BLOGMAS #19: Kalėdinių dekoracijų idėjos


 Ar gali įsivaizduoti, jog metų laukiamiausios šventės - Kalėdos, jau šį savaitgalį? Na, bent jau man sunku tuo patikėti. Ir galbūt dėl laiko neapskaičiavimo, laiko stokos ar dėl kitų priežasčių mūsų tarpe merginų, kurios dar nespėjo šventiškai papuošti namus? Na, jei tu priklausai šiai grupei, tai pataikei ten, kur reikia, nes čia išvysi keletą paprastų, lengvų ir daug darbo nereikalaujančių idėjų papuošti namams.

KVEPIANČIOS ŽVAKĖS
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „kvepiančios žvakės“Taip, tai nėra viena iš pasidaryk pati idėjų, tačiau daugelis pamiršta apie tai, kaip kvepiančios žvakės gali akimirksniu papuošti kiekvienus namus. Šiuo metu parduotuvėse gerai paieškojusi tikrai rastum šventiškai atrodančių žvakių, kurias pastačius namie ant lentynos ar stalo ne tik atneštų šventišką nuotaiką, bet ir skleistų pasakišką aromatą. Beje, pati vieną turiu, su obuoliais ir cinamonu,  tad kiekvieną kartą prie jos priėjus galiu pajusti Kalėdas.

SNAIGĖS ANT LANGŲ
Tikiu, kad jau kiekvienoje mokykloje galima išvysti mokinių bei mokytojų karpytomis snaigėmis pasidabinusius langus. Tai atrodo išties šventiškai ir atrodo, jog jos galėtų prišaukti sniegą, tad kodėl gi tau to nepabandžius ir namie? Pasiimk į kompaniją visą šeimą ir kartu sukurkite šventinę atmosferą savo namuose.

KALĖDINĖS PAGALVĖLĖS
Kas dar labiau gali suteikti jaukumo bei šilumos jausmą nei pagalvėlės. Šiomis ne tik pasidžiaugsi dabar, bet ir galėsi panaudoti kitais metais, taip sutaupydama tiek laiko, tiek pinigų. Kalėdines pagalvėles gali pasidaryti pati, nuo siuvimo iki kimšimo; ant senų pagalvių pasisiūti naujus užvalkalus arba tiesiog nusipirkti naujas ir paruoštas naudoti iš parduotuvės, tad koks būdas tau priimtiniausias palieku spręsti tau. 

MINI DOVANĖLĖS
Kol dar neatėjo dovanų teikimo ir plėšimo metas, savo namuose pridėliok mažų dovanėlių, kurios atrodys labai jaukiai ir mielai. Tokių gauti tikrai gali įvairių smulkmenų parduotuvėlėse ar net pasidaryti pati. Kaip? Pasiėmusi kartono iš jo padaryk mažą dėžutę, jei nori į ją dar įdėk vatos, apvyniok šventinio popieriaus likučiais ir vuolia, gali pagyvinti kambario vaizdą. 

Tikiuosi, kad bent viena Jums idėja pravers ir priminė paprasčiausius namų dekoravimo būdus. Na, o jei turi dar pasiūlymų, tai mielai lauksiu jų komentaruose. Gražių švenčių!4 Komentarai

 1. Manau idėjos tikrai perdaug ekementarios ir paprastos :/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu Gabrielei, aš irgi atėjusi paskaityti šio straipsnio tikėjausi kažko originalesnio ir įdomesnio. Kitąkart siūlyčiau plačiau pasidomėti rašoma tema :) Bet aprašymai geri.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai jau trumpas straipsnis, nors idėja buvo gera.
  Galėjai plačiau papasakoti apie tas žvakes ar pan. Na, kaip jas pasigaminti pačioms, kažkokių DIY pasiūlyti ar bent jau nukreipti į nuorodą, kurioje būtų idėjų... Tarsi pasivarginta padaryti geriau...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai trumpas ir idėjos jau pasenusios.

  AtsakytiPanaikinti