ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Naudingi patarimai, reikalingi kasdienybėje. II dalis

Kiekvieną dieną susiduriame su įvairiomis nedidelėmis, tačiau nemaloniomis problemomis. Ar kada nors pagalvojai, kaip galėtum jų išvengti? Skaityk toliau ir rasi 10 naudingų patarimų, kitaip vadinamų life hacks, kiekvienai blogai kasdienybės situacijai!

1. Nesi tikra, ar tavo burnos kvapas malonus? Palaižyk savo riešą ir jį pauostyk - taip sužinosi, kokį kvapą užuodžia kiti.
2. Jei naršydama internete netyčia uždarei langą, paspausk ctrl+shift+t, kad jį atkurtum.
3. Reikia greitai pakrauti telefoną? Įjunk lėktuvo rėžimą, tai paspartins šį procesą.
4. Kad nubalintum pageltusius guminius batų padus, naudok nagų lako valiklį.
5. Reikia skubėti į susitikimą, o nagų lakas vis dar neišdžiuvo? Įkišk nagus į labai šaltą vandenį, taip lakas išdžius greičiau.
6. Nežinai, ką padovanoti draugei gimimo dienos proga? Paprašyk jos atspėti, ką jai nupirkai. Štai ir sužinojai dalykus, kurių ji labiausiai nori!

7. Jei nori greitai atšaldyti gėrimą, įvyniok jį į šlapią popierinį rankšluostį ir įdėk į šaldytuvą penkiolikai minučių. 
8. Jei atsisiuntei PDF failą ir jo pavadinimo gale pamatei ".exe", ištrink jį. Tai virusas.
9. Miegi ilgai, tačiau vis tiek jautiesi pavargusi? Greičiausiai tavo organizmui trūksta vandens, atsikėlusi išgerk stiklinę.
10. Mokydamasi matematiką, valgyk šokoladą - tai padės lengviau ją suprasti.


Tikimės, kad buvo įdomu! Komentaruose pasidalink savo žinomais ir dar neminėtais patarimais, o mes sakome iki kito karto!

DALINTIS:

12 komentarų:

Moksliukė rašė...

Tikrai naudingi patarimai, keli jau girdėti, bes vis vien įdomūs. :)
Pastaba: „Įjunk lėktuvo rėžimą” sakinyje reikia rašyti ne „rėžimas", o „režimas”.
Sėkmės rašant ;)

EmilijaSkr rašė...

Labiausiai patiko dėl šokolado :D Labai geras, kai kurių net nežinojau! :3

Gotto rašė...

Labai patiko straipsnis. :) Bandysim 4! :)

Evelina rašė...

Labai patiko!! Tikuosi,kad bus ir 3
dalis :)

Burundukas rašė...

MILŽINIŠKOS foto ir mažai teksto. Labai trūko patarimų, nes šie geri! Šaunuolė ;-)

Roberta rašė...

Puikus įrašas, tik vienas pastebėjimas - įkrauti telefoną, o ne pakrauti. :)

Gabija rašė...

Labai atmestinai ir be meilės parašytas įrašas. :) Faktai įdomū, tačiau skaitant susidaro įspūdis, kad rašei, nes REIKIA, o ne todėl, kad NORI. Tai patvirtina ir parinkti paveikslėliai. Kitą kartą rašant įdėk daugiau meilės ir viskas bus geriau :)

Skirmantė rašė...

„8. Jei atsisiuntei PDF failą ir jo pavadinimo gale pamatei ".exe", ištrink jį. Tai virusas.“ Su informatika dirbu ilgai, tad duodu nukirsti galvą, jog ne visada tai būna virusas. Persisiuntus ir paprastą programą gali užkrėsti kompiuterį. Esmė tame, kad nesisiųstum programų iš nesaugių puslapių, o kad patikrintum - skaityk atsiliepimus. Juk pasigauti šnipinėjimo programą yra ne juokai ;)

Sugarskull blog'as rašė...

Man asmeniškai labai patinka tiek rašyti, tiek skaityto tokio stiliaus įrašus, tad tikrai didelis ačiū jūsų tinklaraščiui, nes tokie patarimai tikrai padeda. ;)

Rugilė rašė...

Įdomūs patarimai ir negirdėti ir veiksmingi. Ačiū. :)

Aušrinė rašė...

Buvo daug žinomų patarimų, bet ačiū, kad kai kuriuos iš jų priminei dar kartą. Patarimas ateičiai - nedėk tokio didelio formato iliustracijų, nes jos darko bendrą įrašo vaizdą.

Rugilė rašė...

Keli patarimai girdėti, bet šeip daug naujų. Manau jie suveiks.

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google