Mistinės istorijos, kurioms iki šiol mokslininkai neranda paaiškinimo (I dalis)Kartais mūsų gyvenimą sukrečia tokie įvykiai, kad jiems nerandame natūralaus paaiškinimo. Pasaulyje pilna įvairių istorijų kaip pasirodo NSO, mistinės šviesos ar kiti neatpažinti objektai. Kuriuose retkarčiais yra išsiaiškinama, kad tai koks nors saulės blyksnis ar „fotošopas“.  Tačiau yra ir tokių įvykių, kuriems mokslininkai iki šiol neatranda paaiškinimo, kaip visa tai galėjo atsirasti, ir mums belieka tik spėlioti ar visa tai yra tikra ar surežisuotas melas.

Paslaptingos žudynės Hinterkaifeko fermoje

1922 metais kovo 31-os dienos vakarą buvo žiauriai nužudyta visa Gruberių šeima ir jų naujoji tarnaitė, atvykusi dirbti vos prieš kelias valandas. Valanda kelio nuo Miuncheno, mažame Bavarijos miestelyje, gyveno penki asmenys. Buvo manoma, kad tėvas Andrėjas lytiškai santykiavo su savo tikra dukra, tad visi miestelėnai vengė Gruberių šeimos. 1922 metų kovo viduryje Andrėjas ėjo apžiūrėti fermos, kai pamatė kažkieno gilius ir nesenus pėdsakus. Aplinkui nebuvo jokių žmonių, kadangi jie gyveno atokiau nuo miestelio. Andrėjas pagalvojo apie vaiduoklius, kadangi jo buvusi tarnaitė buvo jam apie tai užsiminusi ir palėpėje nuolat girdėdavosi paslaptingi žingsniai. Kovo 31-os dieną atvažiavo naujoji tarnaitė. Po kelių dienų atėję kaimynai pamatė šaltakraujiškai nužudytą šeimą ir tarnaitę kraujo balose.  Kilo didžiulė sumaištis. Atvykę policijos pareigūnai pamatė, kad visi gyvuliai buvo pašerti , troba prižiūrėta. Tyrėjai apklausė daugiau nei 100 žmonių, tačiau niekas taip ir nebuvo suimtas. Neišaiškintas netgi joks motyvas, galėjęs paskatinti šį kraupų nusikaltimą. Oficialiais duomenimis patvirtinta, kad šeima buvo nužudyta šaltakraujiškai su kirtikliu. Byla buvo nagrinėta metų metus, tačiau galiausiai tai liko vienas kraupiausių neišsiaiškintų Vokietijos nusikaltimų.


Solvei Firto kosmonautas

1964 metais Džimo Templetono šeima vaikštinėjo netoli Solvei Firto įlankos. Džimas nusprendė savo fotoaparatu nufotografuoti penkiametę dukterį. Pasak Templetonų , šalimais daugiau nieko nebuvo – nei žmonių, nei gyvūnų, nė gyvos dvasios. Mergaitė atsisėdo ant pievos ir pradėjo šypsotis, kol tėtis ją fotografavo. Tačiau kai nuotraukos buvo išryškintos, už mergaitės atsirado neatpažintas objektas, žvelgiantis jai už nugaros. Pasak atliktų daugybės tyrimų, nuotrauka modifikuota nebuvo.„Rankų dauguma“

Keturi berniukai kvailiojo ir fotografavosi kieme. Kai nuotraukas išryškino, buvo pastebėta, kad rankų nuotraukoje yra per daug. Belieka patiems spėlioti, kaip ji čia atsirado...


Keliautojas laiku

Ši nuotrauka buvo padaryta 1941 metais, tilto „South Forks Bridge“ atidarymo metu. Galime pastebėti, kad išskirtas žmogus matomas su madinga šukuosena, naujo stiliaus akiniais, megztiniu su užtrauktuku ir fotoaparato-muilinės (tokie fotoaparatai 1941 metais dar nebuvo pradėti gaminti).


Neišsiaiškintas objektas nuotraukoje


Šis paveikslas yra vienas iš  labiausiai pasaulyje aptarinėjamų. Šioje nuotraukoje vaizduojama Marija, tačiau jos dešinėje, virš peties, matoma lyg ir „juodoji skylė“ ar yra manoma, kad tai galėtų būti ir NSO. Tiesiog pasižiūrėkite, kaip vaizduojamas vyras, žiūrintis į šį objektą. Kad ir kaip yra, niekas šios paslapties nebeišsiaiškins.


Negyvas draugas nuotraukoje

Jaksonas buvo nužudytas, kai lėktuvas užkrito ant jo garaže, kuriame dirbo mechaniku. Po dviejų dienų jo studijų grupė fotografavosi bendrai nuotraukai. Kai nuotrauka buvo išryškinta, akylesni bendrakursiai pastebėjo Fredžio veidą šalia jo geriausio draugo. Belieka tik spėlioti, kaip jis čia galėjo atsidurti, kadangi nuotrauka daryta po jo mirties. 

 

8 Komentarai

 1. Kaip man patinka tokios istorijos ir nepaaiškinami reiškiniai! Buvo tikrai įdomu paskaityti nepaaiškinamas istorijas😍

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip man patinka tokios istorijos ir nepaaiškinami reiškiniai! Buvo tikrai įdomu paskaityti nepaaiškinamas istorijas😍

  AtsakytiPanaikinti
 3. Prieš paskutineje istorijoje yra klaida ten ne nuotrauka, o paveikslas

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pusė žinojau, tačiau, vistiek buvo labai įdomu skaityti! Tokių rašykite kiek tik galite!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Yey! Man patinka tokios istorijos. Visada traukia. Aišku, aš baisi realistė ir viskam ieškau paaiškinimo, keliu teorijas, kodėl taip ar anaip galėjo atsitikti. Tačiau dėl to tokios istorijos mane ir traukia, kad galėčiau pamąstyti, įsigilinti, o galbūt net pavyktų paaiškinti, kas galimai vyko.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Patinka man tokie straipsniai, nepataisoma mistikė esu :D Ačiū, poros nežinojau, tad buvo įdomu paskaityti!

  AtsakytiPanaikinti