Ko reikia, kad tavo svajonės greičiau pildytųsi


Galbūt esi viena iš tų žmonių, kurie turi labai įdomių, o gal net keistų svajonių. Tačiau yra ir tokių svajonių, kurias norėtum įgyvendinti tačiau tam pritrūksta drąsos bei pasitikėjimo savimi? Taip tikriausiai yra nutikę daugeliui. Galbūt svajoji parašyti knygą ar eilėraštį, kuris sudrebintų visų širdis. O gal nori būti puikia fotografe? Yra daugybė svajonių, vienos mažytės, kitos didelės ir visos skirtingai įsivaizduojamos. Tikriausiai jau ilgą laiką negali nustygti vietoje, nes nori jas įgyvendinti, tačiau kaip? tikriausiai kyla klausimas: - O kaipgi aš viena sugebėsiu?..

Kas padeda siekti svajonių: 

Pasitikėjimas savimi - Kiekviena mergina turi pasitikėti savimi. Pasitikėjimas ypač stengiantis išpildyti savo svajonę bei kitose veiklose yra labai svarbus, nes kuomet pasitiki savimi, save ir kitus vertini pozityviai, o tai padeda geriau siekti svajonių, bei vertinti save tokį koks esi ir nebijoti to parodyti, bei siekto to ko nori ir kiek tik reikia. Taip pat tai padeda pasiekti užsibrėžtą tikslą. Jei neturite pasitikėjimo savimi, teks jį išsiugdyti, kad būtų didesnės galimybės.

Draugų, šeimos narių ar kitų palaikymas - Būtent palaikymas yra puikus dalykas siekiant užsibrėžtų tikslų, dažniausiai siekiant savo tikslo (svajonės) yra ir tokių momentų, kai pasitikėjimas sumažėja ir pradedi manyti, kad tau nepasiseks, ar kad to nesugebėsi. Būtent palaikymas padeda atstatyti pasitikėjimą savimi bei gauti reikiamos motyvacijos bei patarimų, kaip to pasiekti.

Motyvacija - Dažnai būna ir taip, kad jautiesi taip lyg nebenorėtum siekti to ko nori nes, stinga motyvacijos, darosi nuobodu ir net negalvoji, kas bus jei pasieksi svajonę. Tiesiog žinai, kad to nenori daryti, nes tai yra sunku, reikia daug pastangų bei darbo, kad tai pasiektum. Jei pajauti, kad stinga motyvacijos, patariu susirasti įdomių paveikslėlių ar pasakojimų, kaip žmonės jaučiasi to pasiekę ar kaip tai puikiai atrodo. Aišku, kiekvienas motyvacijos gauna iš skirtingų dalykų, tad tiesiog patariu susirasti savo motyvacijos tašką. 

Užsispyrimas - Ypač tos merginos, kurios yra užsispyrusios gali lengviau pasiekti savo tikslų, tačiau neužsispyrusios, turi rasti tą dalyką, dėl kurio būtų užsispyrusios ar tiesiog stengtis tokiomis būti bent iki tol, kol pasieks savo tikslą. Motyvacija skatina užsispyrimą, tad jei turėsi daug motyvacijos, užsispirti ir siekti tikslo visomis įmanomomis galimybėmis bus geriau.

Kas neleidžia siekti svajonių:

Nepasitikėjimas - Per daug kritiškas savęs vertinimas. Būtina priimti save tokį koks esi, kitaip pasiekti tikslų bus sunkiau. Dažniausiai žmonės kurie savimi nepasitiki nuvertina save, tad besiekiant užsibrėžtų svajonių geriausia įgyti pasitikėjimo savimi ir taip kritikai savęs nevertinti, nes tai labai kliudys svajonių siekimui.

Tingėjimas - O taip, dabar toks metas, kai tinginystė užvaldė žemę. Tačiau gerai siekti svajonių net taip, aišku sunkiau. Tikriausiai daugelis atidėliojame tai, nes paprasčiausiai tingime, tačiau geriausia  - prisiversti. Kiekvienas turi turėti valios prisiversti atlikti, kad ir namų darbus, o ką kalbėti apie svajonių siekimą. Jei savęs nepriverčiate siekti to ko norite, tuomet tai siekti visko yra žymiai sunkiau.

Visiškas kitų nepalaikymas - Būtent tai ypač trukdo siekti svajonių bei tikslų, nes tai skatina nepasitikėjimą savimi. Tuomet žmogus pradeda galvoti, kad to nesugebės ar nesugeba. Dažniausiai tai yra vienas iš pagrindinių dalykų, kodėl žmonėms sunku kažko pasiekti. Patariama susirasti bent vieną žmogų, kuris nuoširdžiai tikėtų tavimi bei tavo jėgomis. 

Šią temą parinkau, nes pati žinau kaip sunku siekti tikslų bei svajonių. Tačiau tikiuosi šis straipsnis padėjo geriau suvokti ką daryti, kai yra sunku. 


3 Komentarai

  1. Taip paprastai, bet ne prastai. Tik pražiopsojai kablelį prie neasitikėjimo (būtina priimti save tokį, koks esi) ir "žmonės, kurie savimi nepasitiki, nuvertina save".

    AtsakytiPanaikinti
  2. Neblogai. Galbūt buvo galima ir dar labiau ką nors įdomesnio sugalvoti, bet vertinu pastangas.
    Tik vienas dalykas krito į akis - po brūkšnio nerašyk didžiąja raide...

    AtsakytiPanaikinti