Wishlist / Banggood parduotuvė

Nereikia vynioti į vatą - daugelis iš jūsų jau pastebėjo, jog mūsų portalas ėmė bendradarbiauti su užsienio parduotuvėmis. Smagu, nes ne mes jų ieškome, o jie mus susiranda. Tokiu atveju mūsų pareiga - apmąstyti pasiūlymą ir objektyviai nuspręsti apie jo naudą.

Parduotuvė ,,Banggood'' taip pat pasiūlė pabandyti bendrauti ir bendradarbiauti. Jie pasirodė gana tinkami kandidatai, be to, jų asortimentas yra itin tinkamas paauglėms, todėl supratau, jog nenusižengsiu savo moralės normoms, jeigu rekomenduosiu šią parduotuvę Jums, mieli skaitytojai. Jeigu jus domina kokybiški drabužiai už mažą kainą - skaitykite šį straipsnį toliau. Kiekviena jūsų emocija ir dažnas susidomėjimas yra itin svarbus šiai parduotuvei, todėl jeigu kuris nors drabužis atrodo patrauklus, būtinai užsukite į jų svetainę. Jeigu bendradarbiavimas šiai parduotuvei pasirodys naudingas, jie žada ir toliau jį plėsti bei netgi rengti konkursus JUMS!

Šį kartą aš apsižvalgiau po šią parduotuvę ir padariau tam tikrų dalykų wishlist (liet. norų sąrašą). Visi jie yra man gyvybiškai būtini, todėl tikiuosi, jog greitu metu jie atsidurs mano spintoje. 

(spausk, jei nori pamatyti tai parduotuvėje)


Tos, kurios domisi šiuolaikiniais atradimais ir dalykais, kurie lengvina moters gyvenimą, tikrai yra girdėję ar net matę tokią liemenėlę. Ji yra tikras išsigelbėjimas tuo metu, kai nori vilkėti suknelę ar palaidinę atvira nugara ir veidrodyje puikiai matai, jog išlindusi liemenėlės sagtis gadina visą vaizdą... Apie tokį dalyką svajoju jau nuo tada, kai įsigijau nerealią suknelę su atvira nugara, tačiau negaliu jos dėvėti. Svarbiausia, jog esu įsitikinusi, kad tokios bėdos užklumpa ne tik mane, bet ir daugelį iš jūsų. Nusiraminkit! Sprendimas yra ir jį mums siūlo banggood! Aš noriu, o jūs?

(spausk, jei nori pamatyti tai parduotuvėje)


Tai yra drabužis, kuris privertė mane patikėti meilė iš pirmo žvilgsnio. Ir jūs meluosit tiek man, tiek sau, jeigu sakysit, jog šie marškiniai jums neatrodo fantastiškai gerai! Įtraukiu juos į savo norų sąrašą dėl keliu priežasčių. Pirma, bandau įsigyti kuo daugiau oficialesnių ir puošnesnių drabužių, nes studijų metais laukia daug renginių ir susitikimų. Antra, man bet kokiu atveju reikia marškinių. Pamačiau šiuos - negalėjau praeiti. Nuostabiai atrodo. Dieve prašau, kad jie taip atrodytų ir ant manęs.

(spausk, jei nori pamatyti tai parduotuvėje)


Graudžiausias dalykas yra tas, jog baltos palaidinės aš ieškau jau galbūt kokius metus, nes turiu sijoną, kurį nusipirkau panašiai prieš tiek laiko, tačiau dar nė karto nedėvėjau, nes tiesiog neturiu su juo. Nuojauta sako, jog kažkoks baltas viršutinis drabužis puikiai tiktų prie to sijono, todėl į norų sąrašą įtraukiau šią palaidinę. Jeigu prie minėtojo sijono ji ir netiks, puikiai susinešiotų prie paprastų kelnių - gana paprasta, patogu, tačiau visai tvarkinga. Noriu!

(spausk, jei nori pamatyti tai parduotuvėje)

Prieš kelis metus niekaip nesugebėdavau ramiai praeiti po džemperių ir sportbačių skyrių, dabar tapau priklausoma nuo moteriškų drabužių. Supratau, jog būtent tokie drabužiai daro mus gražiomis ir nepakartojamomis būtybėmis. Pamilau sukneles, jų savo spintoje noriu turėti kuo daugiau - juk įvairių progų būna, o kiek daug dar jų laukia! Neabejoju, jog puikiai panaudočiau ir eidama į klubą, vakarėlį, o galbūt karts nuo karto užsidėčiau ir eidama į paskaitas ar kažkokį renginį. Suknelės veža. Aš tokios labai noriu! Paprasta, bet traukia akį. 

(spausk, jei nori pamatyti tai parduotuvėje)


Kad ir kaip myliu moteriškus drabužius, negalėjau ramiai praeiti pro šiuos batus, kai žinau, kad tokių man reikia, kadangi manieji Conversai jau suplyšo. Manau, balti sportbačiai itin pagyvintų laisvalaikio aprangą ir būtų puikus akcentas. Kaina banggood parduotuvėje gana didelė, tad nesu tikra, ar iš čia pirksiu, tačiau kad tokių batų itin noriu ir labai reikia - faktas!


Tokie penki dalykai patraukė mano akį. Dabar belieka tik tikėtis, jog vienu ar kitu būdu jie atsiras mano spintoje. Džiaugiuosi, jog šis wishlist nėra sukurtas iš neturėjimo ką veikti - visi šie dalykai yra man itin reikalingi. 

Tiesa, jeigu bangood parduotuvėje radai kažką patinkančio ar šiaip patiko ši apsipirkinėjimo vieta, turiu tau gerą žinią. Rugsėjo 8-ąją bus 10-tasis šios parduotuvės gimtadienis. Tai yra itin didelė proga, todėl pardavėjai yra numatę itin daug akcijų, nuolaidų įvairiems drabužiams, aksesuarams ir kitiems pirkiniams!

Užsuk į jų gimtadienio vakarėlį  http://bit.lc/4UjP

Komentaruose būtinai pasidalinkite, ką manote apie šią parduotuvę. Būkite joje aktyvūs, komentaruose papasakokite, ko iš šios parduotuvės jūs norėtumėte ir jeigu pasirodysite tinkama auditorija, banggood surengs jums konkursą!


4 Komentarai

  1. Man įdomu, ar už prekės „shippingą“ reikia mokėti, jei taip, tai kiek, nes dalis drabužėlių tikrai krito į akį :))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonime, prie kiekvienos prekės yra parašyta "free shipping" arba shippingo kaina aprašyme. Kur yra prekės nuotrauka ir dešinėje yra aprašymas ieškok ten. Daugiausia yra nemokamas siuntimas. :)

    AtsakytiPanaikinti