TD BLYKSTĖ: Selena Gomez

Selena Marie Gomez - jau nuo pirmų savo karjeros akimirkų, dar paauglystėje susilaukusi didelio dėmesio žvaigždė, kurią daugelis žmonių mėgo dar prieš jai pradedant draugauti su garsiuoju Džastinu Byberiu. Šiuo metu ji - viena labiausiai žinomų šiuolaikinių atlikėjų, populiariausiais žmogus Instagram'e ir gana gerai žinoma aktorė. Bet ar viską žinote apie šią gražuolę merginą? Jeigu tau nors kiek įdomu sužinoti daugiau apie rudaakę Seleną, siūlome skaityti toliau.


Selenos šeimos ir meilės gyvenimas

Gimusi 1992-ųjų liepos 22-ąją dieną, Teksase, Selena Marie Gomez turėjo ir meksikietiškų, ir itališkų bruožų savo tėvų dėka. Selenos tėvai išsiskyrė jai būnant vos penkių metukų, ir Selena pasiliko gyventi su savo mama aktore, Amanda Dawn. Vėliau jos mama ištekėjo antrą kartą, šįkart - Brian'ą Teefey, ir jų santuoka vis dar gyvuoja. Selena turi jaunesnę sesę, gimusią 2013-aisiais, gimusią jos naujajai mamai ir jos dabartiniui vyrui, ir antrąją sesę, kuri gimė jos tėčiui su drauge 2014-aisiais. Selenos motina ją pagimdė būdama vos šešiolikos, dėl to šeimai iškilo daug finansinių problemų. Mergaitė net nelankė normalios mokyklos; mokydamasi namuose, ji gavo mokyklos baigimo diplomą 2010-aisiais.

Kol kas žvaigždė turėjo tik keturis vaikinus, iš kurių ilgiau draugavo tik su Džastinu Byberiu. Jų draugystė tai nutrūkdavo, tai atsinaujindavo 2011-2014-aisiais metais, o dėl to, kad susitikinėjo su garsiuoju dainininku, Selena įgavo daugybę heiterių, kurių daugelis buvo Džastino fanai, o kita dalis - jo neapkenčiantys žmonės. Taip pat Selena 2008-aisiais susitikinėjo su Niku Džonasu, vėliau - su Taylor'u Lautner'iu ir Zedd'u. Zedd'o ir merginos draugystė prasidėjo 2015-aisiais, kai jie kartu įrašinėjo populiarią dainą I want you to know". Nors jie draugavo labai trumpai, Selena sako, kad draugystė jai labai patiko ir padėjo pamiršti Džastiną. Draugaujant su Zedd'u, Selena jautėsi labai laiminga, ir tuo laikotarpiu buvo priaugusi matomai labai daug svorio, kurio dabar yra atsikračiusi. Šiuo metu sklinda labai daug gandų, su kuo draugauja Selena, bet nei vienas iš jų nėra patvirtinti. Pavyzdžiui, buvo įtariama, kad žvaigždė susitikinėja su Niall Horan, o šiuo metu kalbama, kad ji draugauja su Charlie Puth, dainininku, su kuriuo įrašė populiarų duetą We Don't Talk Anymore". Na, gandai liks gandais, kol nebus patvirtinti.

