BLOGMAS #17: Ką apsirengti Kalėdoms?Kalėdos jau ne už kalnų, o tu dar nežinai, ką rengsiesi? Atvažiuos giminės ir draugai, o tu nori atrodyti stulbinamai? Na, tai labai sunku... bet, kita vertus, paieškojusi ir viską suderinusi, atrodytum pritrenkiamai. Štai keletas pavyzdžių, kaip rengtis per Kalėdines šventes.

Balta spalva vėl madinga.
 1. Nėrinių stilius grįžo, todėl ši suknelė puikiai tiktų Kalėdiniam vakarui. Jeigu jūsų figūros tipas "Smėlio laikrodis" arba "Kriaušė", kuo puikiausia tiks šios suknelės. 
 2. Purus kailiukas puikiai tinka prie elegantiškos suknelės.
 3. Tail pat  šiemet labai tinka balta spalva. Ji dominuoja visur, nuo baltų megztukų iki balto atspalvio suknelių bei aksesuarų.  
 4. Neriniuota suknelė
 5. Smaragdiniai aksesuarai Kalėdoms puikiai prisiderina ir duoda gaivumo atspalvių.
 6. Karnavalo vakarėlyje nustelbk visus šia elegantiška suknele. Bet nepamiršk, kad pasirinkusi netinkamą rankinę (bei jei esi aukšta) užsimaukšlinsi aukštakulnius, gali atrodyti nelabai skoningai, todėl prie šios suknelės tipo aksesuarus reikia rinktis itin atsargiai.
Dar keli patarimai derinant aksesuarus:
Suknelė su kailiuku.
 1. Kas per daug, tas nesveika. Neapsikraukite papuošalų nuo galvos iki kojų, jei vilkite suknelę, užteks
  vos kelių aksesuarų, kad atrodytumėte skoningai.
 2. Prie ilgos suknelės derinkite ilgus, madingus ir šiuolaikiškus karolius.
 3. Kelios sagės atrodo originaliai, bet jos turi būti sukomponuotos taip, kad nebūtų labai skirtingos ir atrodytų skoningai.
 4. Jei apsivilkote labai puošnius rūbus, tada papuošalus rinkitės mažiau puošnius. Čia daroma labai dažna žmonių klaida.
 5. Sidabriniai ir auksiniai auskarai tinka prie beveik visų tipų rūbų. Jie visada suteikia prabangos ir elegancijos skonius.
 6. Jei esi aukšta, tada avalynė su kulniuku tau nelabai tinka, nes nereikia viršyti proporcijų.
Sėkmes ruošiantis šventėms ir tikiuosi, kad šis straipsnis jums nors šiek tiek pagelbėjo.7 Komentarai

 1. Aš neatėjau kabinėtis, beeeet...
  Kodėl, o kodėl, visi sako, kad jei esi aukštesnė tai batai su kulniuku netinka/nelabai tinka/nėra tavo draugai. Pavyzdžiui iš ties iš daug žmonių gurdėjau, kad aukšta mergina atrodo beprotiškai gerai su aukštakulniais. Čia tik pastebėjimas, bet visuose straipsniuose tai girdėti pradeda labai užknisti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš irgi šito nesuprantu ir pradedu įžvelgti netolerancija aukštoms panelėms. Kad pasakė, kad aukštakulnius gali dėvėti tik žemos merginos? Mano ūgis 180cm ir drąsiai dėviu aukštakulnius, koks skirtumas, kad visos merginos ir beveik visi vaikinai būna žemesni. Jei Dievas davė ilgas kojas reikia jomis naudotis😄😄

   Panaikinti
 2. Manau "Ką apsirengti Kalėdoms" nelabai tinkamas pavadinimas. Čia buvo tiesiog įrašas apie tai, kas madinga ir kaip derinti rūbus. Šiek tiek silpnokai. Galima rasti daug visokių aprangų derinių ir idėjų, mielų ir Kalėdiškų, bet tuo pačiu puošnių.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sakyčiau, straipsnis neišbaigtas. Prastokas iiliustracijų išdėstymas - atrodo, kad jos išmėtytos bet kaip, kaip papuolė. Ir prisidedu prie komentatorių - gyvenime nereikia vadovautis stereotipais! Na ir kas, kad esi aukšta, kaip tik reikia džiaugtis tuom ir pabrėžti savo grožį :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Na... esmė tikrai gera. Tačiau tie visi patarimai ne tik Kalėdoms tinkami, norėjau rasti kažką originalaus, kaip kad vietoj karolių gali tikti kalėdinė girlianda... Kiek padrikas nuotraukų išdėstymas. Arba jų tiek nereikėjo dėti, arba jas reikėjo gražiai sulygiuoti (nors žinau, kad tai su blogger'iu ne visada gerai gaunasi). Pavadinimas iš dviejų spalvų ir nežinau ar tai tikrai gera idėja.
  Manau tikrai gali, sugebi, moki parašyti kažką daugiau.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kiek, nuvalkiota, ir tikrai ne pagal pavadinimą. Tai buvo tiesiog tendencijos, o ne ką apsirengti, tikiuosi tai sutvarkysite kitame panašaus tipo straipsnyje!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man staipsnis patiko, o pavadinimas ne.

  AtsakytiPanaikinti