BLOGMAS #4: Kalėdinis grojaraštis


Tikriausiai galėčiau lažintis, jog daugiau nei pusę TD skaitytojų jaučia tą malonią Kalėdinę dvasią. Vieni kambarį papuošia lemputėmis, o galbūt jau net ir eglute. Kiti jau atidarinėja advento kalendorius. O treti jau ir galvoja kaip nustebinti artimuosius šios gražios šventės proga. Na, o aš turiu vieną iš svarbiausių šių švenčių atributą - KALĖDINĮ GROJARAŠTĮ, kuriuo kaip tik šią gražią gruodžio 4 – ąją dieną norėčiau su jumis pasidalinti.

1. Train - Shake up Christmas
Tai daina, kuri turbūt yra viena iš tų nedaugelio, kurios sukuria tą tikrą Kalėdinę nuotaiką. Ji mano mėgstamiausia, nes labiausiai primena Kalėdas ir džiaugsmą.

 

2. Shakin Stevens - Merry Christmas Everyone 
Antrasis kūrinys tikriausiai irgi patenka į tą menką sąrašą dainų, nesunkiai sukuriančių šventinę nuotaiką. Besiklausant, sukuriamas jaukumo jausmas.


3. Chris Rea – Driving Home For Christmas 
Chris Rea – Driving Home For Christmas yra lyg laiko mašina, visuomet perkelianti į gruodžio 25 –ąją. 


4. Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You
Be šios tikriausiai dauguma neįsivaizduoja Kalėdinio grojaraščio, ne išimtis ir aš. Mariah balsas visuomet užburia! 
 
 

5. Wham! - Last Christmas
Net gruodžio pradžioje išgirdus "Last Christmas" iš karto apima jausmas, kad šios nuostabios šventės jau visai čia pat. 

 

6. Frank Sinatra - Have Yourself A Merry Little Christmas
Vos užtenka apie ją pagalvoti pasidaro labai gera ir jauku. "Kvepia" tikromis šventėmis ir labai tinka šiam grojaraščiui. 

    
7. Dean Martin - Let It Snow
Vos tik išgirdus pirmiesiems akordams, įsivaizduoju didžiules pusnis, tą malonų šaltuką ir šviečiančias lemputes. Melodija, balsas tarsi užburia, ar ne? 

 

8. Mariah Carey - Santa Claus Is Coming to Town
Ir kas paprieštaraus, kad Mariah Carey dainos, skirtos didžiosioms metų šventėms, yra prastos? Tikriausiai tik tie, kurie neklausė šios jos dainos.


Taigi toks yra mano grojaraštis. Visos šios dainos man yra gražios, jaukios ir sukelia be galo šiltus jausmus. Tikiuosi, kad ir jus aplankė tie šilti jausmai, ir nors šiek tiek prisidėjau prie jūsų šventinių melodijų rinkinio. O jei tokio neturite, kviečiu visus jį susikurti. 
7 Komentarai

 1. Puikios ir gerai parinktos kalėdinės dainos :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsnis smagus ir dainos tikrai malonios širdžiai, tačiau pasigedau lietuviškų dainų:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Grojaraštis šiek tiek trumpokas, tačiau yra dainų, kurias išgirdus iš kart jaučiu Kalėdas širdyje😍🎄⛄ Manau tikrai galėjai įtraukti keletą lietuviškų dainų. Jų tikrai yra ir neblogų. Kad ir "Švęsim Kalėdas" visai neprasta, šventiška, nuotaikinga daina. Arba "Sninga iš meilės" tikrai užburia. Reikia nepamiršti ir E. Sipavičiaus "Krenta sniegas", o kaip įsivaizduoti Kalėdas be "Man palinkėki gerų Kalėdų". Lietuviškų dainų tikrai daug ir gerų, tad labai nuliūdau neradusi jų čia.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ech, tos senos geros dainos...
  kaskart, kai parduotuvėje, gatvėje, mokykloje išgirstu nors vieną iš šių dainų - pradedu jausti Kalėdų dvbasią ir suprantu, jog jos jau čia pat! Reikia pradėti pirkti dovanas, kambaryje įsižiebti lempeles, kepti meduolius ir niūniuoti šias dainas...♥
  Tiesa, norėčiau išgirsti ir kokių nors lietuviškų dainų variantų.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ei, tikrai pykstu. Net negalima to pavadinti straipsniu. Penkių minučių darbas. JAu net neminiu to, kad jokios naujesnės dainos nėra. Aprašymai nesiekia nei patenkinamo lygio. Pati esu rašiusi straipsnių apie dainas, tad tikrai yra ką parašyti, o ne vieną sakinį. Autorius, išleidimo metai, apie ką daina, kas nors apie atlikėją, kokių filmų garso takelis ir t.t. Tik reikia netingėti. To tau ir linkiu

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pritariu Gabijai, pritrūko išsamumo. Dainos senos, geros, bet įdirbio atrodo maža.

  AtsakytiPanaikinti