Aktorės karjera

Nuo pat mažų dienų, stebėdama savo motiną aktorę, Selena panoro sekti savo motinos pėdomis ir taip pat tapti aktore. 2001-aisiais ji pradėjo savo karjerą, debiutuodama mažų vaikų seriale Barney and Friends", kurį paliko po maždaug 15-os serijų, nes darėsi per didelė vaidmeniui. Ten Selena ir susipažino su viena iš dabartinių geriausių jos draugių, Demi Lovato. Šiuo metu jos geriausia draugė - Taylor Swift, su Demi ji beveik nepalaiko ryšių, bet Selena vis dar teigia, kad Demi - viena jos geriausių draugių. Vėliau ji gavo dar kelis labai mažus vaidmenis, kol galiausiai dalyvavo Disnėjaus atrankoje serialui Vaverlio burtininkai", kur ji sugebėjo gauti pagrindinį, Alex Russo vaidmenį. Tuo metu Selena su mama persikėlė gyventi į Holivudą, o jų pavyzdžiu pasekė ir Demi Lovato su šeima, tikėdamiesi tokios pat sėkmės. Šios serijos, tapusios hitu, tęsėsi iki 2012-ųjų, o 2009-aisiais netgi buvo išleistas jų pavadinimo filmas, kuris taip pat yra išverstas į lietuvių kalbą. Taip pat Selena vaidino ir 2013-aisiais serialo garbei sukurtame filme Burtininkai grįžta: Alex prieš Alex". Nepaisant to, kad jai teko įgarsinti keletą animacinių filmų veikėjų filmuose kaip Transilvanijos viešbutis" ir Horton hears a who", Selena susilaukė didelės sekmės filmuose Ramona ir Bizė", Dar viena Pelenės istorija", Princesės apsaugos programa", Monte Karlo". Manoma, jog dėl to, kad susilaukė daug kritikos dainavimo karjeroje, Selena 2012-aisiais paskelbė daranti pertrauką nuo dainavimo ir bandysianti suklestėti kaip aktorė. Tuo metu ji vaidino keliuose, labiau suaugusiems skirtuose, filmuose. Ji gavo Feit vaidmenį Laukinėse atostogose", susilaukusiose prieštaringų įvertinimų, menką vaidmenį filme Ruderless", ir vieną iš pagrindinių vaidmenų filme Pabėgimas", kurio įvertinimai buvo labai prasti ir lėmė Selenai praščiausios aktorės apdovanojimą. Net pats režisierius nepripažįsta savo pačio filmo.

Po visų nesėkmių, Selena visą dėmesį skyrė dainavimui, bet šiuo metu ji yra viena iš prodiuserių mini serialui Trylika priežasčių kodėl", statomam pagal to pačio pavadinimo 2007-ųjų knygą. Gomez turėjo vaidinti šio pavadinimo filme, bet jo kūrimas buvo atšauktas. Na, o kaip bus su šiuo serialu, dar pamatysime.


Dainininkės karjera

Nukreipdama beveik visą savo dėmesį vaidybai, Selena paauglystėje įrašė ir kelias dainas filmams. Keturios dainos buvo išleistos jos serialui Vaverlio burtininkai", dar po dainą ji įrašė ir filmams Dar viena Pelenės istorija", Auksarankė" ir Princesės apsaugos programa", kuri buvo duetas su Demi Lovato.

2008-aisiais žvaigždė pasirašė kontraktą su Hollywood records" kompanija ir pradėjo grupę Selena Gomez ir Scena", kurioje ji buvo pagrindinė ir vienintelė dainininkė. Kartu su grupe ji įrašė keletą studijinių albumų, kurie nesusilaukė didelės sėkmės, o pirmasis buvo itin kritikuojamas. Vis dėlto su savo roko-pop muzikos grupe ji turėjo kelis hitus: Naturally", Love you Like a Love Song", A Year Without Rain", ir keli mažiau žinomi, bet taip pat populiarūs Tell Me Something I Don't Know" ir Falling Down". Mergina susilaukė daug kritikos ir dėl to, kad turėjo prastus vokalus ir koncertuose naudodavo auto-tuning'ą, tai yra, kai apsimesdavo, kad dainuodavo. Nuo tada Selenos dainavimas irgi ne itin patobulėjo, bet manoma, kad ji itin išgarsėjo dėl savo išskirtinio balso tembro. Dainų, aišku, ji nerašo pati, kaip ir daugelis žvaigždžių, ji jas nusiperka iš autorių.

Dėl nesėkmių Selena 2012-aisiais paskelbė daranti pertrauką dainininkės karjeroje ir visą dėmesį skirianti vaidybai, bet, kadangi nesisekė ir ten, ji grįžo jau tų pačių metų spalį, skelbdama, kad ruošiasi pateikti naujų dainų. Ji pasirašė kontraktą su kita kompanija, ir dabar galėjo dirbti kaip solo artistė. Pasirodo, ji nuo darbo atleido ir savo tėvus, kurie buvo jos vadybininkai prieš tai visą jos gyvenimą.

Jos pirmasis studijos albumas Stars Dance" pasirodė su pirmuoju singlu Come and Get It", kuris greitai tapo hitu. Stars Dance" albumas nesusilaukė itin didelio dėmesio, bet sekantis - For You", su kuriuo ji paskelbė hitą The Heart Wants What It Wants", per savaitę Amerikoje pardavė vos 36 tūkst. kopijų, tapdamas mažiausiai dėmesio susilaukusiu visoje dainininkės karjeroje. Iš tiesų tuo visai nereikėtų stebėtis: albumą sudarė tik senesnės Selenos dainos, dalis jų - ne itin įžymios, remiksai, senos dainos Bidi Bidi Bom Bom" koveris ir ispaniška jos dainos More" versija. Žvaigždė skelbia, kad jai didžiausią įtaką dainavimui duoda Britnė Spyrs, Bruno Mars, Kristina Aguilera ir Džanet Džekson.

