Būk graži šį rudenį: vaisių ir daržovių kaukės veidui

Reta mergina gali pasidžiaugti spindinčia, lygia ir elastinga oda. Prasidėjus paauglystei, dėl siautėjančių hormonų keičiasi odos struktūra - ji pradeda sausėti, riebėti, pasiberia spuogais. Tačiau ar žinojai, jog visiškai natūraliais ir kiekvienoje parduotuvėje, turguje ar net močiutės darže rastais produktais gali išgelbėti savo odą? Tai - kaukės veidui, pagamintos iš vaisių ir daržovių!

ĮSPĖJIMAS. Prieš dedant bet kokį produktą ant veido odos, būtinai paeksperimentuok su mažu odos ploteliu ir įsitikink, kad nesi alergiška, norint išvengti nepageidaujamų odos reakcijų. Taip pat nepamiršk, kad visos kaukės yra natūralios ir gaminamos tik tam kartui - jos negali būti paliekamos ilgesniam laikui ar padedamos į šaldytuvą "kitam kartui". Vaisiuose ir daržovėse nėra konservantų, todėl gerosios savybės ilgam neišlieka. Saugaus naudojimo!

Maitinamoji obuolių kaukė. Nulupk obuolį, susmulkink trintuve ir sumaišyk su arbatiniu šaukšteliu grietinės arba alyvuogių aliejaus ir arbatiniu šaukšteliu krakmolo. Užtepk ant veido, palaikyk 20-25 minutes ir nuplauk šiltu vandeniu.

Džiovintų slyvų kaukė nuo spuogų. Dvi džiovintas slyvas užpilk puse stiklinės verdančio vandens ir leisk suminkštėti. Sugrūsk, pridėk pusę stiklinės avižinių miltų ir trečdalio stiklinės medaus, maišyk iki gausi minkštą košelę. Užtepk ant veido 20-čiai minučių ir likučius nuvalyk vatos diskeliu, suvilgytu silpname žaliosios arbatos nuovire.

(Drėkinanti, švelninanti) persikų kaukė. Sutrink sunokusį persiką, pridėk valgomąjį šaukštą pieno arba grietinėlės ir maišyk iki gausis vienalytė masė. Užtepk, palaikyk ant veido 15 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu.

Kivių kaukė, sutraukianti poras ir naikinanti spuogus. Sutrintą kivio minkštimą užtepk ant veido 12-15 minučių ir nuplauk. Dar gali mėginti pridėti kiaušinio baltymų (valo poras), sumaišyti ir palaikyti ant veido 15 minučių arba grietinės (balinanti) ir palaikyti tokiam pačiam laiko tarpui.

(Maitinanti, riebiai odai) melionų kaukė. Melionų minkštimą sumaišyk su 1-2 valgomaisiais šaukštais alyvuogių aliejaus, užtepk ir palaikyk 20 minučių.

Arbūzo kaukė. Mėgsti arbūzą? Pamėgsi ir šią kaukę, skirtą riebiai ir spuogams linkusiai odai. Arbūzo minkštimą sumaišyk su arbatiniu šaukšteliu krakmolo ir palaikyk ant veido 10-15 minučių.

(Priešuždegiminė) cukinijų, kopūstų ir burokėlių kaukė. Smulkia trintuve sutrink šias daržoves, užtepk ant veido ir kaklo ir palaikyk 20 minučių. Nuplauk.

Petražolių ir krapų kaukės patinusiems paakiams. 1. Susmulkink kelias petražolių šakneles ir sumaišyk su grietine arba riebiu maitinamuoju kremu. Užtepk ant paakių ir palaikyk 15 minučių, tada nuplauk.

2. Du arbatinius šaukštelius krapų užpilk puse stiklinės verdančio vandens ir palaikyk 15-20 minučių. Gautame nuovire suvilgyk vatą ir palaikyk ant apatinių vokų 15-20 minučių, nuplauk šiltu vandeniu.


Kurią kaukę dabar išbandysi Tu?

2 Komentarai

 1. Straipsnis geras, nes grožio straipsnių niekada nebus per daug.
  Su oda problemų nelabai neturiu, tačiau manau, kad išbandysiu obuolių ir kyvių kaukes.
  Kas liečia straipsnį, tai man ne itin patiko straipsnio išdėstymas. Taip, didelis paveiksliukas čia atrodo patraukliai, tačiau eilutės apačioje šio paveiksliuko, šiek tiek bado akis.
  Sėkmės, Aukseli ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iš kur tokios žinios 😄 Juokauju, man patiko. Perskaičiau viską, nes man tai buvo aktualu. Sėkmės tau 😉

  AtsakytiPanaikinti