Tiesiu pagalbos ranką: kai simpatija sujaukia mintis..

Rubrika "Tiesiu pagalbos ranką" tęsia savo veiką - ir toliau kviečiame visas dalintis savo mažomis ir didelėmis bėdomis, nes jos, kad ir kokios bebūtų, yra svarbios. Šiandien pagalbos ranką tiesiame skaitytojai, kuri skundžiasi turinti problemų bendraujant su vaikinais. Bet juk tai galima išspręsti, tiesa? Kviečiu skaityti.


„Sveika, turiu klausimą. Išėjau į kitą mokyklą ir ten iš pradžių nieko nepažinojau, bet dabar jau visus pažįstu. Tačiau vaikinas, kuriam jaučiu simpatiją, visiškai su manim nešneka, o man pačiai neišeina užkalbinti. Bandžiau atkreipti jo dėmesį. Pagaudavau jo žvilgsni, bet vietoj to, jog nusišypsočiau, staigiai nuleisdavau akis žemyn. Iš tikrųjų pastebėjau, jog jis kartais žiūri į mane. Jei ateinu į klasę ir pasidedu savo kuprinę - jis visada žiūri į mane, bet aš tada atsisuku ir jis staigiai nusuka žvilgsnį. Per pamokas man paklausus mokytojos klausimo, jis visada atsisuka ir žiūri į mane. Aš norėčiau jam nusišypsoti, bet sugebu tik ignoruoti jį, o mūsų žvilgsniams susitikus kelioms sekundėms pamirštu, jog norėjau nusišypsoti ar kažką pasakyti. Tai glumina, nes seniau neturėdavau bėdų bendraujant su vaikinais. Daug kartu norėjau lyg prie jo ir prieiti ir kažką pasakyti, bet man tai atrodytų kvaila. Be to, net nežinau ar jis nori su manim bendrauti. 
Kaip sužinoti ar jis nori su manim bendrauti ir kaip atkreipti jo dėmesį, jei jis gana nekalbus bei drovus?“


Sveika! Patirtis byloja, kad merginos iš prigimties yra labai dalykiškos. Vienos labiau, o kitos mažiau. Kuo esi mažiau dalykiškesnė, mažiau svarstai - tuo įdomesnė atrodai žmonėms ir tavo bendravimo stilius yra subtilesnis. Pirmas patarimas iš mano pusės ir yra tapti mažiau dalykiškai. Reikėtų mažiau koncentruotis į žvilgsnius, kūno kalbą, o daugiau dėmesio atkreipti į patį žmogų. Kiek suprantu, tai jis yra tiesiog pilka pelytė, kuri vis dar bijo mergaičių dėmesio arba yra lapinas, žaidžiantis mergaičių jausmais.
Kad ir koks šis vaikinas bebūtų, tu turi rimtai pasvarstyti ar jis tavo nosiai, jeigu tu stengiesi atkreipti jo dėmesį, o jis nededa jokių pastangų. Šis kelias yra vienas iš lengviausių būdų, kaip išsiaiškinti ar vaikinas tau tikrai reikalingas. Berniukas, kuriam tu patinki, niekada neleis tau lengvai pasiduoti. Jis pats darys, kalbins, parašys ir paskambins. Visgi santykiuose turi dominuoti vaikinas, o kiek leisi jam dominuoti priklauso tik nuo tavęs. Vienos merginos labiau principingos, o kitos mažiau, tačiau merginai privalu turėti principų, nes priešingu atveju berniukai pradės žaisti futbolą su tavo širdimi. Juk vaikinas klaupiasi merginai, o ne priešingai.

Manau, kad parodei jau nemažai ženklų, kad domiesi juo. Nieko baisaus nenutiks, jeigu jam parašysi. Pradėk nuo paprasčiausio kelio. Jeigu seksis megzti pokalbius virtualioje erdvėje, tai realybėje neturėtų būti itin sunku perteikti tą patį. Žinoma, jeigu jis net virtualioje erdvėje tave ignoruos - mesk jį. Niekada gyvenime negaišk savo laiko tuštiems vaikinams ar jų kvailiems žaidimams. Gyvenime tikrai atsiras toks vyras, kuris sugebės padaryti tave laimingą, stengsis, gaudys tavo žvilgsnį, tačiau viskam ateina savas laikas. Esi dar tikrai pakankamai jauna, neskubėk.
Berniukai dar tik auga, todėl tikėtis normalių santykių yra tikrai maža tikimybė.
Jeigu vaikinas yra nekalbus ir drovus, tai tu jo nepakeisi net trankydama keptuve. Kiekvienas žmogus turi tam tikrą temperamentą (flegmatikas, melancholikas, cholerikas, sangvinikas (skaityk čia)) ir šio nepakeisi niekada gyvenime. Ar bent jau dalelę jo visada turėsi su savimi. Todėl dėk mažai vilčių, jog jis persilauš. Žinoma, jis ims domėtis merginomis daugiau, tačiau tikrai dar ne dabar, nes visi požymiai rodo, kad mergaitės jam dar mažai rūpi, todėl duok jam laiko arba ramia širdimi palinkėk sėkmės.

Pirma sėkminga meilė, nesėkminga meilė ir taip nepradėta meilė... Kažkur girdėta? Beveik visi šie dalykai bent kartą nutinka kokiam nors žmogui. Tai beveik neišvengiama, nes žmogus visada ieško savęs, ieško savo sielos draugo, su kuriuo kartu išgyventų apokalipsę ir bando gyventi. Paauglystė dažniausiai ir tampa tuo etapu, kuomet žmogus sparčiausiai ieško savęs, todėl išbando daug dalykų. Todėl net nudegti meilėje yra gerai, nes patirties buvimas įvairiose srityse yra geriau nei jos nebuvimas.


2 Komentarai

  1. Oo pagaliau grįžo ,,tiesiu pagalbos ranka,, Valioo!! Labai laukiau,o šiaip man labai patiko ::)

    AtsakytiPanaikinti
  2. blogesnio straipsnio nesu skaičius. nuteiki ją, kad nieko neišeis ir viskas. baisu. tipai žmonių taip pat gali keistis, iš patirties sakau. o mergina, kurios bėda čia parašyta, turėtų žinot, kad rankų neverta nuleist ir tikrai nepatariu patikėtu tuo, kas čia patariama.

    AtsakytiPanaikinti