ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Kai trūksta motyvacijos


Ar ir jums kartais taip būna, kad nori kažką daryti, bet nedarai? Nežinai kaip tai daryti? Ar tiesiog nori gero spyrio į užpakalį, kuris priverstų imti ir pradėti daryti? Spyrio, kuris priverstų susimąstyti apie gyvenimą, apie save ir kitus? Taigi, man šis jausmas irgi pažįstamas ir žinot ką tokiais atvejais darau? Ogi semiuosi motyvacijos!3 žymiausi Lietuvos motyvatoriai:

1. Debesyla – Danielius Goriunovas.


Danielius prisistato kaip beprotiškų iššūkių fanatikas ir, žinoma, „Debesylos“ autorius. Galima pridėti ir tai, kad jis yra rašytojas, nes visai neseniai išleido savo pirmąją knygą „Tinginio Manifestas“, be to, rašo savo blogą ir visaip populiarina savo mąstymą ir kūrybą.
Na, bet svarbiausia mums yra tai, kad Danielius motyvuoja, „Debesyloje“ rasite tikrai neįtikėtinų straipsnių, kurie gali netgi pakeisti jūsų gyvenimą, pavyzdžiui: „Kodėl tu turėtum išmokti dažniau sakyti „dėjau b*bį“ ir kaip tai padės gyventi laimingiau“. 
Jei tau nusibodo gyvenimas, nori kažką pakeisti ar tiesiog išbandyti save tai Danielius tau tikrai gali padėti. Jo galva visada pilna visokiausių iššūkių, planų ir nepatikrintų hipotezių. Jis ne tik išbando iššūkius, bet juos nuodugniai užrašo, pateikia išvadas ir rezultatus. Galbūt susigundysite ir jūs išbandyti kokį? Vienas iš jo iššūkių: „Kaip aš pradėjau keltis 4 valandą ryto?“ Beje, šiuo metu jis kaip tik vykdo iššūkį „Mėnuo be interneto“.
Na, ir žinoma daugybė straipsnių apie gyvenimą, tikslus, svajones ir mūsų kasdienybę. Tikrai kviečiu užsukti į jo svetainę ir pasisemti įkvėpimo gyvenimo kasdienybėje, kas žino galbūt jau rytoj pradėsite vykdyti savo iššūkį? Svetainę galite rasti čia.2. Valtininkas – Martynas...


Valtininkas nuotrauka.Šis motyvatorius yra paslaptingas. Domiuosi juo jau senokai, bet taip ir neteko sužinoti jo tikrosios pavardės, jis tiesiog pasivadina „Martynas Valtininkas“. Martynas rengia seminarus Lietuvoje, kviečia žmones atrasti savo gyvenimo kelią, susimąstyti apie tai, ką darome mes kiekvienas. Vienas jo straipsnių: „Kaip atrasti savo pašaukimą ir sužinoti ką veikti gyvenime?“
Taip pat jei gyvenime ieškai laimės, šis straipsnis tau tikrai turėtų padėti: „Ar esi laimingas? arba Kelias laimės link.“
Savo tinklalapį Martynas pristato: „Valtininkas – yra tinklaraštis apie pozityvią kasdienybės filosofiją neieškantiems pasiteisinimų“. Taigi jei ieškai didelės dozės pozityvumo, įkvėpimo, motyvacijos, nori atrasti savo gyvenimo kelią ar tiesiog nori susipažinti su Valtininku kviečiu į jo svetainę, kurią gali rasti čia.3. Alex Monaco


