Asmenybės bruožai, padėsiantys išlaikyti santykius


Tikriausiai visos turime širdyje tą norą suvilioti visus pasaulio vaikinus, norą visada ir visur atrodyti pritrenkiančiai, kad vaikinai tiesiog negalėtų atplėšti nuo mūsų akių, bet šiandien nekalbėsime apie tai, kaip atkreipti į save visų vaikinų dėmesį, kalbėsime apie tai, kokia reikėtų būti, kad rastum tą vienintelį, kuris būtų pasiryžęs su tavimi nugyventi netgi visą savo gyvenimą! Taigi pradedam...


5 merginos bruožai, padėsiantys išlaikyti brandžią draugystę:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „read books“ 1. Skaityk knygas. Knygos ne tik pakelia intelekto lygį, bet ir padaro tave brandesne, suteikia žinių apie visokiausias gyvenimo situacijas, atveria kelius į įvairias diskusijas, be to, skaitymas praplečia tavo vartojamosios kalbos žodyną, dėl to tavo kalba pasidaro savita, o tai reiškia, kad atrodai labiau išprususi, su tavimi darosi įdomu bendrauti.

2. Domėkis tuo, kas vyksta Lietuvoje ir netgi pasaulyje. Įvairūs įvykiai, naujienos, katastrofos, renginiai ir kitokie mūsų spaudos iškeliami aspektai yra svarbūs, norint turėti gerus santykius su vaikinu. Negi kalbėsi su juo apie kosmetiką ar naują šukuoseną? Patikėkite, brandūs pasikalbėjimai įvairiomis temomis sudarys įspūdį. Parodykite, kad turite savo nuomonę įvairiais gyvenimiškais klausimais ir ją argumentuokite, tai vaikinui leis labiau jumis pasitikėti ir netgi kreiptis pagalbos ar patarimo.

3. Leisk sau kartais būti paprasta. Dūminis makiažas ir šukuosena tarsi iš salono kiekvieną dieną tikrai nesukurs gero įspūdžio. Niekam nepatinka princesės, kurios bijo nusilaužti nagą ar išsipurvinti drabužį. Leiskite sau kartais pasirodyti viešumoje be makiažo ar tobulos šukuosenos, suvelti plaukai dabar juk labai madinga! Taip pat sportinė apranga, plokščiapadžiai tikrai nesugadins jūsų tobulo įvaizdžio, nerūpestingumas vaikinams patinka.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „sport“
4. Sportuok. Sportas yra neatsiejama gražios figūros dalis, o juk visos norime būti gražios, lanksčios, plonos. Vaikinams patinka sportuojančios merginos, nes tai reiškia, kad jos yra sveikos, aktyvios, prisižiūri save ir supranta, kas yra naudinga jų kūnui, be to, kai kurie vaikinai sako, kad prakaituotas kūnas yra labai seksualu, taigi kodėl nepradėjus sportuoti?

5. Skirk laiko savęs analizei. Žmonės, kurie pažįsta save, žino, ko nori iš gyvenimo ir antrosios pusės visada yra labiau vertinami, su tokiais žmonėmis lengva bendrauti, nėra bereikalingų scenų ir gyvenimas paprastesnis. Žinant, kad vaikinai dažnai nėra labai įžvalgūs, šitoks žinojimas labai padėtų geresniems santykiams tarpusavyje.

Svarbu! Primenu, kad šios taisyklės nepadės susirasti vaikino, bet padės išlaikyti galimus kandidatus, kurie žvelgia ne tik į išorinį grožį, bet nori jus pažinti ir iš vidaus, be to, jos veikia tik su protingais vaikinais, kitaip sakant, tais, kurie yra pasiruošę rimtai draugystei.

Ir pabaigai norėčiau pasakyti: jeigu nesugebate susirasti vaikino, arba nerandate tinkamo, problema ne jumyse, problema vaikinuose. Patikėkite, pasaulį tikrai yra skirtas vaikinas jums, tik reikia laiko jį atrasti. Sėkmės!


8 Komentarai

 1. Elementarus, aiškus, tačiau kartu gilus ir įtraukiantis. Tik nesuprantu, kodėl kalbama apie vaikinus. Manau šie punktai/žingsniai skirti puoselėti ir išlaikyti draugystę. Tikrą draugystę neparemta vien plepalais apie drabužius ir makiažą. Įraše aprašyti bruožai ugdo kaip asmenybę ir padeda bendrauti su draugais,vaikinais, mokytojais, dėstytojais ir galiausiai surasti tikrų ir brandžių draugų. Manau jei kiekvienas žmogus turėtų ir puoselėtų bent porą čia aprašytų bruožų pasaulis būtų geresnis, paprastesnis ir nesikraustytų iš proto 😄

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šiaip skeptiškai vertinu straipsnius, kur minimi vaikinai. Kaip jam patikti, kaip suvilioti ir pan.
  Visi tavo punktai apibūdina tai, kaip elgiasi brandus, norintis tobulėti žmogus. Ir kaip minėjo Gabrielė, šie bruožai padeda komunikuojant su visa visuomene. Ne vien su vaikinais. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pirmiausia, į akis krito labai ilgi sakiniai ir dažnas tų pačių žodžių kartojimas - patarčiau atkreipti į tai dėmesį rašant kitus straipsnius :) O apskritai (man) tema pasirodė ne itin naudinga - mano nuomone, visa tai, ką aprašei, reikėtų daryti ne dėl kažkieno kito (vaikino), bet dėl savęs. Sportuoti todėl, kad TU nori jaustis geriau, skaityti knygas, nes TAU įdomu ir TAU tai naudinga. Reikėtų mažiau kreipti dėmesį į tai, ką pagalvos kiti, bet tokia mano nuomonė, aišku, tik subjektyvi.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis visai nieko tik kai kur suabejojau kai kur nusijuokiau,bet linkiu sėkmės kitame straipsnyje ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gana paprastas straipsnis, bet įdomu buvo skaityti. Pati esu apie tai rašiusi (tiksliau apie apskritai santykius su žmonėmis), tad nėra nieko, ko nebūčiau paminėjusi savo straipsnyje. Bet whatever, kai kam gal ši informacija buvo labai naudinga.
  Tik straipsnyje man "užkibo" vienas dalykas: "visos norime būti plonos". Visu pirma gerokai geriau skambėtų lieknos. Be to, negi rimtai reikia sportuoti tik tam, kad taptume lieknomis ir ar iš vis tas lieknumas it manekenių yra gerai ir patinka vaikinams? Juk yra net daryta apklausų, kurios rodo, jog kiek apvalesnės, moteriškų formų merginos yra kur kas patrauklesnės už tas, kurios turi idealų "sixpack'ą". Na, čia tokios mintys pamąstymui:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man labai patiko, ką paminėjai ten kur parašyta "svarbu"! Nes jau galvojau, nejaugi galvoji, kad visiems vaikinams patink tokios merginos, kurios laikosi šių punktų😁
  Šiaip straipsnis puikus. Puikiai viskas išdėstyta, smagu skaityti;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis patiko, tačiau kaip ir keletas kitų, manau derėtų koncentruotis ne vien į vaikinus. Turiu omenyje, kad šie patarimai yra skirti apskritai bendravimui su žmonėmis, o ne vien norint išlaikyti/susirasti/sudominti vaikiną. Bet šiaip straipsnis patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Man patiko ir pritariu, kad princesės niekam nepatinka.

  AtsakytiPanaikinti