Naudingi patarimai, reikalingi kasdienybėje. III dalis

Kiekvieną dieną susiduriame su įvairiomis nedidelėmis, tačiau nemaloniomis problemomis. Ar kada nors pagalvojai, kaip galėtum jų išvengti? Skaityk toliau ir rasi naudingų patarimų, kitaip vadinamų life hacks, kiekvienai blogai kasdienybės situacijai!

1. Klausai savo mėgstamiausios dainos per telefono garsiakalbį, tačiau garso kokybė labai prasta? Įdėk telefoną į stiklinę - muzika pasidarys daug kokybiškesnė!

2. Nori, kad pjaustant svogūnus neašarotų akys? Palaikyk peilį po šaltu vandeniu!

3. Jei baigėsi skaistalai, vietoj jų gali naudoti reikiamo atspalvio lūpdažį.4. Tavo plaukai labai riebaluoti, o sausas šampūnas lyg tyčia baigėsi? Prieš eidama miegoti, įtrink vaikišką pudrą į riebaluotus plaukus - per naktį jie sugers nereikalingus riebalus.

5. Kad išsaugotum baltus, sveikus ir gražius dantis, atsigėrusi kavos ar saldaus gėrimo gurkštelėk vandens.


6. Nuolatos nerandi lipnios juostelės galo? Užmauk ant jo sąvaržėlę ir tai nebepasikartos!

7. Kai užrakini duris, padaryk ką nors neįprasto, kad paskui prisimintum, jog tikrai jas užrakinai.

8. Lašelis permatomo nagų lako įtvirtins tavo marškinių sagas, kad jos neiškristų. 

9. Kad tavo batų vidus nesmirdėtų, įdėk į juos po pakelį savo mėgstamiausios arbatos.


10. Degdama žvakę nuolatos nusidegini pirštus? Pirma uždek spagetį, o nuo jo - žvakę.

11. Į pirštą įstrigo rakštis? Ant tos vietos užpilk šiek tiek skystų PVA klijų, palauk, kol jie išdžius, o tuomet nulupk - rakštis turėtų išsitraukti.

12. Kad džinsai neturėtų nemalonaus kvapo, per naktį palaikyk juos šaldiklyje!

O kokių patarimų žinai Tu? Pasidalink jais komentaruose! 

6 Komentarai

 1. Bent jau man šis patarimai buvo visiškai nenaudingi. Visi šimtus kartų girdėti. Manau patarimų tema jau šiek tiek išsemta... Tai jau trečia dalis. Na gal kitos merginos ir tas naudingų, negirdėtų dalykų. Sėkmės💕

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dauguma patarimų tikrai girdėti, bet vat su svogūnu... Tikrai pravers:)Be to, vietoj sauso šampūno galima naudoti ir kakavą (tačiau tai tik tamsiaplaukėms!)
  Na o aš turiu patarimą, jei ant baldų užtiško kokio tušo, dažų ir sunkiai atsivalo drėgna šluoste - pabandykite nagų lako valikliu!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai atmestinai parašytas straipsnis. Net nekalbu apie išdėstymą. Toks jausmas, kad užtrukai max 10min. Visi tie patarimai girdėti milijonus kartų įvairiuose youtube kanaluose, skaityti įvairiausiuose tinklaraščiuose. Jei jau apsiimi tokią temą, turėk atsakomybės ir padirbėti daugiau :) Žinau, kad gali daugiau, tad pasistenk :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Patarimai gal visai ir nieko,bet jei darysi ketvirtą dalį butinai paieškok kokių nors naudingesnių ir mažiau girdėtų.Sėkmės ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Patarimų straipsnius visada perskaitau su didžiuliu malonumu, tad ačiū ir už šį, patiko :) Dar yra kur padirbėti su išdėstymu, gramatika, bet apskritai rezultatas gan neblogas.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Viska čia gerai nors patarimai ir girdėti, tačiau vis tiek pamirštame ir taip nedarome,o prisiminti ne pro šali.

  AtsakytiPanaikinti