Didžiausios grožio problemos šaltuoju sezonu ir kaip jų išvengti

Žvarbiam rudens vėjui nelabai gerai sekasi draugauti su tavo oda, kuri vis labiau sausėja? Erzina lūžinėjantys nagai, o išsausėjusioms lūpoms niekaip nepasiseka atgauti buvusį minkštumą? "Teenage Dreams" skuba tau padėti! Paskaityk patarimus, kaip išsigelbėti nuo dažniausiai pasitaikančių grožio problemų šaltuoju metų laiku, ir pasitik rudenį su gražiais bei išpuoselėtais plaukais, oda bei nagais.


Suskeldėjusios lūpos
Daugumai merginų ši problema būna labai didelė - lūpos skeldėja nuo vėjo ir nuo šalčio, todėl to beveik neįmanoma išvengti rudenį. Stenkis gerti pakankamai vandens (apie du litrus per dieną), jokiu būdu nepamiršk nuolat drėkinti lūpas geru ir kokybišku vazelinu. Be to, lūpas gali kartais nušveisti specialiu lūpų šveitikliu arba tiesiog pasigamintu namuose, sumaišius medų su ruduoju cukrumi. Jei trūkinėja lūpų kampučiai, greičiausiai tavo organizme trūksta B vitamino, kurio gausu žuvyje, mėsoje, pieno produktuose, avokaduose, pupelėse, žirniuose - nepamiršk šių produktų įtraukti į savo valgiaraštį. Stenkis sumažinti kavos, cukraus vartojimą. Gydyti įskilusius lūpų kampučius padės medus arba alyvuogių aliejus - užteks įtrinti juos į lūpų kraštus, po kurio laiko žaizdelės pradės gyti.

Lūžinėjantys, sausi, išsišakoję plaukų galiukai

Temperatūros kaita dažnai būna plaukų išsausėjimo priežastis. Jeigu vargina sausi plaukų galiukai, būtinai naudok savo plaukų tipui tinkamą kondicionierių arba specialų plaukų galiukams skirtą aliejų. Kartais plaukus palepink kaukėmis, kurias labai paprastai gali pasigaminti iš produktų, kuriuos namie turi kiekviena - puikiai tiks trinti bananai arba avokadai, medus, kiaušiniai, jogurtas. Nepiktnaudžiauk plaukų džiovintuvu, garbanojimo arba tiesinimo žnyplėmis - tai labai kenkia plaukams. Stenkis, kad plaukai kuo dažniau išdžiūtų natūraliai, o jei tiesiog negali gyventi be džiovintuvo, įjunk šalto oro srovę - ji mažiau pakenks tavo plaukams. Kad atsikratytum išsišakojusių plaukų galiukų, plaukus reguliariai patrumpink kas porą mėnesių.


Sausa ir šerpetojanti oda
Nuo šalčio oda labai išsausėja ir tampa šiurkšti. Kaip to išvengti? Išsausėjusią odą nuolat drėkink riebiu kremu, eidama į lauką kuo labiau apsaugok nuo šalčio. Naudok tik savo odai tinkamus ir kokybiškus produktus. Gerk vandenį, valgyk kuo daugiau vaisių. Alyvuogių, kokosų aliejai yra nuostabios priemonės, padedančios išdžiūvusiais odai - užteks užtepti juos ant reikiamos vietos ir palaikyti per naktį. Sausai veido odai gali padėti banano kaukė - sutrink bananą ir gautą masę užtepk ant odos, palaikyk 5-10 minučių, paskui nuplauk. Kad kaukė būtų efektyvesnė, gali įdėti ir šaukštelį medaus.

Lūžinėjantys ir susisluoksniavę nagai
Ne viena mergina turi problemų su besisluoksniuojančiais ir lūžinėjančiais nagais. Jeigu tu esi viena iš jų, leisk savo nagams pailsėti nuo nagų lako, tinkamai prižiūrėk. Naudok gerą ir kokybišką nagų kietiklį, jis padės tavo nagams sustiprėti. Atrodo keista, tačiau nagus sustiprinti gali ir paprasčiausias vazelinas! Jį naudodama, paprasčiausiai įtrink į odą, esančią aplink nagą. Jei skundiesi lūžinėjančiais nagais, gali būti, kad tau trūksta kalcio - kad tai kompensuotum, gerk daugiau pieno, valgyk apelsinus. Be to, chemija taip pat daro įtakos nagų silpnėjimui, todėl nepamiršk plaudama indus ar ką nors valydama su cheminėmis priemonėmis užsidėti gumines pirštines.

Pasitik šaltąjį metų laikotarpį būdama graži ir pasitikinti savimi. Pasidalink grožio patarimais, kuriuos naudoji tu, komentaruose!

2 Komentarai

  1. Iš tiesų geras straipsnis - galbūt vienoms sužinoti, kitoms tik prisiminti. Aš žinojau beveik viską, bet, pripažinsiu, naudojausi tik keliais patarimais. Kartais ir laiko, ir noro nėra, ypač darbo dienomis, kai nieko nespėji ir nori tik griūt į lovą..
    Ačiū, Rusne!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Puiku. Man patiko. tikrai radau tai kuo norėsiu pasinaudoti 😊

    AtsakytiPanaikinti