Plaukų lakas - ne tik plaukams!

Tikrai klysti, jei manai, kad lakas - tai tik plaukų formavimo priemonė, užfiksuojanti šukuoseną. Anaiptol - plaukų lakas gali padėti įvairiose gyvenimo situacijose: veriant siūlą į adatą, pakuojant dovanas, valant dėmes ant baldų ar.. net užpuolus vagiai!


1. Niekaip nepavyksta įverti siūlo į adatą? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Puiki žinia visoms, mėgstančioms siūti - dabar nebereikės nervintis neįveriant siūlo, nes šią problemą puikiai sprendžia plaukų lakas! Viskas, ką tau reikės padaryti - panaudoti šiek tiek lako ant veriamo siūlo galiuko ir tiesiog įverti kaip paprastai.

2. Artėja žiema, tačiau nė nenori prisiminti rūbų elektrinimosi? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Papurkšk nedidelį kiekį lako ant delnų ir pastaraisiais švelniai perbrauk per probleminius drabužius, tai padės pamiršti šią problemą. Tačiau jokiu būdu nepersistenk su stebuklingosios priemonės kiekiu, nes tai gali sugadinti audinį.

3. Vasarą vis sukelia baimę ar erzina į kambarį įskrendantys vabzdžiai? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Uodui, bitei ar kitam vabzdžiui įskridus į patalpą, iškart papurkšk ant pastarojo šiek tiek plaukų lako. Ši puiki priemonė veikia visai kaip garsusis dichlofosas, tik ji ne tokia kenksminga.

4. Pėdkelnės prairo pačiu netinkamiausiu momentu? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Jei nori sustabdyti pėdkelnių irimą, tiesiog papurkšk šiek tiek lako ant beyrančios skylutės ir tuomet galėsi ir toliau daryti tai, ką planavai!

5. Myli savo naminį gyvūnėlį, tačiau jo paliktų plaukų ant savo drabužių - ne? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Papurkšk nedidelį kiekį priemonės ant delnų ir pastaraisiais švelniai perbrauk per rūbus. Jei paprastai šiai problemai spręsti naudoji specialų šepetį, plaukų laką gali purkšti ir būtent ant jo - taip augintinio plaukai bus surinkti sparčiau ir geriau.

6. Spintoje turi nuostabius džinsus, kurių vienintelis trūkumas - dažnai atsitraukiantis užtrauktukas? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Tiesiog panaudok šiek tiek lako ant atsitraukinėjančio džinsų užtrauktuko ir štai - dabar nuostabieji džinsai trūkumų nebeturi!

7. Neturi pakuojamojo dovanų popieriaus, o privalai gražiai supakuoti dovaną? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Dailiai supakuok dovaną į laikraščio popierių ir apipurkšk supakuotą dėžutę laku. Popierius pradės spindėti ir atrodys kaip originalus dovanų popierius. 

8. Vaikinas padovanojo nuostabaus grožio gėlių, tad nori, kad jos išsilaikytų kuo ilgiau? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Apipuršk dovanotų gėlių žiedus laku ir štai - magiškoji priemonė tau leis džiaugtis savo gėlėmis daug ilgiau!

9. Namuose ant baldo pastebėjai dėmę? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Neįtikėtina, tačiau lakas gali puikiai pasitarnauti ir dėmių valyme! Viskas, ką tau reikės padaryti - papurkšti priemonės ant probleminės vietos ir švelniai patrinti. Dėmė turėtų dingti.

10. Vėlai grįžtant namo, tave užpuola kažkoks pavojingas tipas? PLAUKŲ LAKO PANAUDOJIMAS: Visai ne problema, jei nemoki muštis ir nesinešioji pipirinių dujų balionėlio! Vietoj pastarojo puikiai tiks plaukų lakas - papurkšk jo nenaudėliui į akis ir bėk, kiek kojos neša!
Ir štai - dabar gali pamiršti apie tokias gyvenimą sunkinančias problemas kaip drabužių elektrinimasis, augintinio šėrimasis, atsitraukinėjantis užtrauktukas ar vystančios gėlės!

Su pagarba ir meile, 
rašytoja Beatričė

2 Komentarai

  1. Naudingi ir originalūs būdai panaudoti plaukų laką - apie nei vieną iš jų nebuvau girdėjusi! Ačiū!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Nuostabus straipsnis!

    AtsakytiPanaikinti