BLOGMAS #1: 24 punktai, padėsiantys greičiau sulaukti Kalėdų

Prieš metus laiko buvau parašiusi Advento kalendoriaus darbų sąrašą (paskaityk ČIA), kuris sulaukė nemažai teigiamų reakcijų, tad "Teenage Dreams" portalas naują versiją pristato ir šiemet! Dar kartą mėginsime skaitytojoms pažerti idėjų ir patarimų, kurie praskaidrins lėtai slenkančias, šventiškos laukimo nuotaikos kupinas dienas. Tačiau šį kartą turime daug įspūdingesnę naujieną - "Teenage Dreams" priėmė "Blogmas" iššūkį - džiuginsime skaitytojas kalėdinių straipsnių gausa nuo gruodžio 1 iki 24 dienos!

Sakyk, ką nori - Advento kalendorius, gerų darbų sąrašas - kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Svarbiausia pradėti kartu jau pačią pirmąją gruodžio dieną ir maloniomis emocijomis, šypsenomis bei kalėdiniu džiaugsmu dalintis kartu.

1 diena. Nesvarbu, kiek dabar valandų yra tau skaitant šį įrašą - šiandien yra gruodžio pirmoji, pati Advento pradžia. Pasiryžk ir sau tyliai pasižadėk, kad šį mėnesį pasistengsi nekelti chaoso, bereikalingai nesipykti su aplinkiniais ir neskleisti blogos energijos. Advento metas yra ramybės, darnumo ir susikaupimo metas.


2 diena. Penktadienis - jau čia! Argi nesmagu? Jei jokių planų su draugais neturi, leisk sau susikurti jaukią, kalėdinę atmosferą - išsivirk didelį puodelį arbatos ar kakavos, pasiimk užkandžių, užsidėk veido kaukę, įsisuk į minkštą pledą ir žiūrėk televizorių. Neimk telefono kartu su savimi! Pamatysi, kad kartais iš tiesų naudinga atsiriboti nuo interneto nors trumpam.

3 diena. Šeštadienio pramogos skamba šauniai. Šiandien padaryk kažką, ko anksčiau nebandei, tačiau trokšti. Galbūt išbandysi naują kavą (kurios pavadinimas skamba neskaniai, bet visgi nori pabandyti), galbūt pirmą kartą pačiuožinėsi ant ledo ar nuspręsi kelias valandas (o gal net visą dieną) pabūti be telefono? Gal nusipirksi naujus batus ar aplankysi naują kavinę, įsigysi kalėdinį megztinį ar naują puodelį, išdekoruotą kalėdiniais simboliais? Idėjų netrūksta, tik panorėk!

4 diena. Sekmadienis - šventa poilsio diena. Kodėl nepasimėgavus super greitu ir be galo gardžiu skanėstu? Tau tereiks ryžių dribsnių ir šokolado. Išlydyk šokoladą, supilk į dribsnius ir išmaišiusi suformuok sausainius. Leisk sustingti ir mėgaukis dievišku skoniu.

5 diena. Nusipirk mylimiausio kvapo žvakę ir uždek ją savo kambaryje. Ar žinojai, kad mėgstami kvapai gali pagerinti tavo nuotaiką? Mano mėgstamiausią žvakę gali pamatyti ŠTAI ČIA.

6 diena. Pasikabink šviečiančių girliandų savo kambaryje - ant lovos, lentynų, durų, stalo ar spintos - nesvarbu. Pamatysi, iškart įpūs kalėdinio laukimo ir džiaugsmo.

7 diena. Vidurys savaitės... jautiesi pavargusi ir jau vis dažniau paČIA).
sižiūri į kalendorių besivildama greičiau ateinančio penktadienio. Atsipalaiduok! Pasižiūrėk filmą kartu su draugėmis (rekomenduojamų filmų straipsnį gali paskaityti

8 diena. Pabūk virtuvės karaliene - iškepk kažką saldaus, pagamink mamai vakarienę ir nudžiugink šeimą.

9 diena. Jeigu turi jaunesnių brolių ar seserų, pasiimk juos į lauką pažaisti su sniegu ar pačiuožinėti. Patikėk, jie tavo dėmesio nori, net jei to ir nerodo. Jei šeimoje esi jauniausia, paskambink seneliams, broliui ar sesei!

10 diena. Nusipirk naujas, minkštas, storas kojines. Kodėl ne? Svarbu per šventes nesušalti ir jaustis patogiai.

11 diena. Pasigamink kokį nors karštą gėrimą: kisielių, gal kompotą, įdomesnę arbatą ar kavą su priedais. Sušildys.

12 diena. Pagalvok, ką rengsiesi šventėms. Juk atrodyti gražiai ir tvarkingai yra svarbu, ar ne?

