Ruošiamės svarbioms šventėms su ericdress.com!


Kiekvienos merginos gyvenime būna įvairių progų, kai norisi (o gal reikėtų sakyti, reikia?) dėvėti sukneles. Šimtadienis, išleistuvės, vestuvės (ir juk nebūtinai savo 😊), gimtadieniai, įvairūs vakarėliai ir kitos svarbios šventės, kai tu tikrai turi atrodyti puošniai ir žavingai. Tačiau tikiu, kad sutiksite su mumis, jog dažniausiai aprangos pasirinkimas tokioms ypatingoms dienoms, tampa tikru galvos skausmu. Kyla daugybė įvairių klausimų - kurgi tą suknelę pirkti, kokią pirkti, kiek pinigų derėtų jai išleisti ir panašiai.. Būtent "Teenage Dreams" portalas šiandien nori jums pristatyti tikrą suknelių rojų - internetinę drabužių parduotuvę www.ericdress.com, kurioje apstu įvairiausių suknelių ir kitų drabužių už prieinamą kainą. Pasižvalgę po parduotuvės pasiūlą, atrinkome jums kelias sukneles, kurios mūsų nuomone, tikrai vertos jūsų, gražuolės, dėmesio. Pasigrožėkim!

Ką jau ką, bet gimtadienius tai tikrai švenčiame visos. Nesvarbu, kas metus, ar kas penkis, bet bent kartą tikrai darėme ar planuojame daryti didelę šventę. Juk kaipgi galima trankiai neatšvęsti, pavyzdžiui, pilnametystės? Išsirinkti suknelę aštuonioliktam gimtadieniui, visai kaip ir išleistuvėms, tikrai nelengva užduotis.  Juk tą vakarą norisi atrodyti žaviausiai, bet tuo pačiu ir ne per daug puošniai, jaustis patogiai. Parduotuvėje ericdress.com pamačius šią raudoną suknelę iškart pagalvojome, kad mielai ją dėvėtume per tokią šventę. Ryšku, elegantiška, ne vulgaru - ko gi daugiau reikia? Apžiūrėk čia.

Vien pažvelgus į šią suknelę, iškart mintyse iškyla vienas žodis - vasara. O kokių gi švenčių vasarą daugiausia? Žinoma, vestuvių! Vestuvės tikrai yra ta šventė, kai ne tik nuotaka, bet ir svečiai gali drąsiai rinktis ilgas, žemę siekiančias sukneles. Pagalvok, argi neatrodytum žavingai su šia geltona, dėmesį iškart prikaustančia suknele? O gal ji puikiai tiktų ir pamergių suknelėms? Mes jai sakome didelį "vau!", o pažvelgus į kainą norisi klausti "juokaujate?". Ji tekainuoja vos 131 dolerį, kai tuo tarpu ieškodami salonuose, sunkiai rastumėte tokį grožį netgi nuomai. O ir pirkėjų atsiliepimai rodo, kad maža kaina tikrai nereiškia blogos kokybės. Pamatyk daugiau nuotraukų čia.

Šį bei tą norime jums pasiūlyti ir artėjančioms didžiausioms metų šventėms. Raudona spalva ir žėrintys blizgučiai mums labai primena Naujųjų vakarą. Nors taip puošniai tikrai neitume į svečius, jeigu dalyvautume kokiame nors Naujųjų karnavale, drąsiai rinktumėmės šį variantą. Užsidedi šią suknelę ir tu jau tikra princesė! O dar geriau pagalvojus, galbūt ji visai tiktų ir išleistuvėms ar kokiam nors teminiam vakarėliui? Kviečiam plačiau pasižvalgyti čia.

Ir tai tik mažytė dalis to, ką siūlo internetinė drabužių parduotuvė ericdress.com, įsikūrusi Los Andžele. Joje gali rasti ne tik nebrangių, puošnių, vakarinių suknelių, bet ir batų, aksesuarų, paltukų, švarkelių, kelnių, palaidinių ir dar daugybę kitų madingų drabužių. O gal jau kada teko apsipirkti šioje parduotuvėje? Pasidalink savo patirtimi komentaruose. Jei tokios galimybės dar neturėjai, parodyk mums, ką mielai iš šios parduotuvės norėtum įsigyti!

Daugiau dailių suknelių gali rasti čia ir čia.


6 Komentarai

 1. Išties nebloga svetainė! Ech, tiek suknelių...:) Deja, dar neteko joje apsipirkinėti.

  Iš šių straipsnyje pateiktų suknelių labiausiai patiko paskutinė - raudona su blizgučiais. Atrodo prabangiai, moteriškai ir tiesiog... Gražiai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man šios suknelės labiau primena karnavalą ir tikrai nemokėčiau tiek pinigų už tokias sukneles. Juolab kad perkant iš pirmąsyk matomo ir nežinomo tinklapio gali gauti katę maiše. Žinoma čia tik mano nuomonė.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nu tooooookia beskonybė šitos suknelės. Kaip ir Gabrielė minėjo, primena karnavalą. Ir tai geriausiu atveju :D Puslapių patikimumas irgi laaaabai abejotinas

  AtsakytiPanaikinti
 4. na čia juk reklama, nei kas ką rinko čia nei ką, sudėjo ką joms liepė;) o šiaip pasigendu jūsų bloge straipsnių apie madą

  AtsakytiPanaikinti
 5. Asmeniškai aš tokias sukneles vilkėčiau tik fotosesijų metu, bet, žinoma, kiekvienos pasirinkimas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Gražios suknelės, o kiekvienas turi savo skonį. Pagal mano skonį čia nėra beskonybės ir suknelės karnavalui netinka tik šventėm ir fotosesijom.

  AtsakytiPanaikinti