Aktyviausio skaitytojo rinkimai!

Rašytojų atrankos, rašytojų prisistatymai, mėnesio rašytoja... TD daug dėmesio skiria būtent rašytojoms, džiuginančioms jus įdomiais straipsniais, tačiau dar svarbesnis dalykas yra padėka jums, mielos skaitytojos. Dėkodama jums už jūsų paramą, tikėjimą bei kritiką, teenagedreams.lt komanda nusprendė surengti aktyviausios skaitytojos konkursą. Pastarojo metu jūs tiesiog turėsite įvertinti rašytojų darbą ir už tai gauti vertingų prizų. Sudominome? Skaityk toliau!

KAIP LAIMĖTI?

Viskas, ką turėsi padaryti, tai tik būti pavyzdinga skaitytoja. Aktyviai dalyvauk rubrikose, konkursuose, vertink straipsnius bei - svarbiausia - nepamiršk komentuoti. Nebijok išsakyti savo nuomonės, kritikuoti bei girti. Nes juk būtent tai ir yra didžiausia motyvacija, skatinanti teenagedreams.lt komandą nepasiduoti, tobulėti ir toliau stengtis džiuginti jus savo straipsniais. Ar gali kas nors būti paprasčiau? Sugaiši tik keletą minučių, o dovanos stebins kur kas ilgiau!

PRIZAS

Šįkart TD tikrai pasirūpino dovanų gausa! Aktyviausia, labiausiai dėmesį atkreipusi ir mintyse geriausiai įstrigusi skaitytoja turės galimybę pasipuošti stilingu laikrodžiu su juoda, odine juostele iš puosni.lt (laikrodį gali rasti čia), pradžiuginti savo veido odą levandų veido šveitikliu bei rožių veido šveitikliu GEIŠA. O pagrindinis Eco Desire prizas - vienas pasirinktas veido kremas iš Eco Desire kolekcijos. Puikiausia, kad kremų pasirinkimas toks platus (sausai odai, riebiai ir problematinei odai, mišriai odai...), kad tikrai atrasi tinkamą būtent sau!


Aktyviausio skaitytojo rinkimai prasideda jau dabar ir truks iki 2017 metų sausio pirmos dienos, tad turi pakankamai laiko parodyti, kaip nori šio prizo. Sukelk šypseną ne tik rašytojoms, bet ir pačiai sau. Taigi, skaityk, dalyvauk, komentuok ir.. laimėk!


7 Komentarai

 1. Tai ką čia komentuot jeigu straipsnių nėra:DDDDD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mielai prisijungsiu prie Jūsų iniciatyvos, nors, žinoma, reikėjo tai padaryti gerokai ankstėliau... Pagyvinkim TD!

  AtsakytiPanaikinti
 3. puiki ideja bei,dovanos.Sekmes visoms!
  P.S.Po biski jau pagyvinat TD :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Manau tai tikrai pad4s atnaujinti ir pagerinti TD! Nuostabu, kad sugalvojot! Yra motyvacija rašyti komentarus!:))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Puiki įdėja pasitarnausianti tiek skaitytojoms, tiek rašytojoms. Labai norisi pabandyti ir priziukai suviliojo. Sėkmės ir kitoms!

  AtsakytiPanaikinti