13 diena. Susitvarkyk papuošalų dėžutę. Jei papuošalus laikai ne dėžutėse, susitvarkyk tą vietą, kur jie yra. Atidėk tuos, kurie jau nebetinkami nešioti, padovanok jaunesnei sesei, pusseserei ir pagalvok, gal metas naujiems aksesuarams?

14 diena. Ar nebūtų nuostabu nustebinti savo artimiausius draugus maloniomis staigmenomis? Tokia smulkmena kaip keli saldainiai ir šokolado plytelė gali nudžiuginti tavo draugus ir jie už tai tau padėkos.

15 diena. Pabandyk pabūti profesionalia fotografe ir nupaveiksluok ypatingai gražią kalėdinę nuotrauką. Gal tai bus balta paklode pasidabinusi gamta, gal tavo mėgstamiausias puodelis su eglute ir šviečiančiomis girliandomis fone, tikrai nesvarbu! Pabandyk pagauti nuostabų kadrą, kurį vėliau galėsi panaudoti net atvirukams.

16 diena. Penktadienis - tikrų tikriausias filmadienis! Šventės artėja, rodoma vis daugiau kalėdinių filmų, tad kodėl negrįžus iš mokyklos ir iškart nepersirengus į pižamą su sąrašu filmų? O gal dar nuspręsi pasikviesti draugių?...

17 diena. Pasidaryk 2016-ųjų albumą. Pasidaryk įsimintiniausių akimirkų nuotraukas ir suklijuok į albumą. Nepamiršk prierašų ir datų! Bus ką prisiminti kitais metais...

18 diena. Paruošk slaptų raštelių ir pakabink ant eglutės. Pvz., gali parašyti keletą kalėdinių frazių ar sveikinimų, vilčių ateinantiems metams... Pakabink ant eglutės ir lauk namiškių reakcijos.

19 diena. Iškepk sausainių / keksiukų / kitų kalėdinių skanumynų ir išdalink draugams / mokytojams.

20 diena. Net jei ir esi didžiausia tinginė, net jei ir nesisukioji virtuvėje kaip žuvis vandenyje, pasigamink savo mėgstamiausią patiekalą!

21 diena. Padėk dovanų po egle!

22 diena. Pabūk nuostabia dukra ir sutvarkyk namus už mamą. Prieš šventes mamos tampa siaubingai užsiėmusios, tad kodėl nepalengvinus jos gyvenimo? Pamatysi, mama tokį poelgį prisimins.

23 diena. O ar šiais metais apsilankei savo apylinkės kalėdiniame miestelyje? Ne? Ko dar lauki?

24 diena. Apipilk sveikinimais kiekvieną, kas pasitaikys tavo kelyje! Šiandien - pati nuostabiausia šventė metuose, paversk ją laiminga ir įsimintina. Su Šventomis Kūčiomis ir artėjančiomis Kalėdomis!

Pagarbiai, rašytoja Paulina

Ar prisijungsi?


8 Komentarai

 1. Faini, maži, nieko ypatingi darbeliai, ar veiklos kurios tikri įdomios ir linksmos. Šaunuole, Paulina :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Neblogai, sakau gal reikia imtis kikvieną dieną vykdyti šias užduotis? Na, pažiūrėsim:)
  Tiesa, 7 dienos įraše įsivėlusi klaidelė...
  Šiaip man patinka tokio tipo įrašai, nes visada galima gauti įkvėpimo ar paskatos kažką pradėti/daryti.:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man patiko! Tokio tipo straipsniai labai smagūs ir malonu kiekvieną dieną vykdyti įvairiausias užduotėles. Šaunuole!:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai puikios idėjos! Esi advento kalendorių maniake, dėja šiuo vargu ar pasinaudosiu, tačiau kitoms merginoms tikrai padės greičiau ir šventiškiau sulaukti didžiųjų metų švenčių 😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 5. Paulina, gal ir negalėčiau taip sakyti, bet esi viena mano favoričių. Straipsniai visuomet gražūs akiai, prie teksto irgi negaliu prikibti. Smagu tokius straipsnius skaityti! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Jau matau antrą tokį kalėdinį straipsnelį ir pasinaudoju jo patarimais.Kadangi šiadien buvo trečia diena,o pagal tavajį straipsnelį reikėtų išbandyti kanors naujo,o aš nesu ragavusi kavos(esu ti vienuolikos)tai nusprendžiau pasinaudoti tavają įdėja.Ir žinai ką? Kava buvo žiauriai karti ir neskani,tad išpiliau ir nuleidau ją į klozetą XD

  AtsakytiPanaikinti
 7. Šventiškas, jaukus, vizualiai patrauklus straipsnis. Ačiū, kad užkrėtei kalėdine dvasia!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nors perskaičiau po Kalėdų, tačiau patarimais pasinaudosiu kitais metais.

  AtsakytiPanaikinti