Top - 5 geriausi serialai

Tikriausiai visiems patinka serialai - vieniems siaubo, kitiems fantastikos, dar kitiems - kriminaliniai ir daug kitų. Tačiau, galbūt dar neatradote tokio serialo, kuris prikaustytų jūsų dėmesį taip, kad nė sekundės nepasidarytų nuobodu. Tad šį kartą siūlome Top - 5 geriausius serialus, kurie neabejotinai prikaustys jus ilgam prie kompiuterio.

1. Pretty little liars - Jaunosios melagės

Penkios geriausios draugės - Emilė, Spencer, Arija, Hana ir Alison. Puikios mokyklos mokinės, išsiruošia į nakvynę, tačiau dingsta populiarioji Alison. Tik po metų likusios 4 geriausios draugės nutolusios viena nuo kitos, atnaujina ryšį. Atrodo, merginos susitaikiusios su Alison netektimi, tačiau merginos pradeda gauti žinutes iš paslaptingojo "A", kuris grasina atskleisti visas jų paslaptis, kurias žinojo tik Alison. Tačiau, kai randamas Alison kūnas, merginoms tenka spėlioti ir aiškintis, kas yra "A" ir ko jis siekia.


2. Devious maids - Apsukrios kambarinės

Keturios kambarinės dirba Beverli Hilso prabangiuose namuose. Visos tarnaitės gudrios ir moka išsilaikyti darbe. Rouzė, Karmen, Valentina ir Zoila. Visos apsukrios kambarinės žino net ir juodžiausias savo šeimininkų paslaptis. Kiekvienos iš apsukrių kambarinių darbe netrūksta nesusipratimų bei linksmų akimirkų. Viskas prasideda, kai nužudoma kambarinė Flora. Tyrėjos Marisol sūnus kaltinamas žmogžudyste. Marisol neturi kito pasirinkimo, kaip apsimesti kambarine ir stengtis išsiaiškinti Floros žmožudystę.

3. Scorpion - Skorpionas

Federalinis agentas Keibas Galas įdarbina Volteriob komandą, skirtą įvairioms pasaulio grėsmėms nuslopinti. Komandą sudaro: Volteris Obrajanas, kurio intelekto koeficientas yra 197, Hepi Kvin - mechanikos specialistė, Silvestras Dodas - žmogus skaičiuoklė ir Tobis Kurtis - genijus psichologas. Į komandą Volteris pakviečia paprastą padavėją Peidžę Dinin, kuriai jie padės bendrauti su jos sūnumi genijumi Ralfu, mainais už tai, kad ji padės genijams suprasti žmones su mažesniu intelekto koeficientu nei jų. Taip susidaro komanda - Skorpionas, kurie rizikuoja gyvybėmis dėl žmonių.


4. Teen Wolf - Jaunasis vilkas


Viskas prasideda, kai Skotui Makolui, paprastam mokyklos mokiniui, įkanda vilkolakis. Skotas turi išmokti valdyti savyje tūnantį vilkolakį. Vaikinas įsimyli mokykloje naujokę Alison, kuri yra kilusi iš vilkolakių medžiotojų giminės. Vaikinas yra priverstas laikytis nuo merginos atokiau. Skotas apie tai, kad yra vilkolakis, papasakoja tik geriausiam draugui Stailsui, paprastam miestelio Šerifo sūnui, kuris amžinai klausosi tėvo policijos pranešimų ir kišasi į jo bylas. Kol Skotas iš visų jėgų stengiasi valdyti savyje vilkolakį, Stailas ieško būdų kaip jam padėti. Tačiau laikui bėgant Skotas ir Stailsas turi apsaugoti miestelį nuo kito siautėjančio vilkolakio.

5. Lucifer - Liuciferis
Serialas apie puolusįjį angelą, kuris valdė pragarą. Tačiau vos Liuciferiui nusibodus, jis pabėgo iš požemių į Los Angelą ir įkūrė klubą. Mėgaudamasis žmonių paprastu gyvenimu Liuciferis renka prasiskolinusias sielas ir padeda žmonėms. Netrukus gyvenimo keliai suveda Liuciferį su Los Andželo detektyve, kurios charakterį Liuciferiui sunku suprasti. Tačiau vos su detektyve susidraugavęs Liuciferis, padeda tirti bylas. Viską apsunkina atvykęs Liuciferio brolis - Amandielis, kuris stengiasi jį įkalbėti grįžti į pragarą.

Pagarbiai, rašytoja Dovilė


10 Komentarai

 1. Du iš šių serialų esu žiūrėjusi. Kitų ne. Aprašymai yra konkretus, trumpi, bet labai aiškūs. Šaunuole Dovile. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visų pirma noriu pasveikinti prisijungus prie komandos :) Tikiuosi priklausysi tai mažumai, kuri ilgai dirbs td labui.

