Rašytojų atranka: esi motyvuota - esi reikalinga!

2016 metai jau nesustabdomai lekia į pabaigą, o Tu vis dar negali jų pavadinti įsimintinais? Vis dar nedrįsti girtis, kad šie metai buvo Tavo metai? Tapimas TD komandos dalimi ne tik įspūdingai užbaigs pastaruosius metus, bet ir taps puikia tobulėjimo, savęs ugdymo ir svajonių pildymo pradžia. Tad jei gali didžiuotis originalumu bei kūrybiškumu, niekuomet nenustygsti vietoje, o kas svarbiausia, esi motyvuota - laukiame tavęs išskėstomis rankomis. Stebink mus ir skaitytojas savo talentu prisijungdama prie rašytojų gretų!           KODĖL VERTA DALYVAUTI RAŠYTOJŲ ATRANKOJE? 

    Tapimas TD komandos dalimi - tai nuostabus pasirinkimas visoms, norinčioms atrasti save. Ar kada nors įsivaizdavai, kaip atrodytų tavo straipsnis jaunimo pamėgstuose žurnaluose? Tapus viena iš rašytojų, tau nebereiktų to įsivaizduoti - portale kiekvieną mėnesį yra renkama mėnesio rašytoja, kurios straipsnis puikuojasi JUSTĖ žurnale. O www.grozioguru.lt suteikia progą talpinti rašytojų straipsnius grožio temomis. Tad nesunku suprasti, kad TD - tai puiki pradžia pradėti žurnalistės ar rašytojos karjerą.

    Per daugiau nei ketverius egzistavimo metus užmezgėme ryšius su garsiomis Lietuvos įmonėmis, tapusiomis mūsų remėjais ir partneriais. Iš pastarųjų gauname daug dovanų, kurias paskui padovanojame nusipelniusioms, atsakingoms rašytojoms.
   
    TD - tai puiki vieta rasti bendraminčių, besidominčių tais pačiais dalykais kaip ir Tu! Tavo draugėmis gali tapti ne tik skaitytojos, komentuojančios straipsnius bei aktyviai dalyvaujančios pokalbių lange, tačiau ir pačios rašytojos, kurios visuomet palaiko viena kitą ir gali pasidžiaugti jaukia, draugiška darbo atmosfera. O juk naujos, šiltos pažintys geriausiai sušildo gūdžiais rudens ar žiemos vakarais, tiesa?
   
     Klausimas "Ką veikti?" tavo galvoje skambės daug rečiau, nes TD yra puiki vieta turiningai praleisti savo laisvą laiką. Čia tu ne tik praplėsi savo žinias apie rašomą dalyką, bet ir pastebėsi akyse gerėjančius pažymius iš lietuvių kalbos pamokų, nes juk visos žinome, kad praktika yra geriausia mokytoja. Ir čia tavęs niekas nevers rašyti apie tai, ko tu nenori. Mes suteikiame kūrybinę laisvę, tad turėsi galimybę išreikšti save.

REIKALAVIMAI

     Ieškome kūrybingų, atsakingų bei draugiškų merginų, kurios rašytų lietuviškomis raidėmis, rišliai, nedarant daug skyrybos, gramatinių ar stiliaus klaidų. Kita labai griežta taisyklė - jokio plagijavimo. Remtis įvairiais informacijos šaltiniais galima, tačiau kopijavimas žodis į žodį yra draudžiamas. Taip pat labai svarbu žinoti, jog kiekviena privalome parašyti mažiausiai vieną straipsnį per savaitę. Jei to padaryti negalite dėl svarbių priežasčių, privalote tai pranešti. Kitas svarbus aspektas - laisvas laikas. Jo turėti yra labai svarbu, nes straipsnis nėra parašomas per pusvalandį. Ir svarbiausia - nepamiršti, kad tas laikas, praleistas rašant straipsnį, tikrai atsipirks!

KAIP PATEKTI Į KOMANDĄ?

Šįkart pakeitėme rašytojų atrankos struktūrą. Ją sudarys tik viena dalis - klausimai. Atsakymai turi būti pateikti el.pašto langelyje. Kadangi nuomonę apie tave susidarysime tik iš to, ką parašysi - negailėk savo klaviatūros ir pasistenk atsakyti kuo plačiau.

