Įžymybių konspiracinės teorijos

Visi, kas truputį daugiau domisi įžymybių pasauliu, žino, kad dažniausiai viskas nėra taip, kaip mums atrodo. Daugybė keistų ir kartais net surežisuotų dalykų vyksta už kamerų. Galiausiai pasidomėję daugiau sužinom tai, apie ką pagalvoti negalėjom ir taip žavėjęs Holivudas staiga tampa per daug paslaptingu ir net pradeda gąsdint. Tad šiandien portalas "Teenage Dreams" nusprendė pateikti jums keletą šiurpių teorijų, kurios sukrečia ir verčia susimąstyti, ar viskas kas rodoma televizijoje yra tikra.

Beyonce 2011-taisiais nebuvo nėščia


Beyonce yra viena iš garsiausių dainininkių, todėl kiekvienas jos žingsnis yra stebimas daugybės ištikimų fanų. Tenka pripažinti, kad ji pagarsėjusi ir daugybe konspiracinių teorijų, o dabar papasakosim jums apie vieną garsiausių - Beyonce 2011-taisiais suvaidino nėštumą. Taip, kad ir kaip beprotiškai tai skamba, bet daugybė žmonių tiki tuo ir vienas iš aiškiausių įrodymų, kad tai tiesa - nuotrauka dešinėje. Sunday Night interviu, Australijoje, garsenybė filmavimo metu atėjo į studiją ir atsisėdo į savo kėdę, tačiau jai mėginant atsisėst jos pilvas deformavosi. Nors pati žvaigždė teigia, kad taip atrodo dėl susilanksčiusios suknelės, daugybė žmonių tuo netiki. Vaizdo įrašą galite pamatyti paspaudę ČIA. Taip pat daug nesklandumų kilo su nėštumo data, 2011 metais, rugpjūčio 28 dieną vyko VMA apdovanojimai, kuriuose dalyvavo Beyonce, rugsėjį ji sakė, kad tuo metu buvo nėščia ketvirtą mėnesį, vėliau tą patį rugsėjį minėjo, kad apdovanojimų metu buvo nėščia penktąjį mėnesį. Daug kas mano, kad muzikos dievaitė nenorėjo "sugadinti" savo figūros, o jų dukra pagimdyta surogatinės motinos, kiti skleidžia gandus, kad Blu Ivy iš tiesų nėra Beyonce dukra, o yra Jay-Z ir kitos moters vaikas.

Britney Spears bendradarbiavo su George W. Bush


Manau, visi prisimenam, kai Britney Spears atrodė išprotėjusi - nusiskuto galvą, išsiskyrė, "užpuolė" mašiną skėčiu, vartojo alkoholį ir narkotikus, prarado motinystės teises ir buvo uždaryta psichiatrinėje 72 valandoms net du kartus. Būtent čia ir prasideda teorija. Manoma, kad visa tai buvo surežisuota tam, kad nukreiptų dėmesį nuo to, ką darė tuometinis JAV prezidentas George W. Bush'as. Tuo metu, kai vyriausybėje vyko įvairiausi nesklandumai, Britney užgoždavo viską savo beprotiškais poelgiais ir prezidentas galėdavo viską sutvarkyti neatkreipdamas jokio visuomenės dėmesio. 2004-taisiais, sausio 5 dieną, kai Bush'as pranešė, kad radioaktyvus uranas pavadinimu "yellowcake" buvo išvežtas į Iraką ir Joseph C. Wilson, kuris dirbo ten ambasadoriumi paneigė tai, Britney ištekėjo už savo draugo ir po 55 valandų išsiskyrė. Deja, tai nebuvo vienintelis kartas, kai jie bendradarbiavo. Daugybė datų, kai ji padarydavo ką nors nutrūktgalviško sutapdavo su datomis, kai JAV prezidentas darydavo ką nors ne itin "švaraus". Taip įžymybė palaikė prezidentą ir tai atskleidė vieno interviu metu.

