BLOGMAS #24: Šventės jau čia!
Pagaliau sulaukėme ir paskutinės BLOGMAS dienos! Per šias 24 laukimo paras mes stengėmės jus nustebinti straipsnių įdomumu bei įvairove - siūlėme jums receptus bei dovanas, kurias galite padovanoti savo artimiausiems žmonėms, supažindinome su kitų šalių tradicijomis, kartu gaminome atvirukus, papuošimus, ruošėmės magiškiesiems burtams, svarstėme, ką apsirengti per šventes, žiūrėjome filmus, skaitėme knygas ir klausėmės Kalėdinių dainų (BLOGMO straipsniai: #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9, #10, #11, #12, #13, #14, #15, #16, #17, #18, #19, #20, #21, #22, #23). Tikimės, kad švenčių laukimas ne tik neprailgo, bet buvo toks pats smagus, kaip ir mums! 

TD administracija nori palinkėti skaitytojoms jaukių, šiltų švenčių, gerų dovanų ir - svarbiausia - įsimintinų, nuostabių emocijų. Ir lai ateinantys metai būna nuostabiausi jūsų gyvenime. Išbandykite tai, ko niekada nesate dariusios, įveikite baimes, daug juokitės ir būkite laimingos! 

Su artėjančiomis šventėmis!


4 Komentarai

 1. Su šventėmis jus visas, skaitytojos bei rašytojos!
  Man iš tiesų patiko blogmo idėja, nes kiekvieną dieną be išimčių kažkoks įrašas turėjo atsirasti ir kiekvienas straipsnis buvo tarsi advento kalendorius - kiekvieną dieną kažkas naujo ir įkvepiančio Kalėdoms. Tikrai neprailgo švenčių laukimas su TD! Lauksiu ir kitų metų blogmo;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man tikrai patiko šis blogmas maratonas. Žinoma, buvo visko. Atmestinų, paskubomis parašytų straipsnelių, tačiau teko perskaityti ir labai įdomių blogmas įrašų. Tačiau dėkoju rašytojams už pastangas ir neginčijamą kasdien kažką raštelti Kalėdų tematika. Linkiu gerų,prasmingų ateinančių 2017!♡

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū už BLOGMĄ. Įkvėpėt Kalėdų dvasios, tikiuosi, to paties sulauksime ir 2017! :)

  AtsakytiPanaikinti