BLOGMAS #3: Dovanų idėjos tėvams

Kalėdos yra nuostabi šventė, tačiau jas gali apkartinti galvos sukimas dėl tėvų, ką padovanoti, kad tai jiems tiktų bei patiktų, bet ir kaina pernelyg "nesikandžiotų". Norėdamas šį galvos sukimą palengvinti, portalas Teenage Dreams pateikia 25 dovanų idėjas tėvams!

10 Dovanų mamai

 1. Šalikas - su šiuo dalykėliu niekada neprašausi, jis tiks kiekvienai mamai, nes kuriai gi mamai nepatiktų dovanėlė šildanti šaltą žiemos dieną? Be to šalikas ne tik sušildys, bet papuoš bet kokią aprangą ir suteiks jai gyvumo.
 2. Kava arba arbata - kiekviena mama džiaugtųsi gavusi mėgstamiausios kavos ar arbatos pakuotę, nors tai ir gan paprasta, tačiau labai miela.
 3. Knyga - visos žinom, kad knyga yra vienas vertingiausių dalykų ir jų yra kiekvieno skoniui, tad išrink tai, kas tavo mamai tinka labiausiai, tai gali būti nuo receptų knygos iki romano.
 4. Kvepalai - jei žinai jos mėgstamiausius kvepalus, tuomet žinai ką jai dovanoti, tačiau kitokiu atveju geriau kvapais neeksperimentuoti.
 5. Auskarai - visos moterys bei merginos mėgsta papuošalus, todėl tinkamai išrinkus auskarus pagal jos stilių ją tikrai nudžiuginsi.
 6. Šampūnas ir kondicionierius - kadangi kiekviena mėgstam prižiūrėti save, o ypač savo plaukus, geresnis ar aukštesnės kokybės šampūnas su kondicionieriumi yra puiki dovanėlė.
 7. Chalatas - nors tai ir atrodo gan paprastas daiktas dovanai, tačiau chalatas tikrai bus naudojamas ir nebus tokia dovana, kuri rinks dulkes.
 8. Rankinė - šiek tiek brangesnė dovana, bet ji tikrai nupieš didžiulę šypseną mamos veide, kai ji ją išvys. Žinoma, turėsi rasti tinkančią jos stiliui, tačiau jei tau pavyks, dovana bus labai naudinga.
 9. Kosmetika - kaip jau ir minėjau visos mėgsta pasipuošti, todėl makiažo priemonės kaip tušas ar lūpdažis puikiai pasitarnaus. 
 10. Aromatinės žvakės - mamoms labai patinka kai namai skaniai kvepia, dėl to aromatinės žvakės joms turėtų labai patikt.

10 Dovanų tėčiui

 1. Piniginė - nauja piniginė praverstų bet kam, tad tavo tėtis tikrai turėtų džiaugtis nauja, tavo išrinkta pinigine.
 2. Odekolonas - tai visuomet puikus pasirinkimas, tačiau vėlgi, kad nupirktum odekoloną turi bent nutuokti kas jam patinka arba dar geriau - žinoti mėgstamiausią.
 3. Kaklaraištis - gal kaklaraištis ir nėra pati mieliausia dovana, bet jei tavo tėtis dažnai pasipuošia juo, tai bus naudinga ir naudojama dovana.
 4. Pirštinės - paprasta detalė reikalinga kiekvienam, taip kad nupirkusi pirštines tikrai nebūsi išleidusi pinigų kažkam nenaudingo.
 5. Laikrodis - viena iš klasikinių dovanų, tačiau reikalaujanti truputį didesnio biudžeto. Laikrodis yra labai praktiška dovana, tarnausianti kelis metus, todėl jei tik gali jį nupirkti, siūlau tai ir padaryti.
 6. Šlepetės - taip pat labai praktiška dovana, kuri bus naudojama, tik šlepetes geriau dovanoti prie kažko, kaip naudingą priedą.
 7. Telefono dėklas/nešiojama baterija - tėčiai kartais būna labai išsiblaškę, dėl to dažnai pameta telefoną iš rankų ar pamiršta jį pasikrauti, tad telefono dėklas ar nešiojama baterija bus jų "gelbėtojas".
 8. Kojinės - dar viena praktiška dovana, tinkanti pridėti prie kitos dovanos kaip mielas, šiltas priedas.
 9. Megztinis/marškiniai - pasišnekėjusi su mama gali išrinkti savo tėčiui marškinius arba megztinį ir tokia dovana bus tikrai labai džiugi dovana po kalėdine eglute.
 10. Įrankiai - visos žinom kaip tėčiai mėgsta įvairius įrankius, visi daugiafunkciniai išlankstomi įrankiai, varžteliai ir grąžteliai gali būti puiki dovana jiems.

