Interviu su vlogere Vike


Šiais laikais pakankamai daug laiko praleidžiame internete. Jame skaitome naujienas, naršome socialiniuose tinkluose. Ir tikriausiai visi kartais užklystame į YouTube'ą. Vieni ten žiūri įvairiausio turinio video, o kiti juos kuria. Šiandien pamatysite keletą vienos žinomiausių vlogerių Lietuvoje Vikės atsakymų į mano užduotus klausimus.


Taigi, Vike, Kalėdos jau sparčiai artėja ir metas galvoti apie dovanas. O kaipgi tu ruošiesi nustebinti savo artimuosius? Rankų darbo ar pirkta parduotuvėje dovanėle?

Perku mielas, naudingas smulkmenas ir tikrai žinau, jog pridėsiu kažką savo prie jų.

Kas tau geriausiai simbolizuoja Kalėdas?

MANDARINAI! O Viešpatie, Kalėdos be 
mandarinų man būtų iššūkis!

Ar šiais metais jau parašei laišką Kalėdų Seneliui? Tikiesi gauti daug dovanų?

Nerašiau laiško, nes negalvojau apie tai, mano galvoje - mokslai, draugai ir dainų žodžiai.

Na, o nukrypstant nuo Kalėdinės temos, pereikime prie tikriausiai visiems labiausiai rūpimos, tai tavo video. Mano klausimas būtų, ar tau video visdar patinka kurti taip pat, kaip pradžioje, ar noras sumažėjo?

Tiesą sakant, turiu nuvilti. Noras kurti sumažėjo, ir tikrai stipriai, galbūt ne dėl to, kad nebeįdomu, bet dėl to, kad mano savikritiškumas laaaabai išaugo, nusifilmuoju, žiūriu į save, nepatinka balsas, tarimas, filmavimo kampas ar dar bet kas, prie ko galiu prisikabinti. Noriu viską padaryti galbūt pernelyg tobulai ir spaudžiu iš savęs maksimumą.

Ar kurdama video susiradai daug naujų draugų? Ar susilaukei vadinamųjų heiterių?

Naujų draugų susiradau, tikrai taip. Tai žmonės, su kuriais turiu vienodą hobį, ar tiesiog tie, kuriuos truputį sužavėjau savo charakteriu, o jie mane nustebino savuoju. Youtubo dėka nutiko galybė dalykų! Heiteriai.. tai kitas reikalas. Manau nereikėtų apie juos galvoti, nes kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Heiterių turi ir eilinis žmogus, ir youtube žvaigždė (kitų akimis tai gal ir žvaigždė, bet mes jaučiamės tokie pat žemiški kaip ir jūs) ir Donaldas Trumpas. Galbūt kartais reiktų išklausyti ir pabandyti suvokti, kodėl žmogus taip sako apie Tave, nes kartais pavyde slypi ir dalelė tiesos. O būna ir gera kritika, kai Tu net šypsaisi išpeiktas žmogaus, nes žinai - dabar padarysiu geriau!

Kas tave motyvuoja kurti video?

Žmonės, kurie mane žiūri. Jūsų 23 tūkstančiai. Tai nerealu, nežemiška, aš tiesiog.. neturiu žodžių tam išsakyti. Mane motyvuoja kiekvienas komentaras, laiškelis, raštelis, drebanti ranka šnekant su manim ar tiesiog pasisveikinimai!

Ar esi padariusi klaidą video kūrime kurią norėtum ištaisyti?

Galbūt per daug asmeniškų dalykų esu pasakiusi, atsiskleidusi ne taip, kaip norėčiau, momentais tarsi turėjau vaidmenį, o ne buvau savimi, po šypsena slėpiau karčias ašaras.

Kaip apibūdintum savo asmenybę?

Manau, kad esu paprasta, draugiška, geranoriška, užjaučianti, bendraujanti, bet tuo pačiu ir savikritiška, gan atvira (tai kartais būna ir minusas), moku motyvuoti kitus.

Kas tavo manymu yra tikrasis grožis?

Tikrasis grožis - tai šypsena, kuri yra nuoširdi ir išties laimingo žmogaus, manau, šypsenos yra užkrečiantis dalykas.

Kas yra tavo idealas? Kodėl?

Neturiu nei idealo, nei autoriteto. Nežinau, man atrodo, gali žavėtis žmogaus savybėmis, išvaizda, poelgiais, bet pilnai turėti žmogų kaip idealą ar autoritetą būtų kvaila, nes jo niekad iki galo nepažinsi. Tai mano nuomonė:)

Ko norėtum palinkėti TD skaitytojoms? 

Norėčiau palinkėti TD skaitytojams ir rašytojoms (!!!) nuostabių metų, kur atrasite save, tikrus draugus, ir savo laimę. Aš tikiu!

Labai dėkoju Vikei, jog sutiko atsakyti į klausimus. Ji labai šilta ir miela asmenybė,  atsakė itin išsamiai. Jei dar nežiūrėjote, būtinai siūlau nueiti į jos YouTube kanalą!

8 Komentarai

 1. Heh, galėčiau pasigirti, jog Vikė mokosi mano mokykloje^^:D Asmeniškai su ja nebendrauju, tad nežinau ką pasakyti apie ją kaip apie asmenybę.
  Esu žiūrėjusi jos kone visus vlog'us, tiesa, nesu subscribe'erė ar like'intoja. Na, o jos kuriami vlog'ai nėra prasti, man jie patinka.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Galėjo būti plačiau papasakota apie pačią Vikę. Gi Ne visi žino kas ji. Taip youtubere, jautri, savvikritiška. Norėjosi daugiau ir įdomesnių, galbūt faktų, apie ją. Taip pat manau Kalėdas reikėjo palikti pabaigai ir interviu pradėti su pokalbiais apie ją ir jos veiklą. Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už pastabas, kitą kartą pasistengsiu geriau parašyti! :)

   Panaikinti
 3. smagu vėl pamatyti interviu TD, bet.... Niekad nemačiau tos Vikės. Gal ji kuria vlogus ir gerai, na bet pašnekovė labai nuobodi. Rodos žmogus dirbantis prieš kamerą turėtų būti iškalbingesnis ir įdomesnis. O dabar... Nieko įdomaus :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O koks jos Youtube kanalas?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man atrodo, kad pritrūko Vikės pristatymo - tikrai yra žmonių, kurie apie ją nėra nieko girdėję. Trūksta ir nuorodos į YouTube kanalą.. Truputį neišdirbtas interviu, bet džiugu, jog šis straipsnių žanras vėl grįžta į TD madą :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Buvo, labai, smagu ir įdomu, skaityti šį intervių! Lauksiu ir naujų!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai įdomu ir atrodo, kad pati bendraučiau su Vike.

  AtsakytiPanaikinti