Nuostabūs veido bruožai be jokių injekcijų!

Kiekviena iš mūsų turi bruožų, kuriuos pakeistų, jei tik turėtų galimybę. Tačiau galimybė iš tiesų yra! Tai - veido mankšta, kurią atliekant reguliariai, gali ne tik pataisyti nemėgstamus bruožus, tačiau ir pasiekti nuostabių rezultatų. Tad pasiraitojame rankoves ir kimbame į darbą!

1. Nors esi jauna, tačiau jau gali skųstis neryškiomis raukšlėmis ant kaktos? SPRENDIMAS: sulenkusi nykščius, tvirtai sukabink rankų pirštus. Tokioje pozicijoje esančias rankas padėk prie smilkinių. Jas stipriai spausk ir tempk kaktos odą link smilkinių. Pratimą reguliariai kartok 15 kartų ir neužilgo pastebėsi, kad raukšlių nebėra.

2. Visada norėjai kiek labiau pakeltų antakių? SPRENDIMAS: nors atrodo ir neįmanoma, reguliari veido mankšta gali pakelti tavo antakius! Su dviejais rodomaisiais pirštais pabandyk pakelti antakį kuo aukščiau ir užsimerk. Tokioje padėtyje pabūk 5 sekundes, tuomet pirštus patrauk ir atsimerk. Pratimą atlik 10 kartų.

3. Tavo akių kampučiai nusvirę į apačią? SPRENDIMAS: didžiųjų pirštų galiukus pridėk prie akių toje vietoje, kur jas kerta įsivaizduojamas brūkšnys, nubrėžtas statmenai per akies vyzdį. O smilių galiukus priglausk ties antakio lanko pabaiga. Tada stipriai spustelk ir palaikyk pirštus tokioje pozicijoje 30 sekundžių. Pratimą pakartok 3 kartus.

4. Svajoji apie dailius skruostikaulius? SPRENDIMAS: lūpomis paslėpk savo dantis ir jomis padaryk „O“ raidės formą. Tuomet uždėk rodomąjį pirštą ant skruostų ir kelk žandikaulį aukštyn. Po to pirštą patrauk. Kartodama tokį veiksmą 15 kartų reguliariai, netrukus pastebėsi stebinančius rezultatus.

5. Pavydi merginoms, turinčioms ryškesnę žandikaulio liniją? SPRENDIMAS: labiau pastebimą žandikaulio liniją gali turėti ir tu! Tau tereikia įtraukti skruostus ir lūpas padaryti taip, kad primintum žuvytę. Tokioje padėtyje išbūk penkias sekundes. Tuomet penkioms sekundėms nusišypsok taip, kad lūpos paslėptų savo dantis. Pratimą kartok 10 kartų.

6. Negali pasigirti putliomis, didelėmis lūpomis? SPRENDIMAS: čia tau pagelbės lūpų balzamai. Užsitepk šiek tiek vazelino ant lūpų ir įsivaizduok, kad privalai jį tolygiai paskirstyti tik lūpų judesiais. Pratimą kartok 30 sekundžių, o tuomet lūpas paslėpk burnoje taip, kad jų nesimatytų ir tokioje pozicijoje pabūk 20 sekundžių.

7. Vis kankina pagurklis? SPRENDIMAS: jei nori pamiršti pagurklio problemą, nepamiršk kasdien atlikti paprasto pratimo. Tau tereikia sukti galvą 5 kartus pagal laikrodžio rodyklę. Pradėk nuo nedidelių ratų ir vis juos didink. Tuomet padaryk tą patį, tik šįkart galvą suk į priešingą pusę. Pratimą atlik 15 kartų.

Atlik pratimus reguliariai ir jau po keleto savaičių pastebėsi, kad raukšlių ant kaktos nebematyti, lūpas labiau norisi bučiuoti, o ryškios žandikaulių linijos baltu pavydu pavydi ne tu, o tau!


7 Komentarai

 1. Straipsnis neblogas, tik norėjosi daugiau patarimų ir... kodėl nebuvo nei vieno paveikslėlio?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai įdomūs patarimai,tik galėjai paveiksliukų idėt,nes kartais biski sunku kaip kazka daryt ,bet siaip man patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Senokai ir tik labai mažai girdėjau apie veido mankštą, todėl iš tiesų esu dėkinga, kad parašei straipsnį apie tai. Pritarčiau anksčiau komentavusioms dėl paveiksėlių ir patarimų kiekio. Šiaip - būtinai išbandysiu, nes pora pratimų sudomino ir, tikiuosi, pravers :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Laba čia aš viena nesuprantu ar ka , bet jūs esate labai neaktyvios nu suprantu , kad jums ten pamokos ir panašiai , bet netapkite pasikėlusiomis

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai gerai atsimenu, kai buvau tikrąją to žodžio prasme pasinešusi ant veido mankštos. :D Tikriausiai esu perskaičiusi visus straipsnius ir peržiūrėjus visus video... Kaip smagu prisiminti ir vėl! Puikus strapsnis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kelis išbandžiau, patiko ir padėjo. Šaunuole Beatriče.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Asmeniškai man pritrūko paveiksliukų, atlikinėti pratimus būtų lengviau su vaizdine informacija. O apskritai bruožų pakeitimas skamba ganėtinai drastiškai - šiuo atžvilgiu linkstu būti kiek skeptiška. Kažkiek patobulinti, pastangrinti odą gal ir taip, bet kad po keleto savaičių dings raukšlės? Norisi tikėti, bet nemanau, jog tai realu :)

  AtsakytiPanaikinti