BLOGMAS #8: ką padovanoti geriausiai draugei?


Kad ir kaip smagu ir gera matyti artimųjų ir draugų šypsenas bei smalsias akis atidarinėjant dovaną, ją išrinkti ir paversti kitą laiminga bei patenkinta nėra lengva. Net jei su tuo asmeniu draugauji jau ilgą laiką, kartais tiesiog pristinga idėjų. Tad šiandien - mažytis žiupsnelis pasiūlymų, kurie galbūt nuramins tavo kalėdinį šurmulį ir galvos skausmą - ką vis gi padovanoti geriausiai draugei (dievinančiai knygas, einančiai proto dėl kavos ar tai, kuri besidomi mada ir dar daugiau)?


 • Ypatingas Kalėdų eglutės žaisliukas. Toks, į kurį pažvelgus visada pakils šypsena; toks, kuris prižadins daug prisiminų; o gal toks su jūsų nuotrauka viduje? Jei nepavyks rasti tokio, kokio nori, nepamiršk, kad turi dvi rankas ir galvą. Papuošk pati!
 • Šiltos ir minkštos kojinės. Kam nereikia kojinių?
 • Jos norima knyga su 31 viduje paslėptu linkėjimu pirmajam Naujųjų metų mėnesiui. Ar tavo draugė mėgsta skaityti? Tuomet pasistenk sužinoti, kokios knygos ji labai nori ir nudžiugink ją! Nepamiršk įdėti ir truputėlio dėmesio - parašyk slaptus linkėjimus pirmajam Naujųjų metų mėnesiui.
 • Receptas stiklainyje! Nusipirk gražų stiklainiuką (ang. mason jars) ir jame suberk ingredientus tam tikram patiekalui. Lengviausias, tačiau labai skanus variantas - karštas šokoladas! Susluoksniuok kakavą, šokolado drožles, zefyrus, cukrines lazdeles ir užrišk gražų kaspinėlį.
 • Dienoraštis. Draugei, mėgstančiai rašyti, nupirk dienoraštį su spynele. Ji bus labai patenkinta.
 • Šalikas. Šį sezoną ypač madingi ilgi, dideli, stori ir raštuoti šalikai, labiau primenantys pledus. Jei tavo draugė - tikra fashionista ir mėgsta šilumą bei jaukumą - šalikas yra puikus pasirinkimas!
 • Kalėdų eglutė, pagaminta iš arbatos / kavos paketėlių. Turi draugę, mėgstančią kavą arba arbatą? Padovanok jai įvairiausių rūšių! Pasidaryk popierinę kūgio formą ir gražiai sulipink pakelius. Prie "rinkinio" gali padovanoti gražų ir didelį puodelį - štai ko tetrūksta iki pilnos laimės.
 • Tavo draugė - tikra smaližė? Nupirk jos mėgstamiausių saldainių, iškepk imbierinių sausainių ir viską gražiai supakuok į permatomą vyniojamąjį popierių. Tai bus puikus, saldus sveikinimas iš visos širdies.

Ką dovanosi Tu?


7 Komentarai

 1. Paprastos, bet tikrai puikios idėjos! Kažkada esu dariusi tą receptą stiklainyje. Atrodė tikrai gerai, o draugė liko labai patenkinta 😄😄

  AtsakytiPanaikinti
 2. Bent jau man tai tikrai padėjai! Jau ir po atviručių gamybos įrašu rašiau, kad šiemet galvoje tuščia ir jokio kūrybiškumo :( Geriausioa draugės, deja, neturiu, bet manau, kad šiomis dovanomis galiu pradžiuginti ir bet kokį kitą žmogų. Ačiū, Paulina!

  AtsakytiPanaikinti
 3. O man nelabai šįkart padėjai. Labai apsidžiaugiau perskaičiusi straipsnio pavadinimą, tačiau visi šie dalykai tokie įprasti.. Vieno ko nemačiau, tai arbatos eglutės. Tikrai nereali idėja, bet susitarėm su draugėm, kad nieko valgomo geriamo šįkart nenorim :/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis tikrai padės toms, kurios vis dar neapsisprendžia, ką nupirkti draugei! Na, gal dalykai kiek banaloki, bet ką jau čia daugiau sugalvosi.
  Dar, be šių dovanų, draugėms turėtų patikti hand made dalykėliai. Nesvarbu kas, bet padaryta jūsų rankomis ir įdėta meilės - ilgai šildys draugę ir bus geriausias atsiminimas apie jus.
  Pati aš rašysiu tokią knygelę/žurnaliuką apie ją, mane, mus abi ir apskritai apie gyvenimą, kad kai būtų liūdna, dalelė manęs būtų šalia jos - ta knygelė. Taip pat saldainių. Kaipgi Kalėdos be jų? Dar turbūt kokią nors kvapnią žvakę ar smilkalų.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai patiko priešpaskutinė idėja, ačiū, tikrai pasinaudosiu! O apskritai straipsnis neblogas, tik norėtųsi išsamesnio paaiškinimo prie kiekvieno punkto, dozės idėjų, gal net gaminimo eigos.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Valio! Radau tikrai gerų ir niekur nematytų idėjų😍 Nu šaunu!

  AtsakytiPanaikinti