TD rekomenduoja: "Veri Beri" vaisių juostelės + LOTERIJA!

Kad ir kaip daugeliui šiandien bebūtų liūdna, kad ir kaip nesinori paleisti juoko ir ilgų naktų pilnos vasaros, tenka susitaikyti su tuo, jog šiandien į visų mūsų duris pasibeldė naujas sezonas. Ruduo. Su kuo tau asocijuojasi šis metų laikas? Asmeniškai man, ruduo labiausiai simbolizuojasi su naujovėmis. Net Naujaisiais metais nesinori taip labai įnešti kažko naujo į savo gyvenimą, mesti sau kokių nors iššūkių, kaip prasidėjus rudeniui. Net neabejoju, kad ir dauguma iš jūsų šiems mokslo metams pasižadėjo kokių nors dalykų. Geriau mokytis, susirasti naujų draugų, pradėti lankyti būrelius, sveikai maitintis.. Štai būtent čia mes ir sustosime. Pradėti sportuoti ir sveikai maitintis - turbūt vienas populiariausių pažadų merginų tarpe. Tačiau pripažinkim, kad mums, paauglėms, atsisakyti ar mažinti saldumynų kiekį yra labai sunku.. Juk visos mes tokios smaližės, ar ne? Tad šįkart, puikiai žinodamos situaciją, skubame jums į pagalbą ir norime rekomenduoti tai, kas gali puikiai atstoti mylimus guminukus ar kramtomus saldainius - "Veri Beri" juosteles! 

Taip taip, ir tau dabar iškilo klausimas, kas gi slypi po tuo žaismingu pavadinimu. Ogi slypi ten tikri gardėsiai! "Veri Beri" - tai lietuviškas prekės ženklas, sukurtas brolio ir sesers, kuris gamina Lietuvoje dar turbūt prieš tai nematytą skanėstą - vaisių juosteles. Spalvingose "Veri Beri" pakuotėse slypi maždaug po 20 nedidelių vaisių juostelių, kurios pagamintos iš 100% vaisių produktų. Ir svarbiausia - tai yra visiškai natūralus produktas: be jokio pridėto cukraus ir kitų saldiklių, be konservantų, dažiklių, dirbtinių kvapiklių, glitimo ir kitų pavojingų priedų bei alergenų. Visos spalvos, kvapai, skonis yra išgaunamas iš vaisių produktų. 

Labai įdomus ir juostelių gamybos procesas. Iš šviežių ir prinokusių vaisių, juos sutrinant ir sukoncentruojant,  yra išgaunamos natūralios vaisių tyrės ir sultys. Tuomet, pagal ilgai ir kruopščiai kurtą "Veri Beri" komandos receptūrą, visi vaisių juostelių ingredientai yra sumaišomi ir verdami žemoje temperatūroje specialiame vakuuminiame katile iki tol, kol vaisių masė sutirštėja. Galiausiai juostelės yra suformuojamos ir taip gimsta "Veri Beri". 

Aš labai džiaugiuosi atradusi šias vaisių juosteles ir drąsiai galiu sakyti, kad tai yra turbūt vienas geriausių šios vasaros atradimų. Visus tris mėnesius negalėjau nustoti jų pirkusi ir skanauti gulint prie ežero! Tiek juostelių tekstūra, tiek skonis labai primena guminukus, todėl pastarųjų mylėtojoms, tai  nepaprastai geras ir sveikas pakaitalas. "Veri Beri" turi sukūrę dvi skonių linijas - uogų linija (braškių, aviečių, juodųjų serbentų, vyšnių) ir prieskoninė (cinamono ir pipirmėtės). Norėdama jums parekomenduoti patį skaniausią, išbandžiau visus skonius, bet pasakyti taip ir negaliu, nes visi jie nepaprastai gardūs! Tačiau labiausiai visgi norisi išskirti vyšnių, juodųjų serbentų ir pipirmėtės skonius. Nors pirštus apsilaižyk, kaip skanu! Nors produkte nėra jokio papildomo cukraus ar saldiklių, visos juostelės yra pakankamai saldžios, tačiau tuo pačiu puikiai jaučiasi, kad tas saldumas labai natūralus. Puikiai galima jausti ir vaisius bei prieskonius - net nežinodama atskirčiau, kuris skonis yra kuris. 

"Veri Beri" pasižymi ir labai patogia pakuote. Nedidelė, labai lengvai atsidaranti, tad puikiai tiks įsimesti į kuprinę einant į mokyklą ir kramsnoti pertraukų metu. Labai patiko ir tai, jog "Veri Beri" turi labai ilgą ir taip pat natūraliai išgaunamą galiojimo laiką, tad gali prisipirkti jų daug daug ir nesibaiminti, kad nesuvalgius, po kelių mėnesių teks išmesti. Na, bet kurgi nesuvalgysi tokio skanėsto, ar ne? 😉 Vienintelis produkto minusas tas ir yra, kad juostelės taip greitai susivalgo, o pakuotėje jų ne tiek ir daug..

