ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Naudingi patarimai, reikalingi kasdienybėje. I dalis

Kiekvieną dieną susidariame su įvairiomis nedidelėmis problemomis. Ar kada nors pagalvojai, kaip galėtum jų išvengti? Skaityk toliau ir rasi 10 naudingų patarimų, kitaip vadinamų life hacks, kiekvienai blogai kasdienybės situacijai!

1. Jautiesi labai pavargusi, tačiau jokiu būdu neturi užmigti? Sulaikyk kvapą kuo ilgesniam laikui
ir tuomet iškvėpk.
2. Jeigu niekaip negali užmigti ir atrodo, kad laukia dar viena bemiegė naktis - pabandyk greitai mirksėti vieną minutę, tai padės greičiau nukeliauti į sapnų karalystę.


3. Karšta arbata nudegino liežuvį? Nesijaudink - uždėk ant liežuvio cukraus. Jis numalšins nemalonų perštėjimą.
4. Jei nori apsisaugoti nuo aknės, prieš išlipdama iš dušo perjunk šaltą vandens srovę - ji uždarys poras ir pamažins galimybę sirgti šia liga.
5. Niekaip neišeina nagų nusilakuoti lygiai ir lakas susigumuliuoja? Prieš lakuodama, nagų laką palaikyk šaldytuve 15 minučių. Kai ištrauksi, jis tepsis lygiau.


6. Jeigu tavo nosis naktį dažnai užsikiša, miegodama prie savęs turėk svogūną - jo kvapas neleis tavo nosiai užsikišti.
7. Nori išlaikyti antakių formą, tačiau neturi antakių gelio? Naudok vazeliną - jis suteiks padės tavo antakiams išlikti gražiems.
8. Nulūžo mėgstamiausias lūpdažis? Pakaitink nulūžusį galą, uždėk atgal ir palaikyk šaldytuve 10-15 minučių. Lūpdažis vėl bus sveikas!


9. Jei skauda galvą, perpjauk per pusę žaliąją citriną ir patrink į viršugalvį. Skausmas turėtų liautis.
10. Ką daryti, jei pykina? Tam, kad numalšintum šį nemalonų jausmą ir neapsivemtum, kramtyk mėtinę gumą.
DALINTIS:

1 komentaras:

Honey Moon rašė...

Aciuu labai 💙💙 visi naudingi + 10 kaiptik labai labai aciuu

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google