistiką, kuri mane įtraukia ir nenori paleisti. Daina nustoja groti ir ją vėl norisi paleisti groti iš naujo. Laur Ther pasiūlytai dainai, žinoma, skiriu 10.


_PAULINA_
Nežinau kodėl, bet man atrodo, jog daina geriau skambėtų greitesniu tempu - taip ir norisi pagreitinti, nes lėtumas pradėjo erzinti. Vėliau daina pradėjo patikti, tačiau visgi išklausiusi iki pabaigos supratau, kad tai ne mano tipo daina. 6/10.
-8-
Twenty One Pilots -  Heathens


_MANO NUOMONĖ_
Dainą „Heathens“ siūlė net dvi merginos – Fobija ir Evita. Tad tikrai buvo smalsu įsijungti ir išgirsti kas gi čia tokio gero. Na, ir tiesą pasakius neišgirdau nieko gero. Bet man atrodo, kad tai tokia daina, kurią pasiklausius ilgiau ji man imtų pradėti patikti. Tad manau suteiksiu dainai dar kelis šansus ir įsijungsiu kelis kartus pasiklausyti. Gal pamilsiu. Šiuo metu galiu skirti tik 6.


_PAULINA_
Šią dainą klausiau jau begalybę kartų - ji viena iš mano mėgstamiausių! Labai mėgstu šios grupės dainas, ši tikrai ne išimtis. Jų balsai ir dainos yra išskirtinės ir man labai patiko. 10/10.

-9-
Adrian Lux – Damaged


_MANO NUOMONĖ_
Pasirodė, kad daina per greitai įsibėgėjo, pasiekė tą aukščiausią tašką, norėjosi pradžios ilgesnės. Na, ir pati daina nėra ilga, tik 2min. 30sec. Dainai pritrūko išbaigtumo, bet šiaip ji visai patiko. Skaitytojos Fobijos pasiūlytą dainą išgirdau pirmą kartą, kaip sakiau, ji manęs itin nesužavėjo, tad galiu skirti 7.

_PAULINA_
Iškart priminė anksčiau minėtų "Twenty one pilots" dainas - tokios man labai patinka. Bumčikas yra, taktas yra, veža! 9/10
-10-
Melanie Martinez - Carousel


_MANO NUOMONĖ_
Šiandienos TOP - 10 užbaigsime su taip pat Fobijos pasiūlyta daina „Carousel“. Galiu pasakyti, kad kūrinys gana baisokas bei šiurpokas. Žinoma, klipas dainai tokį įvaizdį dar labiau paaštrina. Pati daina susiklauso įdomiai, kadangi tai toks kūrinys, kuris mano grojaraštyje labai dažnai nenuskamba. Skiriu 9.

_PAULINA_
Ši daina taip pat mano TOP'uose, tad klausyta jau daug kartų. Pati atlikėja yra labai įdomi ir jos dainos tikrai išskirtinės, o ypač ši - viskas kaip iš pasakos... Labai mėgstu, lengva daina lengvai nuotaikai. 9/10.
    
Dėkojame visoms merginoms siūlusioms dainas, apgailestaujame, kurių dainos nepateko į šiandienos rubriką, gal kitą kartą laimė nusišypsos ir Jums!Tikimės kad nors vienai iš šių dainų suteiksite galimybę atsidurti jūsų dainų grojaraštyje ir jos bus sėkmingai klausomos. Na, o dabar skubėkite balsuoti už jums labiausiai patikusią dainą ir NEPAMIRŠKITE komentaruose pasiūlyti savo dainos. Siūlykite ne daugiau kaip 2 dainas.
14 Komentarai

 1. Oooo, helau :>
  smagu atrasti naujų, gerų dainų.
  Siūlau: Halsey - Colors

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikus straipsnis, daug geros muzikos atradau. :)Siūlau dainą - https://www.youtube.com/watch?v=rhcc1KQlCS4

  AtsakytiPanaikinti
 3. Zayn Malik - cruel��

  AtsakytiPanaikinti
 4. https://www.youtube.com/watch?v=YykjpeuMNEk

  AtsakytiPanaikinti
 5. Oh,Carousel iš American horror story! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Eeeeeei, merginos. Nuleidote kartelę!!! Jau seniai nebe pakanka tik asmeninės nuomonės. Nepamirškit faktų apie atlikėją, dainą ir t.t. Na, bet tikiuosi padarysit išvadas ir pasitaisysit :)

  Porą dainų siūlau ir aš:
  Kazimieras Likša - Surask mane
  DJ Snake ft Justin Bieber - Let Me Love You

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ruelle- War of hearts ��❤❤

  AtsakytiPanaikinti
 8. Siūlau dainas Kansas - "Carry On My Wayward Son" ir Oh Wonder - "Lose It" (Jerry Folk Remix)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Pritariu Gabijos nuomonei. Na, kartais įdomiau yra paskaityti ir papildomų faktų, o vien nuomonių skaitymas labai pabosta.
  Kadangi esu Twenty One Pilots gerbėja, tai už ją ir balsavau, tačiau pirmoji daina River taip pat įeina į mano top'us.

  Siūlau šias dainas:
  Marc E. Bassy, G-Eazy - You&Me
  Twenty One Pilots - Ride
  Mike Posner, Seeb - I took a pill in Ibiza (SeeB Remix)

  Sėkmės, merginos ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Siūlau pasiklausyti - Rain Man - Bring Back The Summer (Ft. Oly) :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Aš balsuoju už Heathens ♥
  Ir žinau gal nelabai tokio pop tipo daina bet gal kažką įtrauks ir turkiškos dainos kviečiu pasiklausyti Simge - Yanki . :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Na o aš siulau visiškai naują kurini - https://www.youtube.com/watch?v=ShpxbYMyVVk :)

  AtsakytiPanaikinti