BLOGMAS #22: Naujųjų metų pažadai

Naujųjų metų pažadai yra neatsiejama kalėdinio laikotarpio dalis, dauguma norime kitąmet tapti kitokiais, geresniais, įgyti naujų įgūdžių, pradėti naują veiklą. Tačiau dauguma Naujųjų metų naktį duotus pažadus pamirštame ir likusius metus juos praleidžiame pro pirštus.
Siūlome pasidaryti Naujųjų Metų Pažadų sąrašą, kuris būtų ne tik puikiai matomas, bet ir motyvuotų pildyti pažadus. O jums tereiks sekti mūsų pateiktus tris žingsnius: IDĖJA-DIZAINAS-SĄRAŠAS.


1. Pasidaryk juodraštį.


Susirašyki, kokius maždaug tikslus nori pasiekti, galbūt jau turi ir konkrečius norus, tad susirašyk visas idėjas į vieną didelį lapą. Tai turi būti lyg minčių žemėlapis. Paskui bus lengviau viską paversti sąrašu.
Į juodraštį taip pat susižymėk sąrašo dizaino idėjas. Pasirink tinkamas spalvas, gali pasieškoti idėjų Pinterest, Tumblr ar WHI (WeHeartIt). Ieškodama
neapsiribok Naujųjų Metų sąrašais, juk yra daugybė sąrašų idėjų vasarai ar net atskiram sezonui.


2. Perkelk idėjas ant popieriaus.


Pasisėmusi idėjų susikurk savo dizainą. Žinai, kur slypi nuostabaus dizaino paslaptis? Autentiškume. Tad nesijaudink, jei nesukursi identiško, internete rasto sąrašo kopijos, o verčiau ekperimentuok ir sukurk tokį sąrašo dizainą, kuris tau vis primintų kaip svarbu vykdyti savo išsikeltus tikslus, būtų specialiai pritaikytas tau ir kuriuo tu pati džiaugtumeisi ir didžiuotumeisi.
SVARBU: Tai nebus galutinis dizainas, nes jį pabaigsi tik užpildžiusi sąrašą, tad sunumeruok ar kitaip padaryk vietos savo pažadams ir norams.

3. Sudaryk sąrašą.

Vienintelis patarimas, kurį išgirsi iš mūsų: nebijok svajoti, būk drąsi, pasikliauk savo norais ir rašyk. Net jei tik šiandien pirmąkart išgirdai, kad havajiečiai turi savo kalbą (kuri, tarp kitko, yra visai graži ir skambi), tai nesutrukdys tau pasižadėti ją išmokti. Esmė čia yra tavo užsispyrime. Turi pažinoti save tam, kad žinotum savo galimybes, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad negali ekpereimentuoti. Juk "EKSPERIMENTUOTI" irgi gali būti tavo pažadas kitiems metams.

Kelios idėjos pažadams:


 • Išmokti groti;
 • Išmokti kalbą;
 • Pasikeisti (kambarį, gyvenimo būdą, išvaizdą, garderobą, gyvenamą vietą);
 • Sukurti (muzikinę grupę, dailės šedevrą, vaistus nuo mirtinų ligų);
 • Mokytis (trigonometrijos, Morzės abėcėlės, Salsos);
 • Būti savimi ir mylėti save;
 • Būti laimingam.


5 Komentarai

 1. Tikrai labai įdomus, naudongas, bei prasmingas straipsnis! Labai įdomu!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kasmet tokių sąrašų, deja, nedarau. Turiu vieną tokį to do list iki 18 gimtadienio ir man jo visiškai pakanka.
  Matau, kad tai populiau tarp blogger'ių ir mielai skaitau jų tinklaraščiuose paskelbtus to do list ir man jie, turiu pasakyti, patinka, nes juose neretai atrandu ir tokių dalykų, apie kuriuos net nebūčiau pagalvojus.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš kažkada buvau susidariusi, ilgą, įdomų ir vizualiai gerai atrodantį metų to do list'a tačiau po keleto dienų supratau, kad man tai kvailystė, o ką tikrai noriu padaryti, padarysiu be jokių spalvingų sąrašų. Nors vistiek visuomet įdomu paskaityti ką pasižadėjo kitos merginos :")

  AtsakytiPanaikinti
 4. Per pastarasias kelias dienas kaip tik pasidariau 2017 tikslų sąrašą. Tik visi punktai labai realūs, pavyzdžiui, peržiūrėti 50 TED kalbų, perskaityti 40 knygų, iš kurių 23 - jau seniai norėtos paskaityti, tik neatradau joms niekaip laiko. Dar pažiūrėti 15 filmų iš IMBD top'o, susipažinti su 5 naujais žmonėmis ir kt. Įdomu, kaip seksis!

  AtsakytiPanaikinti