  Pati žiūriu du iš šių serialų. Aprašymai sausoki, neįtraukiantys. Kitą kart rašant tokio tipo straipsnį apklausk draugų nuomonės, parašyk savo nuomonę, pristatyk pagrindinius aktorius, serijos trukmę, kiek yra sezonų ir pan. :) O šiaip, kaip pirmam straipsniui, tai labai gerai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pamačiusi straipsnio pavadinimą žiauriai nudžiugau, nes tai tema, kuri man žiauriai patinka, bet pradėjus skaityti nusivyliau. Aprašymai visiškai neįdomūs, tiesiog per sausi, atrodo, kad iš filmai.in aprašymus nukopinai, tokius sausus, kad net realybei ištrokšti. Jokios nuomonės, nieko. Net nesupratau koks čia top 5 ar pagal tave, ar pagal tavo draugus, o gal pagal imdb. Nepaaiškinai, kodėl būtent šie serialai yra top 5. Jokių emocijų, jokio tavo ryšio su straipsniu. Visą laiką visiems įdomu žmonių įspūdis, jų nuomonė. Čia tas pats, kaip išpilti mintinai iškaltą eilėraštį, be intonacijos. Vienas dalykas, kuris patiko, tai išdėstymas. Tikiuosi žiauriai pasitempsi, sėkmės :) sorry jei kažkaip įžeidžiau, bet čia tik mano nuomonė, tikriausiai kiti mano kitaip. peace.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnio tema tikrai gera, neišsemiama ir nepabostanti. Tik su išpildymu dar reikėtų padirbėti - aprašymai sausoki, trūksta tavo rekomendacijų, konkretaus išskyrimo, kam ir kodėl rekomenduotumei tuos serialus žiūrėti. Be to, užkliuvo pasakymas "geriausi serialai" - manau, tai subjektyvu, nebent visur būtų skelbiama, jog jie paeiliui užima aukščiausias pozicijas top'uose. Kiek žinau, taip nėra, tad trūko informacijos, kas, kaip. kodėl. Sėkmės ateity! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Prie straipsnio pateikimo dar tikrai reiktų padirbėti. Aprašymai, pakartosiu, sausi ir neįdomus. Taip pat renkant TOP'us reiktų kliautis ne tik savo nuomone, o pasiklausti draugų ar kitų TD rašytojų. Pavyzdžiui man, šie serijalai tikrai nėra patys geriausi. O labiausiai supykau, kad neradau nieko apie savo mylimą "The Vampire Diaries". O pabaigai, linkiu sėkmės rašyme ir juk visi mokomės iš savo klaidų :).

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pati nesu didelė serialų mėgėja. Esu mačiusi tik "Apaukrios kambarinės". Man tai tikrai labai patiko. Su nekantrumu laukdavau kol galėsiu įsisukti į pledą ir žiurėt į šį puikų serialą 😄😄 Pati į šį sąrašą būtinai įtraukčiau niekad nenusibostančias "Nusivylusias namų šeimininkes" ir intriguojantį serialą " Kerštas". Tikrai puiki ir pasisekusi serialų apžvalga! Sėkmės kituose darbuose 😉

  AtsakytiPanaikinti
 7. puikūs gerai pasirinkti serialai :)Esu žėjusi jaunasias melages,bet ne taip užkabino kaip jaunasis vilkas ir nelabai traukė.Serialų aprašymai pastebėjau,kad yra tik apie serialu įpusėjima,tad norėjosi daugiau(,bet tai yra gerai,nes kadangi sudominai ir šiek tiek pasidomėjau).Be to Dovile labai noriu tave pagirti kadangi esi nuostabi rašytoja ir man tiesą sakant labai įdomiai skaitosi tavo straipsniai :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Na, aš nesu didelė serialų megėja, o galbūt jų nežiūriu todėl, kad neturiu laiko:D bet whatever, reiks kada nors peržiūrėt šiuos serialus, kad jau taip jie reklamuojami:D
  Beje, man labai patiko Breaking Bad - siūlau visoms pažiūrėti.

  Dėl rašymo stiliaus, tai pritariu vienam komentarui, filmų aprašymai lyg iš... Filmų svetainės... Galėjai pati daugiau įdėti fantazijos ir perfrazuoti rastą informaciją, galėjai išsakyti savo nuomonę. Galbūt tai tik mano nuomonė ir kitoms atrodo kitaip.

  Whatever, sėkmės rašyme!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Esu mačiusi 2 serialus, o straipsnis puikus.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Dar Vampyro dienoraščiai liuks!

  AtsakytiPanaikinti