1. Vardas, pavardė, amžius.
2. Apibūdink save. (ką mėgsti veikti laisvalaikiu? Kaip tave apibūdina draugai? Ar turėtum pakankamai laisvo laiko rašymui? ir kt.)
3. Tavo rašymo patirtis ir santykiai su kūryba (tinklaraščiai, konkursai, mokykla, laikraščiai, būreliai ir kt.) Jei rašymo patirties vis dėlto neturi ir nesi su tuo susidūrusi, kodėl nori tai išbandyti?  
4.  Iš kur sužinojai apie "TD" portalą ir nuo kada čia lankaisi?
5. Įvardyk bent kelis didžiausius mūsų portalo pliusus ir minusus. Ko, tavo nuomone, pas mus trūksta, kaip būtų galima sustiprinti pliusą ir pašalinti minusą?
6. Kas yra tavo rašymo "varikliukas"? Apie ką tau labiausiai patinka rašyti? Įvardyk bent penkias konkrečias temas straipsniams/rubrikoms.
7. Ar manai, jog tikrai galėtum išpildyti visus aukščiau pateiktus reikalavimus, skirtus mūsų rašytojoms?
8. Ką surasti, išmokti, pasiekti, suprasti norėtum rašydama "TD"? Įvardyk savo lūkesčius ir tikslus.
9. Tavo kontaktai (skype, facebook, instagram). Viešai jie nebus platinami.
10. Ar dar turi ką nors pridurti? Jei taip, ką?

Tavo atsakymų su dideliu nekantrumu laukiame el. paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com iki gruodžio 5 dienos ir linkime tau sėkmės. Jei mus sudominai ir esi tinkama būti rašytoja, po kelių dienų nuo laiško išsiuntimo, gausi kvietimą prisijungti prie mūsų komandos.

 SENOMS RAŠYTOJOMS: jeigu jūs kada nors rašėte mūsų portale ir skaitydamos šį straipsnį pagalvojote, jog norėtumėt prisijungti prie komandos - būtent tai ir padarykite. Senosioms rašytojoms užtenka tik parašyti į facebook'ą, jog norite grįžti, ir jūs būsite priimtos! Labai labai jūsų laukiame, todėl pagalvokite apie šią galimybę.

Dabar belieka tikėtis, kad paskutinį šių metų mėnesį pasitiksime su nauja, motyvuota ir talentinga komandą, kuri sudrebins mus ir mūsų mylimus skaitytojus įdomiais bei originaliais straipsniais!


6 Komentarai

 1. Iš patirties kalbu - nieko nebūčiau pasiekusi rašyme, bloginime, jei ne pabandymas patekti į šią komandą. Patekau, labai daug ko išmokau, pykausi, rėkiau, ant manęs pyko, manęs nemėgo, viena kitai pavydėjom, tačiau galų gale išaugom į dideles panas, kurios ne tik kad turi patirties rašyme, bet ir pačiame gyvenime. Galų gale visas komandos nares laikau savomis, savo draugėmis ir visada laikysiu naujas rašytojas savo draugėmis ir padėsiu kuo galėsiu. Kažkada buvau didelė šios dėlionės detalė, o dabar tik smulki, tačiau dėl to sugebėjau dėlioti savo dėlionę, kurią iki šiol dėlioju labai sėkmingai. Merginos, jei tikrai jaučiat kažką rašymui ir jaučiat, kad sugebat ir norit - čia, Teenage dreams yra jūsų pakilimo takas. ;) Laukiam visų, ne tik jaunučių, bet ir peraugusių paauglių. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sakot, kad būtina įkelti bent vieną straipsnį per savaite. Na, jūsų komandą sudaro 8 merginos, o per mėnesį vos kelis straipsnius parašot. Anksčiau ateidavau čia ir su dideliu noru bei užsidegimu skaitydavau jūsų straipsnius, o dabar nebėra net ką skaityt. :) Susimąstykit

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tai mes ir mąstom. Dabartinės rašytojos nebenori, todėl ieškom, norim kurt motyvuotą komandą. Mąstom ir darom, tai vienas iš veiksmų. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visoms, kurios dar svarsto ar verta bandyti - 100% ir be jokių abejonių! Niekur kitur negausit tokios patirties komandiniame darbe ir tokių galimybių išbandyt save. Jei tik esate kūrybingos ir mėgstat rašyt, esat labai laukiamos mūsų komandoje ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kartais pasigailiu, kad taip ir niekad nesudalyvavau TD atrankoje, dabar tam jau atrodo per vėlu. Bet kokiu atveju, jei tik kirbas noras, bandykit, nelaukit, kol mirs jūsų idėjos arba, kad ir kaip baisiai skambėtų, jūs!

  AtsakytiPanaikinti