Lindsay Lohan turėjo dvynę


Ši teorija susijusi su filmu "Spąstai tėvams" ir yra viena iš liūdniausių. Taigi remiantis šia teorija, Lindsay turėjo dvynę vardu Kelsey, su kuria nusifilmavo filme "Spąstai tėvams", tačiau po to, kai filmas buvo nufilmuotas, dvynė žuvo autoavarijoje. Kadangi viena iš pagrindinių filmo žvaigždžių buvo negyva, "Disney" negalėjo išleisti filmo, tad nusprendė pasakyti, kad abi roles suvaidino viena Lindsay. Merginos tėvai, siekdami šlovės sutiko su tokiu planu, ir apsimetė, kad sesuo niekada neegzistavo.  Filmas buvo išleistas 1998 metais, bet ar jie tikrai turėjo tokias technologijas, kad galėtų viską sumontuoti taip tikroviškai? Juk aktorės dažnai apsikabindavo ir būdavo kartu. Net ir šiuolaikinėmis technologijomis būtų gan sunku tai padaryti, todėl ir atsirado ši teorija. Lindsay išleidus filmą turėjo eiti į interviu ir visuomet nešioti savyje didžiulę paslaptį. Dėl šios priežasties ji įniko į alkoholį bei narkotikus.

Avril Lavigne yra negyva

 

Avril Lavigne buvo dainininkė iš Kanados, kuri atvykusi į Ameriką išpopuliarėjo, dėl to ją pradėjo persekioti žurnalistai. Dainininkei toks ramybės drumstimas nepatiko, tad ji nutarė nusisamdyti antrininkę vardu Melissa Mandela, kuri atrodė beveik identiškai, kad ji vaikščiotų ir apsimestų Avril, kol ši mėgavosi ramybe. Neilgai trukus merginos tapo geriausiomis draugėmis, Melissa perėmė visas dainininkės manieras, kaip ji kalbėjo, elgėsi, net ką ji valgė. Po to, kai buvo išleistas pirmasis Avril albumas pavadinimu "Let Go", jai teko išgyventi senelio mirtį, kurią ji priėmė labai sunkiai, dažnai pravirkdavo ant scenos. Manoma, kad mergina neištvėrė ir savo noru pasitraukė iš gyvenimo, tačiau dėl to, kad tuo metu ji buvo populiarumo viršūnėje, įrašų studijos nenorėjo visko taip lengvai paleisti. Taigi Melissa tapo naująja Avril. Ištikimi fanai pastebėjo, kad dainininkė nebeturi kai kurių apgamų ant rankų bei ant veido ir iškėlė šią teoriją. Kai vieno interviu metu jos paklausė, ką apie tai mano ji pati, mergina pasimetė. Taip pat labai pasikeitė kuriama muzika.

Daina "Friday" yra apie John F. Kennedy nužudymą

 

Rebecca Black daina "Friday" užkrečia ir atrodo visiškai niekuo neišsiskirianti, tačiau kas slepiasi po dainos žodžiais, priverčia odą pašiurpti. Daina iš tikrųjų yra apie JAV prezidento nužudymą. Kai buvo nužudytas John Kennedy, mašiną vairavo Samuel Kickin, dainos žodžiuose taip pat minima ši pavardė (Kickin' in the front seat). Prezidentas buvo nušautas penktadienį, (Friday), prieš jį nušaunant jam ir jo žmonai šaukė nusileist (Gotta get down on Friday), prezidentas užsisakė sočius pusryčius, tačiau viešbutis neturėjo užsakyto maisto, tad jam teko valgyt sausus pusryčius (Gotta have my bowl, gotta have cereal).


O ką manot jūs, tai sutapimai, pramanai ar tiesa? Pasidalinkite mintimis komentaruose!

