ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

BLOGMAS #20: Krikščioniškoji Kalėdų pusėKai lieka tik kelios dienos iki taip išsvajotų Kalėdų reikėtų prisiminti ir jų prasme. Tai kūdikėlio Jėzaus gimimas, tik dėl to šita šventė švenčiama, nors dabar Kalėdos visai kitaip suprantamos, bet manau reikėtų nepamiršti ir tikėjimo, Dievo mokymo, bažnyčios ir pareigų, kurias turime padaryti dar iki Kalėdų.


1. Grąžink visas skolas. Kalėdos toks metais, kai visi nori būti laimingais, bet, deja, nebūsime laimingi, kai sąžinę grauš neatiduota skola.

2. Atlik išpažintį. Išpažintis padės išsilaisvinti nuo visų blogų darbų, nuodėmių. Ženkime į Kalėdas švarūs ne tik kūnu, bet ir siela.

3. Atleidimas ir atsiprašymas. Pasistenk susitaikyti su tais, su kuriais santykiai šiuo metu nėra geri. Atleisk praeities klaidas tiems, kurie tave stipriai įskaudino, o jei neišeina, bent jau pasistenk negalvoti apie šiuos žmones blogai, paleisk savo skausmą.

4. Pasninkauk. Tikri katalikai laikosi pasniko visą advento laikotarpį, aš siūlau tau susilaikyti nuo maisto bent jau Kūčių dieną (aišku ne per Kūčių vakarienę), ar bent jau atsisakyti mėsos ir pieno produktų šią dieną.

5. Padaryk gerą darbą. Nedidelė auka, nereikalingų žaislų, drabužių atidavimas vargšams, negi tai sunku? Suteik šventę tiems, kurie gyvena sunkiau ir negali sau leisti prašmatnių švenčių, kaip galbūt gali leisti sau tu.


Paverskime Kalėdas ne tik puošnių lempučių girliandų ir eglučių švente, susivienykime ir paverskime šventes geresnis ne tik sau, bet ir kitiems. Tikiuosi Kūčių vakarienės metu laužydami kalėdaičius su šeima nesigailėsite to, ką galėjote padaryti, bet nepadarėte, kad  visiems šventės būtų gražesnės.


DALINTIS:

6 komentarai:

Guoda Giniotyte rašė...

Tikrai įdomus straipsnis:)

Akvilė Stankevičiutė rašė...

Ačiū, Guoda. :)

Gabriele^^ rašė...

Smagu, kad TD prisiminė tikrąją Kalėdų prasmę!

Aušrinė rašė...

Atrodo, nieko naujo nepasakyta, bet čia ir slypi visa esmė. Tokius dalykus reikėtų prisiminti nuolat, kiekvieną dieną. Ačiū!

Austejana 18 rašė...

Nuostabu, kad mums priminei, kas tos Kalėdos iš tikrųjų. Nes jos dabar jau tapo tik ta diena, kai dovanojamos dovanos, ruošiama daug patiekalų ir vis kažkur svečiuojamasi. Juk Kalėdosi slypi visai kita esmė, kurią tu atskleidei.
Tiesa, aš ne katalikė, tad man kai kurie aspektai nesuprantami, tačiau nenoriu labai gilintis ir ginčytis religijos tema..

SUMMER SUN rašė...

Įdomus straipsnis

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google