LOTERIJA!
Taigi aš labai rekomenduoju vietoj įvairių guminukų, sausainių ir saldainių, rinktis "Veri Beri" vaisių juosteles, kurios ne tik ne ką mažiau skanesnės už saldumynus, bet ir sveikesnės, natūralios. O vienai iš jūsų, esu pasiruošusi keletą pakelių ir nemokamai padovanoti. Todėl dėmesio - skelbiame loteriją!  Viskas, ką tau tereikia padaryti, tai atsakyti į klausimą: Koks, šiame straipsnyje dar nepaminėtas ingredientas, yra naudojamas gaminant "Veri Beri" juosteles? Atsakymą rasi apsilankiusi www.veriberi.lt svetainėje! Atsakymą rašyk komentaruose, pridėdama savo el. pašto adresą, kuriuo galėtume su tavim susisiekti laimėjimo atveju. Atsakymų laukiame iki 10 dienos. Vienai laimingajai atiteks trys pakuotės mano mylimiausių "Veri Beri" skonių - vyšninis, pipirmėtės ir juodųjų serbentų! 


"Veri Beri" vaisių juosteles gali įsigyti: Maximoje, Prismoje, Iki, Rimi, Assorti, Vynotekoje, Pegaso knygynuose, Forum Cineme, Žaislų Planetoje ir Barbora parduotuvėje. 

44 Komentarai

 1. Bandysiu spėti :)) Be minėtosios vaisių tyrės ir koncentruotų sulčių, dar yra natūralus vaisių pektinas, citrusinių vaisių skaidulos ir natūralios vaisių kvapiosios medžiagos. Štai taip gimsta VERI BERI :) el. paštas: mileikaiteg@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. Citrusų pektinas :)
  m.makoveckait@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Citrusų pektinas :)
  m.makoveckait@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Citrusinių vaisių pektinas :)
  mambuteee@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 6. citrusinių vaisių pektinas ;) ugaguga@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 7. Citrusinių vaisių pektinas.
  justinamaleckaite13@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 8. Citrusinių vaisių pektinas
  stonciuteliveta@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 9. Be jau paminėtų "Veri Beri" ingredientų yra naudojamas citrusinių vaisių pektinas. �� rita.kuodyte.rk@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 10. Citrusinių vaisių pektinas.

  seilutee@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 11. Citrusinių vaisių pektinas
  Ug11nee@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 12. Su citrusinių vaisių pektinu! ;) El. paštukas: eneirra@gmail.com
  Parašyk, kad laimėjau :) ;) :) Saldžiausi linkėjimai šių skanukų gamintojams!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Citrusiių vaisių pektinas:) saulyte.co@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 14. Citrusinių vaisių pektinas :)
  jovita.lzd@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 15. Citrusinių vaisių pektinas :)
  jovita.lzd@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 16. Citrusinių vaisių pektinas. monika.baliunaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 17. Citrusiniu vaisiu pektinas.
  Enablogtv@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 18. Citrusinių vaisių pektino trūksta.
  slekonda@mail.ru

  AtsakytiPanaikinti
 19. Citrusinių vaisių pektinas <3 mesjasaiciai3@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 20. Citrusinių vaisių pektinas! :) monikita121@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 21. Citrusinių vaisių pektinas. Jiegle09@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 22. Citrusinių vaisių pektinas Pamiršau gmailą 😂😂😂 vidmante.krusinskaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 23. Citrusinių vaisių pektinas zaza6545@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 24. Citrusinių vaisių pektinas.
  tomaklusaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 25. Citrusinių vaisių pektinas. :)
  Simokiuke@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 26. Citrusinių vaisių pektinas
  gabriele.vaiciu@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 27. Citrusinių vaisių pektinas!!


  gciapaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 28. Citrusinių vaisių pektinas!!!:)
  emilija.mikiskaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 29. Citrusinių vaisių pektinas! viktorija.zikaraite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 30. Citrusinių vaisių pektinas! ����
  Monce.Ny7@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 31. Citrusinių vaisių pektinas. :)
  patricija.gaisinova@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 32. Natūralus citrusinių vaisių pektinas :)
  dijannah@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 33. Sveiki, ačiū už šią puikią galimybę laimėti tokių skanumynų. Radau, kad be jūsų minėtų ingredientų, dar šių juostelių gamyboje gali būti naudojamas citrusinių vaisių pektinas ir skaidulos.
  mimiglinaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 34. Naudojamas citrusiniu vaisiu pektinas, taip pat skaidulos, kurios sukuria si tobula skoni :3. Noreciau leimeti!

  AtsakytiPanaikinti
 35. citrusiniu vaisiu pektinas ir skaidulis

  AtsakytiPanaikinti
 36. Citrusinių vaisių pektinas
  balciunaiteagnni@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 37. Citrusinių vaisių pektinas.
  uzagnyte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 38. citrusinių vaisių pektinas, citrusinių vaisių skaidulos, natūralios vaisių kvapiosios medžiagos. jolitax25@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 39. Ačiū visoms dalyvavusioms, teisingas atsakymas buvo citrusinių vaisių pektinas. "Veri Beri" juosteles laimėjo Miglė (mimiglinaite@gmail.com). Susisieksim su tavimi artimiausiu metu!

  AtsakytiPanaikinti