8 Komentarai

 1. Kai kurios teorijos tikrai šiurpios, tačiau sunku pasakyti, ar tai yra tiesa. Bet kokiu atveju, straipsnis labai įdomus. Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Buvo labai labai įdomu skaityti! O ir istorijos atrodo ne iš piršto laužtos...
  Sutinku su Rusne, esi šaunuolė :) Taip ir toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Su dideliu susidomėjimu perskaičiau! Jei nepaslaptis, iš kur sužinojai apie L.Lohan dvynę ir Avril Lavigne? Klausiu tik iš smalsumo, noriu pasidomėti labiau. Būtų nuostabu, jei būtų daugiau tokių įrašų. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. tu tikriausiai juokauji. paemei shano conspiracy theories video ir viska nukopijavai? tikrai, saunuole didziausia, nusipelnei daugybes pagyrimu. ta prasme, turek bent truputi gedos ir pasakyk, is kur viska istraukei, nes dabar sis straipsnis tera apgailetinas bandymas apsimesti protingesne ir originalesnia. geda, geda, geda.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Rusne ir anonime - malonu girdėti ;)

  EmilijaSkr - pirmiausia išgirdau youtube (daug šių teorijų pradmenų radau shane ir Kennie Kaye kanaluose), bet nelabai užteko informacijos todėl vėliau jau ieškojau tiesiog visur, deja, bet jokio lietuviško šaltinio nurodyt negaliu, viskas angliškai ir visur po truputį ;)

  Anonime - pirmiausia, jei jau turi drąsos pažerti tokią kritikos virtinę, manau, turėtum ir patikslinti savo teiginius. Su didžiausiu nusivylimu turiu pasakyt, kad vieno video ir vieno kanalo pagrindu straipsnio parašyt niekaip nepavyks, tad informacija nėra traukta vien iš video ir Shane'o, reikėjo internete ilgiau panaršyt ir visą 100% informacijos išverst iš anglų kalbos, sudaryt rišlų tekstą ir patikslint informaciją, nes kaip ir sakiau, iš vieno video straipsnio neparašysi. Antra, nei viena rašytoja nerašo straipsnių tam, kad gautų pagyrimų, tad ir šio įrašo tikslas nebuvo sulaukti pagyrų ir "apsimesti protingesne ir originalesne", tenorėjau parašyti apie kažką, ko šiame portale dar nebuvo su gera valia, kad kas nors pradės domėtis ir atras kažką naujo bei įdomaus ;) . Trečia, iš naujo dviračio neišrasiu, tad naujų teorijų sugalvot pati juk negalėjau. Populiariausios teorijos sklandančios internete taip pat yra ir to pačio Shane'o kanale ir jis taip pat pats jų nesugalvojo, todėl ir po jo video gali pakomentuot, kad ir jis šitą informaciją "ištraukė" iš interneto. Ketvirta, yra merginų kurios nesidomi ir niekad negirdėjo apie tai, todėl jei susidomės ir paklaus mielai atsakysiu kur radau informaciją, o į straipsnį nuorodų nedėjau, nes nutinka, kad neveikia ir straipsnis neatrodo tvarkingas ir netyčia beskaitydama paspaudi, bei dešimtis nuorodų dėti ir visas prisiminti po kiek laiko nemenka užduotis. Penkta, nevisos moka angliškai ir ne visos gali suprasti apie ką kalbama kai naudojami sunkesni terminai susiję su vyriausybe, todėl suteikiau minimalią galimybę pasidomėti. O ar tai yra apgailėtinas bandymas apsimesti protingesne ir originalesne spręsti, žinoma, tau ;) Sėkmingos tau dienos!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nu suuuuuper, Agne!! Tokius straipsnius parašyti labai sunku, bet tau pavyko. Buvo labai labai įdomu :) Esi šaunuolė, TD perliukas ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Gabija, beprotiškai malonu matyti tokį komentarą, ačiū labai!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Agne, anonimė yra 100 procentų teisi ir tikrai pavyks iš vieno video padaryti visą straipsnį. Gal ir nebūtų šitokio komentaro parašiusi anonimė, tačiau visos teorijos yra iš Shane video, o ir yra žymiai daugiau populiarų teorijų. Išversti yra lengva, kiek sunkiau viską gražiai pateikti, o Shane Dawson viską detaliai paaiškino ir net pasakė savo nuomones kiekvienos teorijos pabaigoje.. Apmaudu, kad kopijuoji..

  AtsakytiPanaikinti