5 Dovanos abiems

 1. Pledas - labai šilta ir miela dovana, kuri tikrai patiks tavo tėvams.
 2. Puodeliai su nuotraukomis - nors puodeliai jau kiek pabodusi dovana, bet puodeliai su jų arba jūsų šeimos nuotraukomis bus kažkas naujo.
 3. Dekoracija jų kambariui - tai gali būti pakabinamas laikrodis, paveikslas ar jūsų šeimos nuotrauka rėmelyje. Tokios mielos smulkmenos tikrai suteiks jaukumo jų kambariui.
 4. Bilietai į filmą - šia dovana tu padovanosi jiems gerai praleistą laiką, o tai yra geriausia dovana kokią gali gauti.
 5. Dovanų čekis - galbūt tai ir nėra pati nuoširdžiausiai dovana, tačiau tėvai galės išsirinkti tai, ko jiems labiausiai reikės ir tau nereikės pernelyg sukti galvos.  
O ką tu planuoji dovanoti savo tėvams? Ar ir tau tai didžiulis galvos skausmas?

9 Komentarai

 1. Aš vos neišvirtau iš kėdės pamačiusi šį straipnį,nes tesiog yra labai sunku ką nors padovanoti ypač tėčiui.Idėjos visai patiko.Sėkmės;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Idėjos neblogos ypač toms, kurios ilgai suka galvą dėl dovanų ir paskutinėmis dienomis laksto it pamišusios po parduotuves:D
  Pati aš jau daugmaž įsivaizduoju ką dovanosiu. "Pegaso" knygyne esu mačiusi daug gražių dekoracijų namams, dar esu nužiūrėjusi porą linksmų magnetukų ir kitokių menkniekėlių, kurie mamai labai patinka.:)
  Na, su tėčiu sunkiau tačiau žinau, kad jis smaližius ir karamelizuoti riešutai, šokoladas būtų nuostabi dovana ir gal dar koks dalykėlis...:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Idėjos tikrai geros toms, kurios visiškai neįsivaizduoja ką dovanoti. Mama tyčia ar ne užsiminė, kad norėtų baltų lėkščių tad noras ir bus išpildytas 😄 Tačiau norėtųsi dar kažko mielo ir kalėdiško 😔😫

  AtsakytiPanaikinti
 4. jei atvirai, tai išgelbėjai mane 😂 visad turiu problemų su dovanomis, tai bent dabar žinosiu, ką mamai dovanoti

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai mielos ir praverčiančios gyvenimui😄 Asmeniškai aš dovanosiu rėmelį su nuotraukom. Bet tos nuotraukos bus su žodžiais 'Jūs mano 🌎', mano nuomone tai šita dovana tikrai smagi, bent man, kadangi labai mėgstu kitiems dovanoti ir pati gauti dovanų rėmelius su nuotraukom☺

  AtsakytiPanaikinti
 6. turėtum vengti sakyti ,,kiekvienai(am) patinka". Nes tikrai ne kiekvienai patinka papuošalai ar kosmetika. Pvz mano mama turi begales tikrai gražių ir nepigių auskarų. Tačiau nešioja vienus vienintelius. Tad dar vieni būtų tik dulkių kaupimui. Su kosmetika tas pats. Tikrai yra tokių moterų, kurioms tai būtų prasčiausia dovana, todėl negali teigti, kad kiekvienai patiktų. Tai toks patarimas kitam kartui, vengti kategoriškumo :)

  O aš pati pernai tėvams dovanojau knygas. Šiemet planuoju dovanoti bilietus į teatrą :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Vengiu pirkti tėvams brangias dovanas, tai daryti žadu tik tada, kai pati užsidirbsiu. Labiau vertinu sentimentalumą, šilumą, tad dažniausiai nustebinu juos daugiau darbo reikalaujančiu kepiniu ir visi lieka labai patenkinti :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Aš manau idėjos labai banalios ir nuvalkiotos.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Aš per vėlai pamačiau šita puslapi o taip geri pasiūlimai ir norėčiau pasidalinti ka aš dovanojau savo tėvams.Aš mamai dovanojau peilį ir arbatą.O tėtčiui mašinai pakabuka ir kvepalų.

  AtsakytiPanaikinti