BLOGMAS #14: Dovanų idejos vaikinui


Kalėdos jau čia pat, o tu dar nežinai, ką dovanosi savo vaikinui? Neturi idėjų? Nusiramink, dar turi laiko. Na, o čia trumpas sąrašas originalių idėjų dovanoms.

  1. Jūsų nuotraukos. Argi nemiela gauti nuotraukų girliandą? Visi jūsų nuotykiai įamžinti ir dabar galite tuo pasidžiaugti. Kaip tai padaryti? Pirmiausia, reikia turėti jūsų nuotraukų, tada paėmus gražių siūlų surišk jas, kad būtų galima vartyti arba  pasikabinti ant sienos.Viskas turėtų atrodyti maždaug taip, kaip nuotraukoje.
2. Megztiniai su žodžiais "Queen" ir "King". Tikriausiai jau matei juos Facebook'e ar Instagram'e. Bet tai dar ant bangos. Manau, ir tau ir jam taip patiktų.
3.  Laikrodis gražioje dėžutėje su užrašu: "Po šitiek laiko aš vis dar tave tebemyliu." Kaip jauku  ir nuoširdu, tiesa?
4. Kuponas. Paimk lapą ir dailiai sukarpyk ir papuošk. Ant jo užrašyk ką nors panašaus: "Lėtas šokis" arba "Nemokamas masažas", o gal "Filmų naktis". Pridėk tokių kuponų ir kai jis norės, su juo galėsi tai atlikti. Bus labai smagu. Tiesa, kuponai bus tavo rankų darbo ir balai naudingi, nes išleisi mažai pinigų, ir nudžiuginsi savo vaikinui.
5. Jūsų mėgstamiausių dainų grojaraštis. Prisimink visas dainas, pagal kurias šokote, o gal net ir dainavote - svarbu, kad jos jums būtų ypatingos. Sukelk jas į kompaktinį diską ir padaryk rankų darbo įdėkliuką. Papuošk ir  surašyk dainų pavadinimus.
6. "10 priežasčių, kodėl tave myliu". Surašyk pačius svarbiausius dalykus ir jausmus. Padaryk knygutę ir  dekoruok jūsų nuotraukomis arba blizgučiais. Paprasta ir gražu.
7. Jūsų  prisiminimų dėžutė. Turite daug ką prisiminti? Viską surašyk ant lapelių ir truputį dekoruok. Sudėk į dėžutę ir dovana jau paruošta.
Štai keletas idėjų, ką padovanoti vaikinui. Belieka išsirinkti ir nustebinti savo draugą. Manau, dovana jam paglostys širdį. Daryk viską su meile ir nuoširdumu. Sėkmės.

6 Komentarai

 1. Manau šios idėjos truputį padodusios ir siūlomos kasmet. Tiek per gimtadienį, tiek per valentino dieną, tiek per didžiąsias metų šventes. Buvo nuobodu skaityti, nes viskas šimtus kartų girdėta. Kitąsyk, rašydama tokį įrašą, įdėk daugiau pastangų, paieškok originalesnių idėjų ir pasitelk vaizduotę!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gražios idėjos, tačiau girdėtos.
  Neturiu vaikino, todėl ši tema nebuvo tokia aktuali ir mažai ką galiu bepridurti ar pasiūlyti prie tavo išsakytų idėjų.

  AtsakytiPanaikinti
 3. visos dovanėlės tokios ,,saldžios". ne visi vaikinai romantikai tokie. Tad norėjosi įvairumo :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dovanų idėjos labai sentimentalios ir gali patikti ne visiems. Be to, daugelis girdėtos, norėtųsi kiek įvairovės - ir praktiškumo, ir jaukumo.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai fainos idėjos, tačiau padarei klaidą rašydama žodį labai, o tu parašei balai.

  AtsakytiPanaikinti