Alex Monaco.lt nuotrauka.Šis žmogus tiesiogine šio žodžio prasme privers jus išvirsti iš kojų. Jis nepaprastai pataria kaip padaryti vieną ar kitą dalyką, jei jis jau užsiima kažką patarinėti tai padaro tai su tokia JĖGA. Ir aš visai neperdedu, daugybė žmonių tiesiog negali skaityti jo straipsnių, nes jis yra labai griežtas, reiklus, vartoja necenzūrinę kalbą ir pavyzdžius, taip priversdamas visus skaitytojus daryti beprotiškus dalykus. Vienas jo straipsnių: „Kaip susikalbėti su bobom“.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „laimingi sunsnukiai“Pats Alex apie savo gyvenimą daug nepasakoja, jis yra verslininkas, taip pat yra parašęs knygą: „Laimingi šunsnukiai“.  Be to, jis niekada nerodo savo veido, na bent jau viešai, nei viename jo straipsnyje, jo facebook puslapyje nerasite jo veido nuotraukos. Jis mėgsta fotogrofuotis, bet visada užsisukęs (ir iškėlęs rankas), arba kažkaip kitaip pozuoja nerodydamas savo veido. Geras dalykas yra tai, kad jis neslepia kaip tapti laimingu ir kviečia jus keisti savo gyvenimą: „999,5 įsitikinimai, žudantys tavo gyvenimą“.
Jis netgi veda seminarus, nes yra „nusivylęs“ žmonių tauta ir kaip jis sako visada yra „pasiruošęs išspardyti užpakalį“. Patikėkite vienas jo straipsnis priverčia pajudinti tą savo užpakalį, viena gera jo kalba ir tu jau nori keisti savo gyvenimą, taigi kviečiu apsilankyti Alex'o puslapį ir tuo įsitikinti, spauskite čia.


DALINTIS:

13 komentarų:

Anonymous rašė...

Ohoo, ačiū labai! Seniai ieškojau kažkokių panašių tinklalapių. Ir man atrodo, kad Valtininko vardas - Linas Matulis

Gabija rašė...

Pamačiau pavadinimą ir net nenorėjau atsidaryti straipsnio. Bet kai pradėjau skaityti!!!!! Kilai mano akyse vien dėl Danieliaus :)) Sukonkretink pavadinimą. Tikrai atsiras daugiau tų, kurie perskaitys straipsnį. Nes iš pavadinimo atrodo, kad tai tik lėkštas straipsnis, kuriame nieko naujo neperskaitysi :)

Akvilė Stankevičiutė rašė...

Gali būti, kažkaip vis nepavyksta man sužinoti jo tikslaus vardo ir pavardės.
Gabija, tie, kas domisi tokiais dalykais manau visada atsivers, o kam neįdomu ir neskaitys :), bet ačiū už patarimą! :))

Anonimiškas rašė...

Tai jau tikrai, maniau ;bus vel vienas is tokiu straipsniu su banaliais patarimais, nudziugino kad nebuvo :D

Gabriele^^ rašė...

Atsivertusi šį straipsnį tikėjausi visai ne to, bet tu numetei tokią motyvatorių bombą. Šaunuolė!!
P.S. sakinyje "Be to, jis niekada nerodo savo veido.." palikau klaidelę ne viedo, o veido😄

Akvilė Stankevičiutė rašė...

Ačiū už pagyras! Gabriele taip tikrai, ištaisysiu ;)

Gotto rašė...

Cha cha, geras! Pati tik neseniai netyčiom juos atradau. Labai smagu matyti šiuos žmones tavo įraše. Puikus straipsnis. :)

Akvilė Stankevičiutė rašė...

Smagu, kad vis daugiau atsiranda žmonių, kurie juos atranda, skaito ir mokosi :). Didelis ačiū :)

Aušrinė rašė...

Labai labai patiko! Seniai trūko tokio straipsnio :) Debesylą skaitau ir seku jau gan senokai, apie Alex Monaco esu tik girdėjusi, bet štai Martynas Valtininkas dar buvo negirdėtas. Ačiū, lekiu skaityti jo minčių!

Austejana 18 rašė...

Maniau, kad tas pavadinimas nieko gera nežada. Bet klydau. Čia tu puikiai pristatai kad ir tris, bet daugumai gerai žinomus, gerus žmones iš kurių galima semtis jėgų ir motyvacijos. Iš tikrųjų tai nustebino ir pamalonino.:)

Akvilė Stankevičiutė rašė...

Laba dėkoju visoms už gerus žodžius, nuomones. Ačiū, jūsų komentarai skatina labiau stengtis ir kurti!

Ramūnėlių Princesė rašė...

WOW, tai būtent tai ko senai ieškojau!

SUMMER SUN rašė...

Tai viskas ko ieškau

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google