Visai neseniai jos išleistas albumas Revival" susilaukė itin didelės sėkmės ir turėjo net keturis singlus, kurie tapo hitais - Good For You", Same Old Love", Hands to Myself" ir Kill em With Kindness". Selena tapo pirma moterimi istorijoje, turėjusia bent tris hitus viename albume. Šiuo metu Selena daro Revival" turą po visą pasaulį ir dirba ties ketvirtu savarankišku albumu, kuris, tikimės, kaip ir šis, susilauks geros kritikų reakcijos.


Įdomūs faktai


 • Ar žinojai, kad Selena iš viso yra gavusi net 15-iolika Teens Choice" apdovanojimų?
 • Selena 2010-aisiais sukūrė savo pačios drabužių ir aksesuarų kolekciją pavadinimu Dream Out Loud", kuri nesusilaukė itin didelės sekmės ir yra pardavinėjama užsienyje, parduotuvėse kaip Target" ir Walmart". Kolekciją sudaro bohemiškos suknelės, gėlių rašto bliuskės, džinsai, sijonai, švarkeliai, skaros ir kepurės. Visi šie drabužiai pagaminti arba iš perdirbtų, arba iš gamtai draugiškų medžiagų.
 • Selena turėjo nutraukti savo Stars Dance" turą 2014-aisiais, nes skelbė, kad nusprendė aplankyti šeimą. Iš tikrųjų paaiškėjo, kad žvaigždė klinikoje gydėsi nuo alkoholio ir narkotikų priklausomybės! Kilo skandalas, o Gomez dėl viso to kaltino savo buvusį vaikiną Džastiną Byberį, neva jis ją versdavo vakarėliuose vartoti narkotines medžiagas.
 • 2011-aisiais Selena paskelbė, kad kuriami jos vardiniai kvepalai. Turėdami itin neįprastą, gražų ir ryškų dizainą, su bučinukais nusagstytu buteliuko viršumi, kvepalai nesusilaukė daug dėmesio, turbūt todėl, kad Selena tuo metu dar nebuvo itin garsi. Jie yra itin gaivūs, violetiniame buteliuke, turi ryškų vaisių kvapą, itin jaučiami persikai. Šie kvepalai neparduodami Lietuvoje.
 • 2015-aisiais Selena prisipažino, kad serga auto imunine liga, vadinama vilklige, ir kad ši liga jai buvo diagnozuota jau daug anksčiau. Ši liga jai sukelia daugybę sunkumų scenoje, galbūt todėl jai kyla problemų dainuojant scenoje.

Albumai

Selena iš viso yra išleidusi šešis albumus - trys iš jų sukurti su jos grupe, o kita pusė - jos vienos. Pastaruosius sudaro Revival", For You" ir Stars Dance", o Selena Gomez ir Scenos" albumams priklauso Kiss and Tell", turintis daugybę roko pobūdžio dainų, When The Sun Goes Down" ir A Year Without Rain". Visus jos albumus galite rasti ir išklausyti nemokamai jos Spotify" puslapyje, kurį galite rasti ČIA.


Tikimės, kad sužinojote viską, ką norėjote sužinoti apie šią kylančią žvaigždę. Ar tau patinka Selenos muzika, filmai, kuriuose ji vaidino? Ką dar norėtum sužinoti apie ją?


5 Komentarai

 1. Straipsnis susiskaitė labai lengvai, su malonumu! :3

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nuostabu, man labai patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nors Selena nesidomiu ir jos muzika man nepatinka, buvo visai įdomu apie ją sužinoti daugiau. Pastebėjau, kad rašei šiek tiek per daug datų, mano nuomone, jos nėra tokios būtinos. Ir truputį užkliuvo keli nelietuviški žodžiai "bliuskė", "remiksai". O šiaip esi šaunuolė - žinau, kaip sunku surinkti daug informacijos apie įžymybes. :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai geras, įdomus ir informatyvus straipsnis. Man asmeniškai, Selena beprotiškai graži moteris. O tu, Saule, šaunuolė! Matosi, kad stengeisi. Tik stenkis nevartoti žargonų. Taip pat, kaip ir minėjo Rusnė, tiek datų tikrai nereikia, niekas jų neatsimins vis vien :)

  AtsakytiPanaikinti